2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
hanımlar merhaba bu grupta değilim aslında Allah nasip ederse Şubattayım ama sizlere bi sorum var haftaya inşallah 5+2de keseyi görmeye gideceğim. Keseyle beraber direkt kalp atışı duyan oldu mu aranızda vajinal usg ile? Yani çok erken dönemde duyan var mıdır

Kızlar merhaba, bugün ilk defa keseyi gördük fakat uşstrason kağıdında iki tane hafta yazıyor neden ? Birinde 4+2 diğerinde 5+2 sebebi ne ve hangisi doğru sizce ?

Canım naptın dün doktora gidecektin sanırım biraz endiselenmistin her sey yolunda mı
Gittim canım bebek iyi dedi o çıkan et parçası içinde bekleyelim dedi bağışıklık düştüğü için çıkmıştır dedi. Geçer belki geçmezse de sezeryan planlarız dedi. Onun dışında da smear almanın anlamı yok zaten müdahale edilmez şimdi doğumdan sonra yaparsın dedi. 11+6 da fetal dna için gelin dedi. 9da falan yaptıran arkadaşlar olmuş üstte okudum ama benim doktorum ısrarla 12. Hafta dedi. Şehir dışına çıkacağım için zar zor 11+6ya tamam dedi. Bide dün acile gittim gece idrarımda bakteri var. Beyaz pütürlü akıntım geliyor sanırım mantarda arttı. Bebeğe zarar verecek diye çok korkuyorum. Monurol verdi içtim az önce umarım geçer bunlar da bize dua edin

Kızlar merhaba, bugün ilk defa keseyi gördük fakat uşstrason kağıdında iki tane hafta yazıyor neden ? Birinde 4+2 diğerinde 5+2 sebebi ne ve hangisi doğru sizce ?
Biri adetine göre olması gereken biri de ultrasonda olandır. Genelde üstte yazan adete göre altta yazan ultrasona göre oluyor

Benim geç döllenmeymiş ona rağmen 6+3 gibi kese kalp gördük vajinal

Bence gayet güzel artmış benim ilk beta değerim 9 du sonra 28 sonra 56 en son 600 çıktı 2 hafta sonra kalp atışını dinledik çok şükür herkesin hamileliği Farklı belki geç döllenme olmuştur
Merhaba bende bugün kan verdim yarın regl günüm, değerim 9 , çok düşük grldi, geldiğimden beri araştırıp duruyorum, inşaAllah sizinki gibi güzel artış olur,

Biri adetine göre olması gereken biri de ultrasonda olandır. Genelde üstte yazan adete göre altta yazan ultrasona göre oluyor
peki hangisine göre hamilelik haftasında olmuş oluyorum doktor henüz erken diye hamilelik haftamı söylemedi çünkü bana kalp atışını duyunca söylecekmiş ama merak ediyorum hangisini baz almam gerek

Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah randevum iptal oldu benim de değiştirmek zorunda kaldım 5+5te gitmiş olacağım şimdi. Hayırlısı olsun
İnşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza görünür belki belli olmuyor olmazsa 10 gün sonra çağırır yine kesin görürsün inşallah

Merhaba arkadaşlar ben pazartesi akşam beta hcg verdim 63 çıktı bugün tekrar yapıldı 98 çıktı çokmu düşük acaba bilen varmı

Merhaba kızlar, 4+4’te betam 80, 2 gün sonra 182, 2 gün sonra 306 çıktı yani bugün (5+1). Benim gibi olup da keseyi de bebeği de sağlıkla gören var mı aranızda
Merhaba beta değerinizle keseyi göremezsiniz sizin geç döllenme olmuş olabilir. Keseyi görünce doktor haftasını söyler muhtemelen 5+1 değilsinizdir. Sağlıkla ilerlesin inşallah

Aynn canım bende 10 nuncu haftada gitmiştim oynuyordu bulantilara gelince birazda olsa azaldı kusma arada bir var

Aynen canım baby S nifty dediler testin adını ama internette araştırınca bulamadım belki de yanlış anladım testin adını güzel sonuçlar gelsin canım ikimizinde inşallah

Kızlar benim alerjik rinit ve burun kemiği eğriliğim var. Bir kaç gündür burnum çok tıkalı ve nefes almada zorlanıyorum. Benimle aynı durumu yaşayan var mı?

Canım bişey soracam bu testte sadece down sendromu vs mi bakılıyor ben sorunlu bir gene baktırmak istiyorum mesela hangi gen olduğunu biliyorum ona bakarlar mı
Hayır tatlım genetik bütün hastalıklara bakılıyor kapsamlı bi test cinsiyette olan kromozom hatalarına falanda bakılıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…