2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Herkese iyi akşamlar, bebeğinizin kesesini kaçıncı haftada görebildiniz acaba. Ben regl gününden bir gün önce gittigimde görünmemişti önümüzdeki haftaya randevu verdi hoca ama 5+0da görünür mü ileri bir tarihe mi ertelesem diye düşünüyorum emin olamadım

Merhabalar, sağlıkla gelsin bebişiniz.
progestan kullanırken bende de oluyordu ilk gebeliğimde
Leke gibi sanıyordum ama tahriş oluyordu ya da ilaç birikip geri geldiğinde içinde kanla karışık birşeyler oluyordu.
Tahrişten dolayıdır bence.
Hem doktorunuzda endişe etmeyin demiş.
İnşallah öyledir çok teşekkür ederim 😍

Hoşgeldin canim, seninle aynı gunumuz. Benim de 27 mart son adet tarihim.
Uygulamaya gore, tahmini doğum gunumu 1 ocak 2024 gösteriyor. Muhtemelen aralıkta anne oluruz nasipse.
Ama surecimiz bu ayla uyumlu olur diye buradayım 😊
Bende de 3 Ocak gösteriyordu sanırım 🥲 inşallah sağ sağlım atlatalim bu süreci hepimiz ❤️

Bata 6 gün kala yani 4 mayısta erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi çıktı . Hemen kan vermeye gittim sonuç 33.87 çıktı 6 mayısta tekrar kan verdim ve 97.05 çıktı yarın tekrardan vericem umarım ilerlemeye devam eder sağlıklı bir şekilde inşallah bende sizin aranızdayım gibi görünüyor ❤️
İnşallah canım benim 🙏 sağlıkla ilerler kucağına alırsın bebişini 😍😍 ben 9,93 ile öğrendim yarın binlerde olucaz inşallah 🙏🙏

Kızlar bugün 5+0 sabah lekelenmem oldu acile gttim bir sorun görünmedi şükür kesildi zaten. Yaşayan var mı aranızda progestan kullanıyorum bu arada ondan olmuş olabilir mi?
Bende daha lekelenme yok ama bende Progestan kullanıyorum. Sende de bi kısmı gün içinde geri geliyor mu 🙈 nasıl açıklayacağımı bilemedim

Herkese iyi akşamlar, bebeğinizin kesesini kaçıncı haftada görebildiniz acaba. Ben regl gününden bir gün önce gittigimde görünmemişti önümüzdeki haftaya randevu verdi hoca ama 5+0da görünür mü ileri bir tarihe mi ertelesem diye düşünüyorum emin olamadım
5+3 de gayet net gördük bu carsamba 7+3de de kalp dinlicez insallah duyarız

Bende daha lekelenme yok ama bende Progestan kullanıyorum. Sende de bi kısmı gün içinde geri geliyor mu 🙈 nasıl açıklayacağımı bilemedim
Anladım canm geri geliyor evet ilk hap olarak içtim ölüyordum resmen baygınlık geçirdim alttan koyunca en azından yan etkilerini yaşamıyorsun

Bana da doktor 5+1 de gel dedi muhtemelen görünüyor o zamanlarda demekki canım

X