2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hazır suyunu aldım onu içiyorum bol bol havuç yiyorum benimde aklıma o geldi su artar kese genişler diye ama bol su içmek bile düzeltiyor yazanlar var karpuz vs gibi sulu meyve yemeye çalışıyorum
Jelıbon da suyu artıyor, bılgınız olsun

2020 de 5-6 bin gibi şeydi, şimdi düşünmek istemiyorum :) bilmem ki, ben memnun kalmıştım doğumdan odadan vs. zaten gözü hiçbir şey görmüyor insanın sağlıkla kavuştuktan sonra, yani benim öyleydi en azından :) tabi bi acıbadem gibi değil ama ben de oraya çok mesafeliyim zaten başka kötü tecrübelerim olduğu için allah düşürmesin diyorum.
bir de o zaman pandemiydi zaten, bi an önce çıkalım modundaydık.

Merhaba kızlar, 4+4’te betam 80, 2 gün sonra 182, 2 gün sonra 306 çıktı yani bugün (5+1). Benim gibi olup da keseyi de bebeği de sağlıkla gören var mı aranızda

Ya öyle tabi önemli olan sağlıkla gelsin hastane vs çok dert değil ama o kadar para verince farklı bişey bekliyor insan kötü tecrübe nerede Acıbadem mi şehir mi

Ay erkeğe benzettim oğlumun fotolarına benziyor Allah gönlünüzdekileri versin sağlıkla gelsin, cuma günü yazarsınız
Bende hep erkek hissediyorum. Rüyamda erkek gördüm, eşim erkek gördü. Amcası erkek gördü. 11 haftada doktor erkeğe benziyor dedi ama konuşmak için erken dedi. 14 te başka bir doktor kıza benzetti. 16 ta kesinleşecek inşallah. Oğlum olsun çok istiyorum. Hayırlısı ve sağlıkla inşallah. Mide bulantısı yaşamıyorum. Göğüslerim öyle çok büyümediler, ama göğüs ucu kararmam da yok. Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah.

Teşekkürler canım karından sağlıklı olsun inşallah benim içimden de erkek geçiyor ama 2 oğlum var bir de kızım olsun isterdim. Allahım sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah
Rabbim gönlünüze göre versin, önce sağlıklı olsun sonra minnoş bir prensesiniz olsun inşallah çok amin

Merhaba kızlar, 4+4’te betam 80, 2 gün sonra 182, 2 gün sonra 306 çıktı yani bugün (5+1). Benim gibi olup da keseyi de bebeği de sağlıkla gören var mı aranızda
Ben keseyi 5+1 de gördüm bebeği 6. hafta da o da daha çok yeniydi kalp atışını bile dinleyemedikkeseyi görmediniz mi siz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…