2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bide sipariş ettiğim çantalardan biri gelmiş. Aşırı güzel çok beğendik biz ama rengi açık olduğu için eşim koyu renk al dedi. Çabuk kirlenir diye. Kalitesi baya güzel ama. Siyah da almak istemiyorum hiç bakalım diğerleri de gelsin karar vericem. Sizle de paylaşıyorum
Eki Görüntüle 3277016
Canım bugün hep aklımdaydın, yazacaktım. Sen bir kaç çanta istemişsin, hepsine bak en güzeli hangisiyse söyle de ben de ona bakayım. Anladığım kadarıyla güzel şeylere önem veriyorsun benim gibi 🙏🏻🌸

Kızlar ya benim kusmalar geri geldi sanırım. İçim dışıma çıktı tüm akşam. 13. Haftada bitmişti normalde. Bugün 16+1 im. Ekstra bir şeyde yemedim. Yine yüzümde damar çatlaması olur diye de korkuyorum 🫠🥺
Ben de kendime nazar değdirdim. Artık 2 hap alıyorum günde. Normalde gece 1 alırdım yeterdi. Şimdi gündüz 1 gece 1. Biz mi anormaliz anlamıyorum. Milletin başlarda oluyor geçiyor. Bizim dengesizce ilerliyor 🤦‍♀️

Eklentiler

• IMG_6372.png
    IMG_6372.png
    277,3 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar sabah sabah yine kendi kendime dertlendim🥺😔 biz şuan şark görevindeyiz doğumu burada yapmak istesem özel hastane yok. Kontroller için gittiğim doktor doğumu batmanda yaptırıyor oda bize en az 2 saat mesafede. Doğum kışa denk gelecek malum, korkuyorum burada kalmaya yol uzun oldugu için ve acil bir durumda doğru düzgün hastane olmadığı için. Doğumda Ankara'ya ailemin yanına gitmeye karar verdim ama şimdide aklıma şu takıldı sezaryen olsa eşim günü belli olduğu için gelebilir ama normal doğum olursa ve ya eşim gelemezse😔 mesafe o kadar uzak ki atla gel desem arabayla 17 18 saat uçak desen hergun olmuyor önceden bilet almak gerekiyor. Ankarada bi doktor buldum kendime ama araştırdıgım kadarıyla bir sağlık sorunu yoksa normal doğum yaptırıyormuş. Ben böyle bir durumda ne yapmalıyım eşim gelsin diye sezaryen mi olmalıyım yoksa o olmadan normal doğum yapabilir miyim hiç bilmiyorum. Daha önce iki defa ameliyat oldum ve bu sebepten eşim yoktu yetişemedi sonrasında geldi yanıma ama psikolojik olarak çok etkilenmiştim onun yoklugundan. Şimdi doğum çok daha önemli ve duygusal bir an, onunda bu anı bizimle paylaşmasını istiyorum hep hayalim buydu. Siz olsanız ne yapardınız bana fikir verin🥺
allah yardımcınız olsun zor böyle siz nerede kalıyorsunuz ben batmandayım buranın doktorları iyidir mesafede sorununuz olmasaydı ayrıca bebek her türlü sürpriz yapabilir arkadaşım sezeryan gününe bi hafta kala suyu geldi acil sezeryan oldu yani böyle bi durmda maalesef yine yetişemeyebilir eşiniz

allah yardımcınız olsun zor böyle siz nerede kalıyorsunuz ben batmandayım buranın doktorları iyidir mesafede sorununuz olmasaydı ayrıca bebek her türlü sürpriz yapabilir arkadaşım sezeryan gününe bi hafta kala suyu geldi acil sezeryan oldu yani böyle bi durmda maalesef yine yetişemeyebilir eşiniz
Normalde de Batman da mı yaşıyorsun canım? Ben de Batmandayım ☺️

Merhaba .8 haftalık karından .tahmininiz nedir 😊

Eklentiler

• 00536B36-057D-4A18-AC86-F2B6905BB1F7.jpeg
    00536B36-057D-4A18-AC86-F2B6905BB1F7.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar ya benim kusmalar geri geldi sanırım. İçim dışıma çıktı tüm akşam. 13. Haftada bitmişti normalde. Bugün 16+1 im. Ekstra bir şeyde yemedim. Yine yüzümde damar çatlaması olur diye de korkuyorum 🫠🥺

Ben de kendime nazar değdirdim. Artık 2 hap alıyorum günde. Normalde gece 1 alırdım yeterdi. Şimdi gündüz 1 gece 1. Biz mi anormaliz anlamıyorum. Milletin başlarda oluyor geçiyor. Bizim dengesizce ilerliyor 🤦‍♀️
Kızlar valla benim de bulantılarım geri geldi 3-4 gündür, ne güzel geçmişti hemde bu sefer mide eksimesi ve yanması da cabası, şu an mide yanmasından uyuyamıyorum kendime peynirli yağsız tost yaptım bu saatte bastırmak için bulantıyı

Gece yatmadan 2 tane alıyorum canım ama MİDE ekşimesine pek etki etmiyor.agzimdaki tat da öyle,Acaba gündüz de 1 tane alsam mı bilemedim
Önce gündüz 1 akşam 1 dene. Olmasa gece 2 gündüz 1 yap. İnsanda iştah kalmıyor içmeyince, o şekilde de olunca bebeği güzel besleyemediğimi düşünüyorum ve üzülüyorum 🥺

Önce gündüz 1 akşam 1 dene. Olmasa gece 2 gündüz 1 yap. İnsanda iştah kalmıyor içmeyince, o şekilde de olunca bebeği güzel besleyemediğimi düşünüyorum ve üzülüyorum 🥺
Evet bende 2 gündür doğru düzgün birşey yiyemiyorum, Sanki başa döndüm yine.İnşallah heoimidin geçer bir an önce 🙏

Yanlış kişiye yazdım sanırım bezmialemde çok uyguna yapıyorlar genetik uzmanı bülent beyle görüşün isterswnşz ayrıca bülent beyin muayene ücreti de çok düşük 200 tl ödedik
Gerçekten mi. Siz orada mı yaptırdınız. Bugün aryacağım. Çok teşekkür ederim 🙏

Mardin/Midyatlıyım ailem iş gereği Batman da yaşıyor. Ben istanbulda yaşıyorum, ailemin yanına geldim. Hangi doktora gidiyorsun sen
Yaaa midyatt mı🥰 ben de siirtte calıstım 2 kere geldık gezı ıle midyata.. Batmana da alısverıse gıderdık hep 10 yıl oncelerden bahsedıyorım tabı ☺️

X