2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayşe Sare koymak isteyen ben. Ortaya karışık olur onzaman

Ayşe Sare koymak isteyen ben. Ortaya karışık olur onzaman
Ayşe'ye kefilim üstün zekalı okuldan gelir önce dersini yapar. Araştırır, öğrenir, öğretir.
Ama Sare efsane ne kadar yaramaz hazır cevap, insan kulanan, yani tarif edilmez yaşanır. çok seviyorum sümsüğü ama yoruyor be
Ayşe Sare olarak dengelersin belki

Asil han da çok çok güzel bir isim, çok yakın aile dostumuzun oğlu ve yeni oldu diyebilirim peşine koyamam ondan elemistim bende asil han'ı. Bu arada nasıl hepimiz fsrkinda olmadan olursa cinisyet değişirse demeye alıştirdik kendimizi

Öğrenene kadar öyle oluyor öğrendiğim ilk gün bir coşku sonra hamilelik aynen devam ediyor sırf merak bizimki evladın kızı erkeği bir yoksa

Kızlar bu arada folik asitle ilgili bırakılıyor vs gibi birşeyler okudum. Ben başlangıçta OMEGA üçlu bir folik asit kullanıyordum bulantılarım şiddetli olunca vitalea ginger diye bir vitamine geçirdi doktorum içinde b vit folik asit vs var. Doktor en son bu bitince folik asit dönüp doğuma kadar kullanırız dedi kafam karıştı birde burun kanamasi yaşayan var mı her gün min bir kere kanıyor

ben 6. haftadan beri gebe pantolonu giyiniyorum. gaz oluşuyo 6 haftalıkken 6 aylık gibi oluyorum hemen asla hiçbişey olmuyo, aşırı rahatsız ediyor.
Yalnız değilsin canım ben de erkenden gebe pantolonu giymeye başladım. Bugünlerde cok sıcak olduğu için elbise giymeye başladım.Elbise de karnımı iyice belli ediyor.5-6 aylık hamile gibi oluyorum.

aslında folik asiti bırakmıyoruz da içeriği daha zengin multivitaminlere geçiş yapıyoruz. onların da içeriğinde folik asit var çünkü. demir takviyesi de ayrı olarak gerekiyor. etti mi sana 2 kapsül.
benim krapmlarım olunca 16.haftada magnezyuma da başlamıştım. e bir de aç karnına tiroid hapı içiyordum ilk hamileliğimde. yılmıştım valla. ama bizim için bebiş için gerekli işte napcaz.

Troid ilacı bende de var yıllardır bıktım onu içmekten. Şeker ilacı, kan hapı, bide ekstra kadın hastalıkları ilaçlarım vardı. Bunlardan kurtulmak için ameliyat oldum. Troid hariç hepsinden kurtuldum. Hatta onunda dozu düştü. Ama bu hamilelik süprizi ile yine başladım. sıkılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…