2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yani benim asıl merak ettiğim millet bu kadar ne konuşuyor
Ben de ağustos 2020 anneleri'nden gelmeyim, 4 sene olacak hala konuşuyoruz vala ya işte doktoruydu hastanesiydi, detaylısıydı uzayıp gidiyor. doğum yaklaştıkça ve bebekler doğunca daha aktif olunuyor ama. çünkü seninle aynı anda aynı süreçlerden geçen bir grup insan bulmuşsun, beni en iyi o anlar en iyi o cevap verir diyorsun :)
ben o sebeple kıymetli buluyorum, birbirinden farklı ama aynı yolun yolcusu insanların fikir paylaşımını :))

Ben bir tatlı bir tuzlu yiyorum ekşi canım istemiyor bende tuttu. Oğlum olacak. Seninki de sağlıkla gelsin inşallah
Bende de aynı tuzlu tatlı eksiyi görünce öğürme geliyir en çok tuzluyu yiyorum ve o yuzden sabah kalkınca fazla kaçırdığım için yüzüm falan şişiyor özellikle tuzlu çekirdek

Kızlar yoğun baş ağrısı yaşayan var mı. Son zamanlarda baş agrisindan gözümü acamiyorum, migrenden beter. Dün gece ağrıdan uyuyamadim en son dayanamayıp parol içtim. Öyle uykuya dalmışım sabah kalktigimda yine ağrı vardı öğlene doğru artırmaya başlayıp akşam ve gece pik yapıyor.

Ben söyleyeyim arkadaşlar çünkü 20 25 kişilik bi grupta sadece 5 kişi konuşursa durum bu olur tabiki birileri konuşur geri kalanlarda okuyor maalesef
Kafama taş geldi

Burasıııı ocak annelerii gurubuu
Burada yaşanır anneliğin en divanesi en şahanesiiii

Bak gurubumuza şarkı bile yazdım alıntı değil ben yazdım hiç bi şarkıdan esinlenmedim

Bende de aynı tuzlu tatlı eksiyi görünce öğürme geliyir en çok tuzluyu yiyorum ve o yuzden sabah kalkınca fazla kaçırdığım için yüzüm falan şişiyor özellikle tuzlu çekirdek
Tuzlu çekirdek ben de çok yiyorum bulantima en iyi o geliyor çünkü. Tuzlu leblebiden de bıktım

Kızlar hepinize selam. Allah sağlıkla sıhhatle evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin. Bende Şubat anneleri grubundanım. Kendimi olumlu örnekler aradığım için bi size yazayım dedim bizden önde olduğunuz için.
Ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. 5. Gün çift embriyo aa kalitede.6 haziranda transfer oldum. 8. Gün kanda 41le öğrendim. Beta çok yavaş ilerledi bende. 41,43,58 17. Gün492 20. Gün minnoş minik kese gördük. 3 haftadır keseyi takip ediyoruz büyüyor maşallah ama henüz kalp atışı duyacak seviyelere gelmedik. Kesede henüz bişey göremedik. Bugünkü kontroldede 2. Bir kese gördük. İlk keseden biraz daha ufak yeni çıkmış sanki. Hiç beklemiyordum ben . Durumumdan dolayı ne tam seviniyorum ne tam üzülüyorum. Karmaşık duygular içerisindeyim. Sata göre 7+4 bugün ama sanki geç tutunma olmuş gibi o zaman haftası geriden geliyodur. Benim gibi bir vaka yaşayan, gören oldu mu ? 3 gün önce devlette de muayene oldum daha kese çok minik bebek görmek için dedi. Yani bu işin sonu selamete gider mi kızçeler.

Kizlar maşallah pekte sayımız az değil tam 49 kişi var tabloda tabi ekli olmayanlarda var günde 49 kiseden 1 rer mesaj olsa ooohooo

Bende de geçenlerde olmuştu. Tansiyonuna bak düşmüş olabilir. Beni mahvetti o ağrı sonra tuzlu ayran falan içtim. Çok inatçı bir tansiyon 2 günde zor düzeldim.
Tuzlu çekirdek ben de çok yiyorum bulantima en iyi o geliyor çünkü. Tuzlu leblebiden de bıktım
Ay bende dün akşam çekirdek yedim gerçekten çok iyi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…