2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Rabbim acılarını yaşatmasın hiçbirime, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah; ben de fazlaca pimpirikliyim ilk ya bilinçsizim o yüzden daha fazla stres oluyorum. Erkekmiş canım sağlıkla inşallah. Burun kemiği ve ense kalınlığı da gayet iyi dedi ☺️🌸🙏🏻
Aminnn .ayyy masallah :) sen ozele mi gidiyorsun canim hangi ildeydin?

Kizlar sigorta isinden anlayan varsa bir sorum var.Ben normalde kuveytte yasiyorum su an ama vatandasi deglm o yuzden saglik asiri pahali bizim icin orada.Turkiyede saglik sigortalari yurtdisindaki muayene vs seyleri kapsiyor mu?Gebelik muayene testler vs.Seyahat sigortasi sadce ani kazalari durumlari kapsiyor boyle gebelik veya rutin kontrolleri kapsamiyor.Ay bir care bana yaaaa turkiyeden geri gitmeye korkuyorum guya 1 ayligina geldim uzattikca uzatiyorum :KK43:((

Arkadaşlar bana yorum yapabilirmisiniz, 8+2 karından ultrasyon, tahminleri kuvvetli olanları merakla bekliyorum :) 😃
IMG_1711.jpeg

Eklentiler

• IMG_1707.jpeg
    IMG_1707.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 37
Yok ben hic tahminde bulunmadim simdiye kadar kimseye
Hatta seni etiketleyip kendi ultrasonumu atmistim birkac kisininkini yorumladin diye ama benim msjima cevap vermemistin kusmustum sana haberin yok :63::KK53:
Evet sen değilmişsin baktım -loyalty -loyalty imiş 😍🙊 ooyy güzel anne küsme gözümden kaçmıştır at bakayım şimdi😘

Yaaa Batmanli misin :) bu arada ense kalinligi ve burun kemigine ikili tarama icin mi bakti?ilk gebelifim ve bilmiyorm ondan soruyorum canim
Yok canım Mardinliyim yarı Türk yarı Arabım babamın iş gereği Batmanda yaşıyorduk ☺️🙏🏻 ikili tarama yaptırmadım doktorum ölçtü söyledi. Detaylı ultrason 20li haftalarda o zaman diğer organlrına da bakacağız ☺️🙏🏻

Selamlar arkadaşlar, bugün ben de 10+3te doktora gittim. Ense kalınlığı ve burun normal dedi doktor ama yaşım 34 olduğu için ve 30 yaşın üstünde gebeliklerde ikili test riskli gösterdiği için rahat hissetmek, emin olmak istersen Nipt yaptır dedi.

Ben de yaptırdım bugün. Haftaya çıkacak sonuç ama cinsiyeti çok merak ediyorum. Sizden tahmin rica etsem? Cinsiyet fark etmiyor tabii ki hiç sağlıkla gelsin sadece merak benimkisi.

Eklentiler

• A2F29D61-8707-4FCF-AADA-0FEBB4E3A9D6.jpeg
    A2F29D61-8707-4FCF-AADA-0FEBB4E3A9D6.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 40
Selamlar arkadaşlar, bugün ben de 10+3te doktora gittim. Ense kalınlığı ve burun normal dedi doktor ama yaşım 34 olduğu için ve 30 yaşın üstünde gebeliklerde ikili test riskli gösterdiği için rahat hissetmek, emin olmak istersen Nipt yaptır dedi.

Ben de yaptırdım bugün. Haftaya çıkacak sonuç ama cinsiyeti çok merak ediyorum. Sizden tahmin rica etsem? Cinsiyet fark etmiyor tabii ki hiç sağlıkla gelsin sadece merak benimkisi.
Hangi firmada yaptırdınız nipt testini

İstanbuldayım ben Avrupa yakasında. İstanbul Laboratuvarının Şişli şubesinde yaptırdım. Pek çok firmayla görüştüm öncesinde. Kimisi temel Nipt testi yapıyor kimisi Nipt Plus diye daha kapsamlı bir test yapıyor. Fiyatlar genel olarak 8 bin civarı daha üstü de var hatta. Biz 250 dolara Nipt Plus yaptırdık 6.750 TL civarına geliyor.

X