2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayy Büşra darısı başıma inşallah😂 erkekten kıza dönmesi mucizesini bekliyorum bende, yanılmışım falan der inşallah amin😂
Hahahahahha canım Allah gönlündekini nasip etsin inşallah 🙈🙈
Ben oğlana da hazırlamıştım kendimi ama hep bir kızım olsun çok istiyordum. Kızmış 😅😅

Kızlar ya bugün nedense belkide hormonlardan ağlamak istiyorum biri neyin var diye sorsa hemen dökülecem:mad:

selam kızlaar, uzun zamandır girmedim ama şimdi bi baktım konu hala cinsiyet :KK70: hepimiz öğrenince derin bir sessizlik olmaz umarım :))
perşembe kontolüm var 11+4 olacak. 3 yaşındaki kızımı da götüreceğim acayip merak ediyor, umarım ters tepmez. bir kere anlattım ultrsaonu, şimdi evde her şeye yultrasyon yapıp karnıma tutuyor yaa :)

kızlar ya bana da şu ilginç geliyo. Bizim grubun mesaj sayısı 6k. Bizden bir ay sonra açılan grubun 5k. Bizden bir ay önce açılan 13k. Bu nasıl oluyor. Bu insanlar ne konuşuyor 😄 açıp bakmaya da üşendim . Bence bu grupta aktif baya ama. Üstteki arkadaş da konu hala cinsiyet mi yazmış 😄ben de bunu sormak istedim 😄

kızlar ya bana da şu ilginç geliyo. Bizim grubun mesaj sayısı 6k. Bizden bir ay sonra açılan grubun 5k. Bizden bir ay önce açılan 13k. Bu nasıl oluyor. Bu insanlar ne konuşuyor 😄 açıp bakmaya da üşendim . Bence bu grupta aktif baya ama. Üstteki arkadaş da konu hala cinsiyet mi yazmış 😄ben de bunu sormak istedim 😄
Hep yazacağım diyorum ve vazgeçiyorum. Çok güzel bir noktaya değindin canım 👏

Rica etsem bana da tahminde bulunur musunuz kızlar 12+5 ultrasonu

Eklentiler

• IMG_20230711_121619.jpg
    IMG_20230711_121619.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 40
Sutunu mu damlattin?ne sutu kiz😳
ayy kahkaha attım ne sütü olcak canım ana sütü :KK70:yani belki ilk hamileliği olanların sütü hemen gelmeyebilir ama benim göğüs ucunu sıkınca süt geliyo aslında bi arkadaşım tehlikeli dedi bana rahimde kasılma başlatır yapma dedi ama benim merak duygumun önüne geçemedi yaptım pişman değilim :KK53::KK48:

Merhaba. InweAllah bende 2024 Ocak annesi olacagim. Hemen hemen hepimiz ayni haftalardayiz qaliba. 13+4 um ben. Allah herkes icin saglikla kucagna almayi nasip etsin. Olmayanlarada tezlikle versin inseAllah.

Ben bir sey soracaktim. Ben cok merak ediyorumda cinsiyyetini. 12 haftamda ulturasonda gozukmedi. Ama iste hani derler ya, onu yersen kiz, bunu yersen erkek....sizde durumlar nasil?

Hep yazacağım diyorum ve vazgeçiyorum. Çok güzel bir noktaya değindin canım 👏
Çok aktif değiliz canım ondan 2015mayıs,2018mart anneleri gurubundaydım mesajları okumaya yetişemiyorduk. Bu guruba 3günde bir girsem bile en fazla 5-6 sayfa mesaj oluyor :)

Lütfen herkesin çenesi düşebilir mi gurubumuz geri kalmasın bizim ne eksiğimiz var ayol :KK53:

Merhaba. InweAllah bende 2024 Ocak annesi olacagim. Hemen hemen hepimiz ayni haftalardayiz qaliba. 13+4 um ben. Allah herkes icin saglikla kucagna almayi nasip etsin. Olmayanlarada tezlikle versin inseAllah.

Ben bir sey soracaktim. Ben cok merak ediyorumda cinsiyyetini. 12 haftamda ulturasonda gozukmedi. Ama iste hani derler ya, onu yersen kiz, bunu yersen erkek....sizde durumlar nasil?
Amin canım Mrb.
Ben henüz cinsiyeti öğrenmedim ekşi de yiyorum tatlı da durumum vahim hiç tüyo vermiyo benim sıpacığım :KK53:

Amin canım Mrb.
Ben henüz cinsiyeti öğrenmedim ekşi de yiyorum tatlı da durumum vahim hiç tüyo vermiyo benim sıpacığım :KK53:
Vallahi su an 1 elimde karpuz bir elimde erik turşusu yiyorum😮‍💨 benim durum baya baya vahimmm. Tatli canim hicccc cekmiyor. Hemde hicc. Surekli eksi tursu tuzlu ne bileyim.

Ben bir tatlı bir tuzlu yiyorum ekşi canım istemiyor bende tuttu. Oğlum olacak. Seninki de sağlıkla gelsin inşallah 🌸🙏🏻

X