2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim randevuma on gün var yaaa nasıl dayanacağım bilmiyorum.7 haftalık olacak belki kalp atışını da duyarız muayenede

Bu ay ümitle bekliyorum inşallah bende aranıza katılırım kızlar ❤️ Henüz regl günüme 10 gün var , göğüslerim acımaya ve kasıklarımda batma olmaya başladı bu kadar erken belirtti olur mu acaba

Bu ay ümitle bekliyorum inşallah bende aranıza katılırım kızlar ❤️ Henüz regl günüme 10 gün var , göğüslerim acımaya ve kasıklarımda batma olmaya başladı bu kadar erken belirtti olur mu acaba
Bende yaklaşık 8-9 gün önceden batmalar başlamıştı. 6 gün kala da erken gebelik testi yapmıştım

Bu ay ümitle bekliyorum inşallah bende aranıza katılırım kızlar ❤️ Henüz regl günüme 10 gün var , göğüslerim acımaya ve kasıklarımda batma olmaya başladı bu kadar erken belirtti olur mu
Canım benim pozitif testimden 5 gün önce ve aynı zamanda yumurtlamadan bir hafta sonra çok susuzluk hissim vardı goguslerimin yanları acıyordu ve kasık ve bel ağrım vardı birde ozel bolgede yanma hissi vardı herkeste aynı olmayabilir ama bir önceki kimyasalımda da bu ş kilde olmuştu

X