2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sağlık ocağındaki doktor olumsuz konuştu biraz ama bilmiyorum valla kafam karıştı iyice
Benimde ilk testim 32 çıkmıştı pozitif ama sevinme demişti acil doktoru. Sonra iki gün değer yükseldi ben tekrar kan vermedim bugün ilk defa tekrar verdim bakalım sonucu alınca göreceğim bende ama ilk haftalarda oluyor böyle bence çok kafaya takmamak lazım pozitif düşünün

Çok teşekkür ederim cevabınız için umarım her şey güzel olur bizim içinde

Benim adet gunumden 5 gun sonra pozitifti kanda 8 di. 10 gün sonra 1250 gibi bir degerde kese gorunmemisti 5 gun sonra 10000 degerde karından kese gorundu kahve lekelenmelerim var canım
Ben de de dün sabah hafif lekelenme oldu canm şükür kesildi. progestan kullanıyorum ona bagladm ama tutunma kanaması da olabilir tabi

Kızlar az önce betaya baktırdım >1000 çıktı. Ama bana değerin kaç olduğu lazım . Ona göre kese için gidecektim. Ankara’da daha üst değerleri ölçen neresi var biliyor musunuz ?

Kızlar az önce betaya baktırdım >1000 çıktı. Ama bana değerin kaç olduğu lazım . Ona göre kese için gidecektim. Ankara’da daha üst değerleri ölçen neresi var biliyor musunuz ?
Devlet Hastanesi'nde tam ne kadar çıktığını söylemezler mi

Devlet hastanesi acilinde yaptırdım sonuç >1000 olarak verilmiş. Makine çok hassas değil demek ki diye düşündüm
Allah allah ya ne kadar saçma bende aile hekiminde kan verdim öyle çıkmaz umarım nasıl kontrol edeceğiz yoksa

Bence güzel artmış canım saglık ocagındamı veriyorsun benimki bir kere verdim bir daha gel demedi kadın doğuma git dedi çarşamba gıtcem 3 mayısta 61 dı sonucum
Evet sağlık ocağında verdim canım kendim iki günde bir gittim verdim doktor haftaya pazartesi gel dedi bana da takip yaptım ama bende iki günde

Bir daha ne zaman gideceksin bana yakınsın bende 3 mayısta 61 di bir daha gitmedim
Ya biz ilçedeyiz burdaki kadın doğum salı günü gel demişti bakalım yarın ne diyecek. Özelde gitmek istediğim doktora attım sonuçları anlattım durumu o da normal değer pazartesi gel kontrole demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…