2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O doktora tekrar gitmeye vakit olmadı maalesef ve zaten çok kötüydüm. Hamileliğim ilerlerse sağlıklı bir şekilde kesinlikle gidicem. 3. Bir doktor için şehir degistirdik günlerce orda kaldık sonra da iznimiz bitti ve dönmek mecburiyetinde kaldık canım. Senin nasıl gidiyor hamilelik
Insallah hersey guzel gider.Evet kuzum cok sukur bir sorun yok iyi gidiyor Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

Kızlar ikili tarama testimin sonuçları e nabızıma düşmüş. Hiç anlamıyorum doktorumda izinde size zahmet anlayan bakabilir mi

Papp-A 0.92
Fb-hCG 47.30

Herkese güünayyddııınnnnn :KK54: hadi gebelik duygusallığıyla ağladığımız en saçma şeyleri yazalım :-) Ben haberleri izlerken Biden'ın mezuniyet töreninde düşüşüne dakikalarca içli içli ağlamıştım:KK71::rolleyes:
günaydıın :)
hani miniyo gezegenler çocuk şarkısı var ya, orada dünya'nın "canlıların tek eviyim" diye bir repliği var, gözlerim doluyor her seferinde kendimi tutamıyorum :KK70:

Merhaba beni de ekler misiniz :)
Son regl tarihi: 21/04/2023
Yaşın:25
Tahmini doğum yapacagin tarihi:26/01/2024
Yaşadığın şehir: Bursa
Kalp atışı Kaçıncı haftada duyduysan:7.hafta
Keseyi aynı şekilde:5.hafta
Kacinci çocuk: ilk çocuk
Ve belli ise cinsiyeti: henüz belli değil

Kizçeler cinsiyet tahmin edebilirmisiniz 🤩
AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir canım senden özellikle istiyorum🤗
IMG_20230714_104058.jpg

Kızlar günaydın. Az önce doktorum aradı nift sonucu belli olmuş bir sıkıntı yok çok şükür. Cinsiyetimizde belli oldu oğlumuz olacak inşallah. Çok duygulandım sizinle de paylaşmak istedim☺️
yaa ne kadar güzel maşallah, bende yarın doktora gideicem 12+2 deyiz bi tahminde bulunur heralde başından beri erkek hissediyorum ama rüyamda da kız gördüm bakalım ne olucak insan bi an önce öğrenmek istiyor birde kız arkadaşlarım tembihledi parti yapıcaklar yarın beli olsada öğrenemicez yani

Ikili test sonucunu e nabizdan nereden bakılıyor tahlillerimden mi ?
Evet e nabızdan tahlillerim kısmında gördüm sonra hastanenin sonuç kısmından baktım ama iki değeri gösteriyor sadece sonra doktoruma yazdım detaylı şekilde olan sonucu attı. Bir sıkıntı yok dedi ama inşallah öyledir korkuyorum hala 🥹

Ama sonuçlanmadıysa görünmez canım ben kaç gündür bakıyorum bugün gördüm bugün açıklanmış daha
Anladım cnm çok teşekkür ederim bende bakiyordumda tahlillerim kısmına görünmüyordu acaba doğru yere mi bakıyorum diye bir sorayim dedim dur bi daha bakayım belki benimkide çıkmıştır

Kızlar günaydın. Az önce doktorum aradı nift sonucu belli olmuş bir sıkıntı yok çok şükür. Cinsiyetimizde belli oldu oğlumuz olacak inşallah. Çok duygulandım sizinle de paylaşmak istedim☺️
Oyy süper haber sağlıkla gelsin. Oğluş sayımız çoğalıyor😍 bu sene erkek senesi galiba cidden😅

X