2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya biz ilçedeyiz burdaki kadın doğum salı günü gel demişti bakalım yarın ne diyecek. Özelde gitmek istediğim doktora attım sonuçları anlattım durumu o da normal değer pazartesi gel kontrole demiş
İlk önce böyle artıp sonra katlanabilir sıkıntı yapmayın zararı olabilir

İnşallah öyle olur hepimiz için katlana katlama gider. Siz ne zaman gideceksiniz bir daha. İyi sabretmişsiniz ben iki günü zor geçirdim valla
Bende zor geçirdim zamanı ama en az 10 tane test yapmışımdır koyulaşmauı görmek için yarın kızımı götürecem hastaneye alabilirsem sıra alacagım alamazsam çarşambaya randevum var

Bende zor geçirdim zamanı ama en az 10 tane test yapmışımdır koyulaşmauı görmek için yarın kızımı götürecem hastaneye alabilirsem sıra alacagım alamazsam çarşambaya randevum var
Ay hadi hayırlısı olsun inşallah ya . Hayırlı haberler alırsınız inşallah

Selam kızlar, ben de sürpriz bir bebekle şuralarda yerimi alayım😊 bugün 4+3le uyumlu kese gördüm. Planlamıyorduk, ani oldu😅 Sağlıkla gelsin, hosgelmiş annesine🥰
Hoşgeldiniz
Bebişinizde sağlıkla gelsin inşallah.
Ben de ilk kez bugün keseyi gördüm, 5. Haftanın başındaymışız
Planlı değildi, sürpriz oldu bize de

Merhaba kızlar, uzun zamandır bebek tedavisi görüyorduk.Aşılama, tüp bebek denedik olmamıştı.Yumurta rezervim çok azdı.FSH yüksekti.Umudumu kaybettiğim anda bu ay hamile olduğumu öğrendim.Hala çok şaşkınım.SAT 3 Nisan.3 Mayıs'ta kan testi vermiştim hafif lekelenme olduğu için çıkmayacağını düşünüyordum.Sonucu bile almaya gitmedim.E-nabızda Beta hcg 1137 görünce inanamadım.🥹Cumartesi günü kese çok küçük göründü.Yarin kontrolüm var.Insallah hepimiz sağlıklı bir gebelik dönemi geçiririz.Hepinize hayırlı olsun.Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almak nasip eder inşallah.🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.🤲
Çok sevindim sizin adınıza da🙏🙏🙏
Amin inşallah, kolay bir hamilelik süreci olsun hepimiz için.
sağlıkla da kucaklarımuza alalım dilerim

Hoşgeldiniz…
Benim de bir oğlum var, 2. gebeliğim ve sürpriz oldu bize

Benimde iki tane var cocugım bu 3. Gebeliğim 30 yaşındayım ama doktor erken menopoz dedi olmaz diye beklerken hamile olduğumu öğrendim
Benim de 3. çocuğum olacak😊 şaşkınım ama çok çabuk kabullendim, içten içe istiyormuşum herhalde😄 36 yaşındayım, 9 aylık da bebeğim var🤦🏻‍♀️
Böyle bir şey yaşayacağımı söyleseler güler geçerdim herhalde😄
Bu saatten sonra hayırlısı olsun diyeceğük ne edeceğük😅😅😅

Benim de 3. çocuğum olacak😊 şaşkınım ama çok çabuk kabullendim, içten içe istiyormuşum herhalde😄 36 yaşındayım, 9 aylık da bebeğim var🤦🏻‍♀️
Böyle bir şey yaşayacağımı söyleseler güler geçerdim herhalde😄
Bu saatten sonra hayırlısı olsun diyeceğük ne edeceğük😅😅😅
Oo, ne güzel. Hayırla gelsin bebislerimiz.
En büyük benim galiba burada diyordum😊
Emsâl buldum, bende 36 yaşimdayim.
Bu da beşinci emanetim olacak inşaallah.
4 oğlum var.

X