2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de dün gece rüyamda kız bebeğim olacakmış gördüm, fetal DNA testini bekliyorum kesin cinsiyet sonucu için. Sağlıklı olsun her şeyden önce istediğim o tabiki ama ikincide degisik olsa fena olmaz diyor insan :) Erkek çocuk büyütmek ayrı heyecanlı, kız çocuğu büyütmek ayrı keyifli bence. İkisini de tatmak istiyor insan 😊

Ben de dün gece rüyamda kız bebeğim olacakmış gördüm, fetal DNA testini bekliyorum kesin cinsiyet sonucu için. Sağlıklı olsun her şeyden önce istediğim o tabiki ama ikincide degisik olsa fena olmaz diyor insan :) Erkek çocuk büyütmek ayrı heyecanlı, kız çocuğu büyütmek ayrı keyifli bence. İkisini de tatmak istiyor insan 😊
Ne zaman cikicak sonucun cnm, benimde oğlum var benimde gönlüm kızdan yana başından beri rüyalarımda kız görüyorum, karın seklim, yediğim şeyler, aşırı bulantım olması herseyi kiza benziyor ama görcez bakalım☺️haftaya doktorum söylerim dedi

Ne zaman cikicak sonucun cnm, benimde oğlum var benimde gönlüm kızdan yana başından beri rüyalarımda kız görüyorum, karın seklim, yediğim şeyler, aşırı bulantım olması herseyi kiza benziyor ama görcez bakalım☺️haftaya doktorum söylerim dedi
Karın şeklin nasıl ki canım? Ben çok kusmuyorum 5-6 kez falan kustum. Neyse iki hafta daha sabredicem çok sorgulamıyim artık 😂

Ben kız da erkek de gördüm rüyamda. Rüyalarımda bile cinsiyet belli değil hala 🤣

Bana da kiz demistin sen🤣
Ben senin adına niye etiket yapamıyorum ya bari buna yorum yazayım 😀 Egede İsmet hocadan randevu aldım çarşamba için. Çağdaş hoca 12 hafta altı alıyormuş. Ali hoca da gebe bakmıyormuş hasta alıyormuş sadece. İsmet hoca varmış o zaman o olsun dedim. O da doçent sonuçta iyidir diye düşündüm. Çocuğu doğurcam hala doktor kararsızlığım bitmiyor 🤣

Ben senin adına niye etiket yapamıyorum ya bari buna yorum yazayım 😀 Egede İsmet hocadan randevu aldım çarşamba için. Çağdaş hoca 12 hafta altı alıyormuş. Ali hoca da gebe bakmıyormuş hasta alıyormuş sadece. İsmet hoca varmış o zaman o olsun dedim. O da doçent sonuçta iyidir diye düşündüm. Çocuğu doğurcam hala doktor kararsızlığım bitmiyor 🤣
Adimin basinda - tire var ondandir 😃
Ali hoca gebe bakiyordu ya
Ama genelde tanidik ve akrabalara bakiyordu sanirim
Hadi bakalim inşallah memnun kalirsin cagdas hocadan🙏

Adimin basinda - tire var ondandir 😃
Ali hoca gebe bakiyordu ya
Ama genelde tanidik ve akrabalara bakiyordu sanirim
Hadi bakalim inşallah memnun kalirsin cagdas hocadan🙏
Tire denedim boşluk denedim hiç bi şekilde yapamadım 🤣 yok kuzum çağdaş 12 üstü gebe almıyormuş. İsmet hortu diye bi hoca var ondan randevu aldım. İnşallah memnun kalırız 🥰
Bende ruyamda erkek bebek goruyorum anlami kiz bebeginiz olcak demekmis ahahah
Ben hep kız bebek görürdüm. Gebelikte bi kez erkek gördüm bi kez de kız gördüm. Bi de sürekli kabuslar görüyordum. Nolduysa bikaç gündür hiç rüya görmüyorum

Tire denedim boşluk denedim hiç bi şekilde yapamadım 🤣 yok kuzum çağdaş 12 üstü gebe almıyormuş. İsmet hortu diye bi hoca var ondan randevu aldım. İnşallah memnun kalırız 🥰

