2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya inanın bana hastanede ebelerde çok şaşırmıştı. Ben oğlumu 35 haftalık doğum yaptım. İçime doğmuş gibi valizime ilk attığım şey o pompaydı hastane çantamızı hazırlarken. Kızımda hiç aklıma bile gelmemiş almamıştım yanıma. Hastanede hemen sağmaya başladım 2 damla 3 damla derken sabahına 1 şırınga 2 şırınga diye doldurmaya başlamıştım. Sonrasında da 1 yaşına kadar full kullandım cılkı çıktı ama hakkını çok iyi verdim Allah var hiç düşünmeden tekrar alacağım bende

Kızlar günaydın bi rüya ile uyandım,ruyamda cami hocasının sebebini bilmediğim bi şekilde evimize gelmesi ve elinde böyle kuru yemişler getirmiş bana da hurma verdi elime aldım ama yemedim. tuhaf geldi rüya bana

Ben pompayı hastane çantama koymamistim bu sefer ilk iş onu koyacağım, ben iki yumurtalığımdan da ameliyat olmuştum sezaryen esnasında o yüzden benim sütüm çok geç geldi, bunda doğumdan çıkınca hemen sagmaya başlayım, çok teşekkürler tavsiye niteliğinde oldu bu bana, her çocukta yeni tecrubeler ediniyor insan demekki

Hiç acı falanda mi olmadi o gümüş kapakları kullanınca? Benim aşırı acımıştı ağlaya ağlaya emzirdigimi hatırlıyorum da gümüş kapak falan ilk defa duyuyorum
Olmadı ya, emzirme bittiğinde elbette bir sızı olduysa da bir dahaki emzirmeye kadar geçip gidiyor zaten.

Aslında medikallerden hastane tipi kiralayan da çok. Almaktan daha mantıklı olabilir.
Ben mamajoo almıştım epey araştırıp, sadece bi kere denemek için kullandım bir de mastit olacak gibiydim onun için sağmıştım. Ondan da memnundum ama dediğim gibi 2 kere kullandım.

Ya işte her kadın her bebek farklı. Kimi bebek emme refleksini uzun sürede oturtuyor kimi doğar doğmaz şapır şupur ya da sütü sonradan gelen, hemen gelen. İhtiyaçlar hep farklı.
Marka filan farketmiyor o zaman dimi herhangi bı markayı alsak.

Ya bilemedim işte kullanıcı yorumu önemli bence. Bir de bi dönem az marka vardı şimdi sektör genişledi muhtemelen. 999 ayar olması önemli diye biliyorum.

Güzel kavrayamadigi için olabilir o zaman, yada yapısıyla alakalı memelerinin, çünkü bende çok sağım yaptım ilk günler hiç sıkıntı yaşamadım

Güzel kavrayamadigi için olabilir o zaman, yada yapısıyla alakalı memelerinin, çünkü bende çok sağım yaptım ilk günler hiç sıkıntı yaşamadım
Ne güzel, ilk zamanlar göğüsleri yara olmayan çok az insan vardır şanslısın umarım bu bebeğinde de sıkıntısız bı şekilde emzirirsin

Hayırdır inşallah canım. Evinize bereket getirmiş.Sen de bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın inşallah..Ben böyle yorumladım.

İlk kez böyle kompozisyon gibi sonuç görüyorum, muhtemelen bu raporudur sonuç kısmı daha sade oluyor

Çok uzun bir yazı tamamını atayım bakın
Ilk kez bu tur bi sonuc gordum bitisik yazilmis
Ama sanirim sonuclar da arada yaziyor
Ozel hastane anladigim kadariyla, doktorunuza yazin raporum cikmis yorumlar misiniz diye atin bunu da
Bizim doktor gelmenize gerek yok demisti biz oyle yapmistik

Ilk kez bu tur bi sonuc gordum bitisik yazilmis
Ama sanirim sonuclar da arada yaziyor
Ozel hastane anladigim kadariyla, doktorunuza yazin raporum cikmis yorumlar misiniz diye atin bunu da
Bizim doktor gelmenize gerek yok demisti biz oyle yapmistik
Valla bende anlayamadım e nabız da bile böyle bir sonuç yazıyor . Doktorum da sonuç çıkınca yüz yüze yorumlayım demişti . Bende öyle demesinden şüphelendim açıkçası ama orda yazan değerler işte normal mi nasıl onu anlamaya çalışıyorum

Serbest beta 63.90 pap-pa 2.30
Bana normal gibi geldi ama siz yine de doktorunuza danisin tabi

Yarın gidicem bakalım umarım iyidir
Senin attığın sonuç değil bu arada, ikili testin açıklaması, riskler ektedir yazıyor, o da toplam 1 sayfa. Sadece bu mu görünüyor baktığında. Ek olması lazım, pap a ve HCG değerleri değişir ona bakılarak yorum yapılamaz risk yuzdesine bakmak lazım

Ektedir diyor ama sadece bir sayfa görünüyor bunun dışında herhangi bir sayfa yok . Bilgisayardan da baktım acaba telefondan mı görünmüyor diye ama onda da yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…