2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
40 kiloyum kızçeler doğuma kadar 57 olur muyum @ssscccaaa nispet yapar gibi söyledim azıcık sanki
Bende 40 kiloyken hamile kalmıştım oğluma 57 ile doğuma girdim canım bence sende olabilirsin şimdi yine 40 kiloyla hamile kaldım 46 olmuşum bakalım kaç olcak doğuma kadar, ama hiç kilo kalmıyor sonrasında bende ya o sıkıntı işte

43 ile kaldım 39a düştüm. Şimdi 40 600 olmuşum . 18 kilodan fazlası iyi değil zaten 57-58 iyidir daha ne istiyorsun millet kilo vermek için her şeyi feda ediyor

Çatlak için genelde genetik diyorlar canım, muhtemelen çatlamazsın tabi vücut yapısı da önemli
Anneme çektiysem muhtemelen cok catlamam ama halama cektiysem catir cutur catlarim çünkü karni bacaklari komple catlakti onun o yuzden tedbiri elden birakmamak lazim

Önemli olan kac kilo oldugumuz degil bebeğimizin sağlıklı olması o yüzden buna cok takilmamaya çalış gec saatlerde yeyip uyumamaya cok ekmek hamur isi ve sekerli tatli vs yememeye çalış onun haricinde tabiki kilo alacagiz emzirirken aldigin kilolar gidecek zaten merak etme. Hamileyim canim istiyor deyip paket paket cikolata kek pogaca börek yersek tabiki vermesi zor olur ama onun disinda yediğin sağlıklı gidalar icin hiç üzülme verirsin kiloyu geri zaten bebislerimizi saglikla kucagimiza alalim yeterki

Herkese güünayyddııınnnnn hadi gebelik duygusallığıyla ağladığımız en saçma şeyleri yazalım Ben haberleri izlerken Biden'ın mezuniyet töreninde düşüşüne dakikalarca içli içli ağlamıştım

Ben sekeri kesmeye calisiyorum ve dogal bi alternatif ariyorum.gecen karadut ozu almaya calistim tam sepete attim ve tukendi buna oturup bir agla bir agla baska yerden al demi ama ne yirtinarak agliosun gece yarisi be kadin

Merhabalar ben uzun zamandır giremedim ilk zamanlar çok giriyordum liste yapılmış nasıl katılıyoruz bilgileri yazmamız mı lazım anlatırsanız sevinirim

Dondurma istemiştim esimden, bi eve geldı dondurma yok, ben bi ağladım, ben ağladıkca o gülüyor, getirden soyledı artık, bana sen gercekten hamılesın diyor

Merhabalar ben uzun zamandır giremedim ilk zamanlar çok giriyordum liste yapılmış nasıl katılıyoruz bilgileri yazmamız mı lazım anlatırsanız sevinirim
Son regl tarihin
Yaşın
Tahmini doğum yapacagin tarihi
Yaşadığın şehir
Kalp atışı Kaçıncı haftada duyduysan
Keseyi aynı şekilde
Kacinci çocuk
Ve belli ise cinsiyeti
Bunları yaz eklerim canim

Aaa masallah ya nerdeyse dusurteceklerdi cocugu ya bak hatirladikca cildiriyorum umarim o doktoru da paralamissindir
O doktora tekrar gitmeye vakit olmadı maalesef ve zaten çok kötüydüm. Hamileliğim ilerlerse sağlıklı bir şekilde kesinlikle gidicem. 3. Bir doktor için şehir degistirdik günlerce orda kaldık sonra da iznimiz bitti ve dönmek mecburiyetinde kaldık canım. Senin nasıl gidiyor hamilelik

Aa hadi hayırlı olsuun :) buradan yola çıkarak acaba bizimki de yine kız mı diyorum ben de : D
Erkek çocuklarına bayılıyorum yeğenlerimden filan alışığım da ama kızımın bir kız kardeşi olsun istiyorum sanırım :)

Ben hiç hatırlamıyorum öyle bir şey, jel gibi şeffaf bir kremdi.

Ergobabyi duydum aynen yenidoğana uygun değil de 1 yaş sonrası kullnılıyor galiba aklıma yazdım bakıcam kuzum sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…