2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yanlışlıkla bastım mesaj yarım kaldı. Aynı zamanda nipt TE yaptircam. İkili için ücret odemiceksin nasılsa onu da yapalım nipt TE istersen yaptır dedi. Bı de bu haftalarda yanılma payı çok yüksek ama bı çıkıntı görüyorum erkek geliyor galiba dedi

Kizlar gunes kremi ne kullaniyosunuz ben mustela siparis edicem simdi icerigi temiz diye.cildim de kuru.kuru ciltlilerin memnun kaldigi putur putur yapmayan oneriniz var mi ?varsa mustela yerine onu alayim
Merhaba, La Roche Posay kullanmaya başladım bebişten dolayı. Anında emiyor beyaz bir şekilde kalmıyor. Güzel diyebilirim

Kizlar gunes kremi ne kullaniyosunuz ben mustela siparis edicem simdi icerigi temiz diye.cildim de kuru.kuru ciltlilerin memnun kaldigi putur putur yapmayan oneriniz var mi ?varsa mustela yerine onu alayim
Ben solante pregna kullanıyorum.Cildim kuru olunca çok hoşuma gitmedi ciltte emilimi ve sürümü zor.

Kültür verin ayda 1 bence, benım de sarı akıntım olmustu. Kasıntı da yoktu, enfeksıyon cıktı, ılac kullandım dun tekrar kültür verdım cok sukur üreme görulmedı
Hastanelerde wcye giremiyorum ya
Fobim var
Idrar tahlilini bile bi keresinde evden goturmustum yarim saat icinde getirin demislerdi de

Fobim var
Idrar tahlilini bile bi keresinde evden goturmustum yarim saat icinde getirin demislerdi de
Ben de öyleyim ya bugün kan tahlili yaptırdım hemşire elinde eldivensiz herkesten kan alıyordu. Sordum eldven kullanmıyor musunuz diye. Diyor ki kişinin kanını ellemiyoruz diyo. Sonra da taktı eldiven. Benden kan alırken mesela birkaç damla kan aktı eldivene. Ve o eldivenle Allah bilir kaç kişiden kan alacak. Ben de tırnak uzmanıyım her müşteride ayrı törpü ayrı eldiven ayrı maske bone ve artı sterilizasyon makinasından çıkardığımız açılmamış kraft pakette kişiye özel malzemelerle çalışıyorum.

Fobim var
Hamile olduğum için mi takıntılıyım yoksa olması gerekeni yapmadıkları için mi bilemedim. Hastanelerin tuvaletine ben de asla giremiyorum. (( Geçmiş olsun güzelim.

Hamile olduğum için mi takıntılıyım yoksa olması gerekeni yapmadıkları için mi bilemedim. Hastanelerin tuvaletine ben de asla giremiyorum. (( Geçmiş olsun güzelim.
Sagolasin canim
Ben hep oyleyim ya
Bi keresinde yine kap verdiler esimle yakinlarda shell aradik orda yine bi yere dokunmadan numuneyi aldim goturduk hastaneye biraktik
Mecbur kalip girmem gerektiginde 2 3 gun hasta yatiyorum resmen ayda 1 kultur veremem sanirim ama sirke mirke deneyeyim bari evde

İdrarda yanma ağrı yoksa ciddi bir enfeksiyon yoktur zaten büyük ihtimalle. Bol su için en güzel tedavi bu ilaçtan da daha etkili

İdrarda yanma ağrı yoksa ciddi bir enfeksiyon yoktur zaten büyük ihtimalle. Bol su için en güzel tedavi bu ilaçtan da daha etkili
Cok şükür yanma yok
Kasinti da yok
Sadece vajina girisimde igne batmasi gibi seyler hissettim bide sari akinti oldu ondan suphelendim ama sanirim simdi birseyler yaparsam onlem alabilirim gebelikten once boyle birsey yasadigimda ingiliz karbonatli su iciyordum
Gebelikte icilebilir mi bilemedim doktora sormak lazim dimi

Kızlar 15 aydır malesef bebişim olmuyor. Sizlere danışmak istedim. Gebeliğinizi ne zaman öğrendiniz? Benim adetim bugün ama idrar testim negatif. Sonradan pozitife dönen oldu mu acaba?

Bencede sormadan içmeyin çünkü bu tarz ödem söktüren şeyler genelde gebelikte zararlı oluyor. Benim çok uzun zamandır sarı akıntım var bu arada. İdrar tahlilimde enfeksiyon çıkmıştı bir ara onunla alakalı mı bilmiyorum. Ama batma yanma kaşıntı vs belirtim yok hiç olmadı. Tek kullanımlık bir antibiyotik kullandım sadece. Doktorum su içmenin daha etkili oldugunu söyledi bence de kesinlikle öyle

Kızlar 15 aydır malesef bebişim olmuyor. Sizlere danışmak istedim. Gebeliğinizi ne zaman öğrendiniz? Benim adetim bugün ama idrar testim negatif. Sonradan pozitife dönen oldu mu acaba?
Canım 15 ay uzun bir süre değil ama yinede sende veya eşinde bir sorun var mı diye kontrol amaçlı kadın doğuma gidebilirsiniz eşinde sperm testi verirse bir sıkıntı yoksa denemeye devam edebilirsiniz. Reglin düzenli ise gerek yok ama düzensiz ise ovulasyon testi satın alıp deneyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…