Ben hep kız bebek görürdüm. Gebelikte bi kez erkek gördüm bi kez de kız gördüm. Bi de sürekli kabuslar görüyordum. Nolduysa bikaç gündür hiç rüya görmüyorum
He yanlis kalmis aklimda ismi canim
Ismet hocayi duymadim da cagdasi duymustum
Aynen seversen birakma valla yolu yariladik sayilir doguma kadar ayni doktorla ilerlersin

Bende kabus cok goruyordum su an doktor kontrollerine gidiyorum siradan bir gun😁

Geçen hafta pazartesi verdim tahlili, 10 gün içinde dediler, bu haftaici çıkar diye düşünüyorum

He yanlis kalmis aklimda ismi canim
Ismet hocayi duymadim da cagdasi duymustum
Aynen seversen birakma valla yolu yariladik sayilir doguma kadar ayni doktorla ilerlersin

Bende kabus cok goruyordum su an doktor kontrollerine gidiyorum siradan bir gun😁
Onu bile görmüyorum ya sıfır rüya 🤣 iki gün sonra cinsiyet görür müyüz acaba. Devlette söylemiyorlar ama bu devlet sayılmaz herhalde söyler görürse 😀Senin kontrol ne zaman

Tatlımlarrr 🤗
Kaan Kocayepe'yi bilir misiniz? Ben takip ediyorum merak ettiğim konularda. Saç boyamasıyla alakalı bi video izledim siz de bakın isterseniz. Yanlardan beyazlarım var 🫣

Ne kadar insan sağlıklı olduğunu bilse de kaygısı geçmiyor biliyorum yakınlarım da yaşadı, doğuma kadar çok kaygilandilar. Ben o yüzden hiç ikili sonucuma bakmadim bile, baksam belki şuan ben de aynı senin gibi için içimi yiyor olacak çünkü yaş riski büyük olasılıkla yüksek. Evet kurlar çok yüksek canım ama bu kaygı ile Ocak ayına kadar baş edebilecek misin, amniyosentez yaptırsan sağlıklı ise de düşük riski var ayrıca sonuç çok geç çıkıyor neredeyse doğacak aylara gelen bebek aldirabilecek misin. Ben sağlıklı olduğuna inanıyorum ama yaşadığın stresin seni ve bebeğini ilerde etkilememesi için bı şekilde nipt yaptirmani tavsiye ederim. Malesef yüksek tutarlar ödeniyor ama bir defaya mahsus yaptırıp hamileliği keyifli geçirmek hakkımız. Ben 7900 e yaptırdım, kendileri gelip aldılar kanı, buradan bı arkadaş Şişli'de 250 dolara yaptırdı o da 6.500 civarı. Eğer ki ayarlayabilirsen bence en güzeli fetal DNA, hem sonuç daha çabuk çıkıyor, hem enfeksiyon düşük riski yok hem de can acıtan bı işlem değil
Bezmialemde uygun bi ücrete yapılıyor 4 bin civarında sanırım , hani her yer 350 dolar ve üstü istiyorlar ya bezmialem öyle değil, genetik doktoru bülent bey var orda gidiip görüşebilirsiniz.

Çok haklısın. Sen nerede yaptırdın? Şimdi şişlide genlab diye bir yerden fiyat aldık 8.5 demişler. Artık yapacak bir şey yok. Kendi dr gideceğim Perşembe belki bildiği yer vardır yoksa da bir yer bulup seçeceğim yaptıracağım zaman geçmez yoksa. İnsanları tereddüte sokuyorlar. Bazılarına da demişler ki herşey yolunda normal ama çocuk down sendromu meleği olarak dinyaya gelmiş. Allah büyük. Bakalım.
Yanlış kişiye yazdım sanırım bezmialemde çok uyguna yapıyorlar genetik uzmanı bülent beyle görüşün isterswnşz ayrıca bülent beyin muayene ücreti de çok düşük 200 tl ödedik

Onu bile görmüyorum ya sıfır rüya 🤣 iki gün sonra cinsiyet görür müyüz acaba. Devlette söylemiyorlar ama bu devlet sayılmaz herhalde söyler görürse 😀Senin kontrol ne zaman
Benim kontrol 5 agustosta ama benim kac gundur karnima agrilar giriyor ya
Yarin yakinimdaki devlet hast bi gidicem
Randevu bulamadim ama doktora eskiden rica ettigimde gidip sira almami soyluyordu bi kagit verip
O zamanlar gebe de degildim
Simdi desem 15 haftalik hamileyim agrim var diye bakar diye umuyorum
Bi sansimi denicem

X