2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Size de ben teşekkür ederim ne kadar olumlu yorum yazmışsınız için açıldı vallahi
Bugün sıkıntıdan kurtulmak isterken ve forumda gezinirken anlamlı mesajınızı okuyup tebessüm ettim. Allah da daima sizin ettirdiğiniz tebessümü size kat be kat ettirsin. sevgilerle

12 ve 13 haftalarda yapıyorlar bildiğim kadarıyla

Ben 15 e girdiğim için geç kaldım araya bayram falan girdi
Ben de gidemedim ikili testi 26 temmuzda yer bulabildim ama o zamana ben de 15. Haftalık olucam 15'nci haftada yapıyorlar mı yoksa direk geç kaldın bakamayız mı diyecekler ?

Benimde karnım hiç yok, kalçalarımdan kilo alıyorum sanki. Ve sivilcelendim. Bakalım perşembe günü doktorumuz ne diyecek. Birde bende iştah diye birşey yok. 54 kg ile hamile kaldım hala aynı kilodayım
Yok benim tam tersi açlıktan sürekli midem bulanıyor ya yemezsem bulaniyirum çok yesem yine bulaniyirum ama azaldı şükür yiyincede insan gibi yemiyorum et için ilk zamanlarda ağlıyordum resmen

Yok benim tam tersi açlıktan sürekli midem bulanıyor ya yemezsem bulaniyirum çok yesem yine bulaniyirum ama azaldı şükür yiyincede insan gibi yemiyorum et için ilk zamanlarda ağlıyordum resmen
Benimde 7. Haftada bulantı başladı, 9. Haftada son buldu. Ara ara oluyor ama sürekli değil. Benim canım istemiyor ya bilmiyorum birde zorlayınca kendimi öğürüyorum

Benim doktorum fetal dna yaptırdığım gün ultrasonda baktı ense kalınlığı iyi dedi. Gittiğinde bi sor hemen bakarlar zaten kolay bişey

Benimde karnım hiç yok, kalçalarımdan kilo alıyorum sanki. Ve sivilcelendim. Bakalım perşembe günü doktorumuz ne diyecek. Birde bende iştah diye birşey yok. 54 kg ile hamile kaldım hala aynı kilodayım
İlk haftalar zaten kilo alinmayabilir sıkıntı olmaz ben 20 haftaya kadar almadım kilo oğlumda toplam 12 kiloyla bitirdim son haftalarda çok aldım annem sayesinde, karnın küçük ye ye diye diye Habire tatlı hamur işi yaptı yedim durdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…