2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Dalin Bebek yağı.

Gorumcem bana acilmamis lierac verdi
Bende kokusuna bakayim diye acmis bulundum son kullanma tarihini baslatmis oldum yani simdilik ara ara karnima hind.cevz.yagi suruyorum arada karnim kasiniyor falan o zaman suruyorum

Süt nasıl gelecek ki şu an süt gelir mi?

Gorumcem bana acilmamis lierac verdi
Bende kokusuna bakayim diye acmis bulundum son kullanma tarihini baslatmis oldum yani simdilik ara ara karnima hind.cevz.yagi suruyorum arada karnim kasiniyor falan o zaman suruyorum
Hindistan cevizi yapı da mantıklıymış. Güzelde kokar.

Eklentiler

• Screenshot_20230712-005756_Video Player.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230607_172017.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 20230607_171953.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 39
  • 20230607_171943.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 39
Borsa altini bilmem de ben de minimalist biriyim mumkun oldugu kadariyla ekonomik davranirim.10 lira verecegime 5 lira verir kalani da bir ihtiyac sahibine veya bir sokak hayvanina mama alirim.Geri donusum ve bilincli tuketimi seviyorum.ki zaten dunya mali dunyada kaliyor hic umrum degil dogrusu

Hamile kiyafetleri almali miyiz
Ben tesettürlüyüm zaten salaş giyinmeyi sevdiğim için her şeyim hala geniş ve 40 kiloyum düşünün artık kıyafetlerimin hala nasıl olduğunu, göbüşte azıcık çıkmış, ileride gerekirse 1-2 gebelik alırım dışarı çıktığımda giymek için. Evde zaten giyecek bir sürü şeyim var

Benim de oyle tesettur oldugundan herseyim genis epey goturur beni giyisilerim

Hamile kiyafetleri almali miyiz
Bayramda pantolonlarimi giyemedim sıktı, oğlumdan kalma hamile pantolonum vardı onu giydim, ben oğlumda bi tane üst bi pantolon aldım yetti ama evdeydim o zaman, şimdi bi kac tane daha pantolon alicam, genelde üstlerim oluyor

Benim 7. Haftadan beri hiçbir pantolonumun düğmesi kapanmıyor. Tshirtlerim de hep kısa crop tarzı olduğu için onlarda olmuyor artık beni baya zorlayacak giyim işi. Yazın şimdi evdeyim ama okul açılınca napcam bilmiyorum

Bu zamanda en iyisi. ne olacağı belli değil gelecek sıkıntılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…