2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim doktorum panorama diye bir firmayla anlaşmalı sanırım bugün broşürünü verdi. Fiyatını da bilmiyorum açıkçası bu civardaysa uygunmuş

15e kadar duyduk biz bugün açıkçası. Siz yine sorarsınız tabii yönlendirildiğiniz yere. Ben özel hastaneye gitmiyorum, devlette perinataloğa gidiyorum. Onunla da devam etmek istiyorum epey bir süre. Yönlendirdiği bir yer oldu onun da ama mutlaka orası demedi. O nedenle bu kadar araştırmaya girdik biz de. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz. :)

Anladım amin sağlıkla gelsinler

Kızlar bu sefer ben de tahmin istiyorum sizden. Ultrasonda 13+4 çıktık ama doktor net göremedim dedi. Anlayanlar yorum yaparsa sevinirim

Karşılayan firmalar var ama detaylarını iyice araştırmak gerekiyor neleri kapsadığına dair birde hamilelik öncesi örnek veriyorum 5 liraysa hamileyken yaptırdığında 20 lira fiyat veriyorlar

Bana da bundan verdi doktorum ama fitil olarak. Sabah akşam ikişer adet vajinaya yerleştiriyorum yarım saat sonra kalkıyorum. Uyku dışında yan etkisi yok. 7 Haftalığım

Selam kızlar, arada girip bakabiliyorum maalesef bulantı ve kusma halen devam en son 24 haziranda 12+1de gittik kontrole bir sonraki kontrol 22 temmuz 16+1 bu kadar uzun ara çok değil mi ya artık böyle mi olucakk bide o kadar para ödüyoruz en azından 10gün içindeki kontrol randevumuzu değerlendirsek olmuyor mu

Doktorum beni de 12 li haftalarda çağırdı, sonrasında 14 de gel cinsiyet söylerim dedi, sonrasında ayda 1 kontroller dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…