2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bizi görmediniz kızlar tekrar atıyorum kaynadım gittim arada 😅 11 haftalık olduk tahminlerinize açığım ☺️

Eklentiler

• IMG_5271.jpeg
    IMG_5271.jpeg
    148,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_5272.jpeg
    IMG_5272.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5273.jpeg
    IMG_5273.jpeg
    106 KB · Görüntüleme: 33
Canım bu gebeligimde devlete gidiyorum o yüzden pek ilgilenmiyirlar
Tek devlete giden benim sanıyordum yalnız değilmişim 😁
Mesajlarınızı takip ediyorum okuyorum ama pek yazamıyorum tembelliğimden :KK53:ben de henüz cinseyeti öğrenemedim amaaaa bi kocakarı yöntemi söylediler öyle baktım erkekmiş :KK53: tutacak mı bakalım merakla bekliyorum:KK48:

Mesajlarınızı takip ediyorum okuyorum ama pek yazamıyorum tembelliğimden :KK53:ben de henüz cinseyeti öğrenemedim amaaaa bi kocakarı yöntemi söylediler öyle baktım erkekmiş :KK53: tutacak mı bakalım merakla bekliyorum:KK48:
Kocakarı şeyleri genelde tutuyor tabi tutmayan da var canım ☺️🙏🏻 sağlıkla gelsin inşallah

Bakalım hayırlısı 😊😉

Kuzum ben de tüp bebek annesiyim. Evet ağır iş yapma tadını çıkart çevrendekiler destek olsun ne güzel ben öyle yapıyorum:) ama onun dışında herşeyi yapabilirsin istersen yani eğil kalk yapmanın bi sakıncası yok
Ben 4.katta asansorsuz evde yaşıyorum 4 yaşında kızım var 2 3 kat çıkardığım oluyor kıyamıyorum kızıma çok sukr birsey yaşamadım rabbimde yaşatmasın 🤲🫣🙂

X