2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydin kizlar🌸
Aksam buradan bi arkadasa ultrason fotosu atmistim kendisi kiza benzetti ve bana bi sayfa soyledi cinsiyet tahmini yapan
Neyse attim oraya ve sayfa sahibi bana %80 erkek dedi netlesince mutlaka haber verin dedi vs 😇
Sonra derin bi uykuya daldim ve ruya gordum
hayrolsun 🤲🌸
ruyamda doktora gidiyorum ve karnimda 2 erkek bebek var hatta biri digerinden daha iri ve biraz kirli sakalli falan :-)
Doktor diyor maşallah bunlar baya iri bebek :)
Diyorum ama nasil olur tek bebekti benim
biri sonradan gelmis falan diyor doktor da :)
devami da vardi ama hatirlamiyorum sonra uyandim ruya anlamina baktim şöyle diyor; "Rüyasında ikiz erkek bebek görmek, rüya sahibinin yakın zamanda alacağı müjdeli habere işaret eder. Hamile bir kadın bu rüyayı görüyor ise, doğacak olan bebeğinin kız bebek olduğu anlamına gelir."
Merakim daha da artiyor gunden gune
bu neyin nesiydi simdi 🥰🤭🤭
Yine sen ve rüyaların. Allah hayra yorsun canım. :kahve:
Valla banada herkes ısrarla kız tahmiminde bulunuyor. dr da kız olma ihtimali yüksek dedi. Biri erkek demedi :KK43:
2 çiçekten sonra 1 böcüğüm olsun istiyorum.

Valla banada herkes ısrarla kız tahmiminde bulunuyor. dr da kız olma ihtimali yüksek dedi. Biri erkek demedi :KK43:
Herkesin isteği farklı bende de tam tersi herkes erkek olacak diyor ben kız hissediyorum hadi hayırlısı 😁

Onceki ruyalar olayli ve korkuluydu yav
Parasutten falan atliyordum 🥴
cinsiyet tahmininin uzerine baklava gibi oldu bu ruya🤩🤩

Dermotoloji doktoru hamilelere uygun bı ilaç verir hiç merak etme, sonrasında da uygun bı eldivenle ellerini sık sık havalandırarak çalışırsın. Baktın yine olmuyor o zaman iş yerinle konuşursun anlayışla karşılayacaklarını düşünüyorum
İnşallah bakalım her şerde vardır bir hayır. Teşekkür ederim canım ♥️

Kızlar selam. Doktordan çıktım şimdi. İkili test sonucum yüksek çıkmış ya çok üzgünüm.

Fetal dna önerdi o da malum kurdan dolayı ne kadar yüksek
Evet fetal dna çok pahalı. 3 lü test yaptırırsın.
Peki Allah korusun çocuğun down sendromlu olsa aldırır mısın?
bide benim çok yakın arkadaşımın iki çocuğunda da riskli çıkmasına rağmen ikisi de gayet sağlıklı ve zeki çocuklar.

X