2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de eldivenle uğraştım biraz ama sorun olur mu acaba
kızlar bayram nedeniyle biraz etle haşır neşir oldum. ama eldiven takarak. her yeri eşim temizledi. yinede toksoplazma testi yaptırayımmı sizce , şimdi çok tedirgin oldum
Kizlar bende ugrastim hemde 3 4 saat kadar dogramayla ugrastim eldivenle
Sonrasinda yine eldivenle domestosla yikadim gerecleri
Benimde aklim takildi doktorlariniza sorunca buraya da yazar misiniz test gerekli gorurse gidip saglik ocagina test vereyim bende 🙄

Kizlar bende ugrastim hemde 3 4 saat kadar dogramayla ugrastim eldivenle
Sonrasinda yine eldivenle domestosla yikadim gerecleri
Benimde aklim takildi doktorlariniza sorunca buraya da yazar misiniz test gerekli gorurse gidip saglik ocagina test vereyim bende 🙄
valla tedirgin oldum ben bulasıklara dokunmadım , ben tedirgin olunca eşim kesme tahtasını falan hep attı. haftaya gidince yazarım. kendi kendimize anlayabilir miyiz acaba yani farkedilebilir bir etkisi varmı

Eskişehir Osmangazi üniversitesinde fetal dna ücretsiz diye bir duyum aldım. Bilgisi olan var mı acaba? Bilgisi olan bizi de aydınlatabilir mi ? Şehir dışından gelsek kaç gün uğraşırız?

Eskişehir Osmangazi üniversitesinde fetal dna ücretsiz diye bir duyum aldım. Bilgisi olan var mı acaba? Bilgisi olan bizi de aydınlatabilir mi ? Şehir dışından gelsek kaç gün uğraşırız?
Merhaba canım , telefon edip sorabilrisn , genetik ana bilim dalına , am ücretsiz olduğunu düşünmüyorum . Ben Gazi hastanesi hastanesinde 4500 TL yaptırım , ancak gazinin hastalarına yapıyorlar , dışarıdan almıyor

Ay ciddi misiniz?sanmiyorum dogru oldugunu ama umarim dogrudur ben de yakinim giderdim hemen:KK43:

Saat kaçta aldığınızı hatırlıyor musunuz peki? Ben de o saatlerde almaya çalışayım. Teşekkürler ♥️
5 Temmuz 13:45 e almışım canım. Kusura bakma uzun bir süre giremedim.
Kizlar cogunuz fetal dna yaptiriyor
Peki yaptirmayan var mi aramizda
Ben klasik ikili uclu tarama yaptiricam doktorumun yonlendirmesiyle
Bi sorayim dedim💁‍♀️
İkili test yaptıracağım. Kardeşimin Dr u fetal DNA riskli görsem ben zaten yaptırırım. Doktorlar bunu ücretsiz yapıyor ama bazıları bunu ticarete dökmüş demiş. Yani aslında Dr lar ücretsiz isteyebiliyor mış

5 Temmuz 13:45 e almışım canım. Kusura bakma uzun bir süre giremedim.

İkili test yaptıracağım. Kardeşimin Dr u fetal DNA riskli görsem ben zaten yaptırırım. Doktorlar bunu ücretsiz yapıyor ama bazıları bunu ticarete dökmüş demiş. Yani aslında Dr lar ücretsiz isteyebiliyor mış
Benim doktorum sadece ikili test yapacagini, 3lu 4lu testin tamamen ticari oldugunu yapmayacagini soyledi
Doktorumu seviyorum guveniyorum
Haftaya ikili taramam var
12.haftada yapiliyor dimi 2li test

Ben zaten onceden de yumurta yiyecegim zaman 1 butun yumurtayi agzima atip 3 sn cigneyip yutuyordum ona bile tahammulum yoktu 🫢 simdi sutlu krep yapip 1 2 tane yiyorum arada ama haslama dusuncesi bile midemi bulandiriyor😰

Yogurt kiyma et vs yiyorum sut
Gerci bu ara kiyma kokuyor bana 😰
Doktor gecen sonuclarima bakti 3 4 hafta onceki sonuclar
Cok mu kebap yiyorsun b12 demir cok iyi cikmis dedi 🫠

Benim doktorum sadece ikili test yapacagini, 3lu 4lu testin tamamen ticari oldugunu yapmayacagini soyledi
12.haftada yapiliyor dimi 2li test
3lu zaten genelde para için yapılıyor 2li temiz çıkarsa sonrasında 20li haftaları bekleyip ayrıntılı ultrason yaptırmak en mantıklısı

12.haftada yapiliyor dimi 2li
Benim doktorum ense kalinligi olcumunun bile doktordan doktora degistigini herkesin el aliskanliginin olcumunun farkli olabildigini soyledi.bir yanim sadece detayli ultrason yeterli diyoe bir yanim hic olmazsa ikiliyi de yap diyor da gala kararsizim bunlari duydukca

Benim doktorum ense kalinligi olcumunun bile doktordan doktora degistigini herkesin el aliskanliginin olcumunun farkli olabildigini soyledi.bir yanim sadece detayli ultrason yeterli diyoe bir yanim hic olmazsa ikiliyi de yap diyor da gala kararsizim bunlari duydukca
Doktorum gecenki kontrolde ensesini falan oyle olctu 2nin asagisini normal kabul ediyoruz 1.13 cikti falan dedi ne zaman 2li tarama olacak dedim haftaya yapalim digerlerini yapmicaz dedi bilmiyorum bakalim hayirlisi inşallah 🙏

Doktorum gecenki kontrolde ensesini falan oyle olctu 2nin asagisini normal kabul ediyoruz 1.13 cikti falan dedi ne zaman 2li tarama olacak dedim haftaya yapalim digerlerini yapmicaz dedi bilmiyorum bakalim hayirlisi inşallah 🙏
Ense kalinligi olcmu ikili testin icinde degil mi yoksa ayri seyler mi bunlar canim

X