2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba kızlar, uzun zamandır bebek tedavisi görüyorduk.Aşılama, tüp bebek denedik olmamıştı.Yumurta rezervim çok azdı.FSH yüksekti.Umudumu kaybettiğim anda bu ay hamile olduğumu öğrendim.Hala çok şaşkınım.SAT 3 Nisan.3 Mayıs'ta kan testi vermiştim hafif lekelenme olduğu için çıkmayacağını düşünüyordum.Sonucu bile almaya gitmedim.E-nabızda Beta hcg 1137 görünce inanamadım.Cumartesi günü kese çok küçük göründü.Yarin kontrolüm var.Insallah hepimiz sağlıklı bir gebelik dönemi geçiririz.Hepinize hayırlı olsun.Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almak nasip eder inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Maşallah canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayırlı uğurlu olsun

Çok sevindim maşallah canım allahim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin rabbim

Hayırlı olsun bebeğiniz.benim hikayeme benzer düşük rezerv yüksek fsh.tüp bebekle oldu ikinci deneme.9 aydır takip yapılıyor sadece 1 yumurta toplayabildi ve 3 günlük embriyo şeklinde transfer edildi.umudum yoktu açıkçası ama Allahın işi tuttu.şaşkın ve mutluyum .herkes çok dua etti sağolsunlar.

Gerçekten çok zor bir süreç.Ancak yaşayan bilir.Sizin adınıza da çok sevindim.Hayırlı olsun.Rabbim sağlıkla kucağınıza almak nasip eder inşallah.

Canım belki erken dollenmedir. Benim kızım da beta değerim çok yüksekti sonrasında çok erken bı haftada 5 hafta miydi 6 mi emin degilim.kalp atışını duyduk. Doktor mümkün değil bu haftada kalp atışının duyulması erken döllenme deyip sat i degistirmisti

Cünkü betam 10000 di ve 4 haftalık beta araligina uymuyordu kafam karıştı
Canım belki erken dollenmedir. Benim kızım da beta değerim çok yüksekti sonrasında çok erken bı haftada 5 hafta miydi 6 mi emin degilim.kalp atışını duyduk. Doktor mümkün değil bu haftada kalp atışının duyulması erken döllenme deyip sat i degistirmisti

Anladım canım benimki geç döllenmeymiş doktora göre üç hafta gerideyim neyse bakalım çarşamba günü tekrar soracağım, teşekkür ederim cevabın için

Benim ilk 360 çıktı, 5 gün sonra tekrar verdiğimde 2981 di. Sizinde ortalama ilk kan sonucunuzdan 3 4 gün sonra 1500 civarı ve yüksek olması gerekir. Sağlıklı hayırlı bebislerimiz olsun inşallah. Ben değerim 360 çıkınca doktoruma yazmıştım 6 gün sonrası için muayneye çağırmıştı keseyi görmek için. Sizde 1 hafta falan bekleyip öyle giderseniz gözükecektir kese. Kalp atışı için bekliyorum şimdi

Çok sevindim sizin adınıza inşallah benim de yükselir bir an önce sabırsızlıkla bekliyorum. On gün sonra ölçüme giderim diye düşündüm kanamam veya ağrım yok her gün kan vermek istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…