2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264

Kafam karıştı kızlar şimdi ilk attığım 5+2 vajinal ultrason, bugün ve şimdi yine attığım 7+1 karın ultrasonu tekrar bi bakıverin ayol ikisinde de aynı tarafta değil mi hiç anlamıyorum

Eklentiler

• IMG_3749.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 36
Evet bide o var işte normalde 11 Nisan sat yani bugün 9+0 olmalıydı ama 7+4 göründü bebek onu dert etmiyorum da kese bebeğe yetişirse biraz olsun rahatlayacam inşallah
Harekete başlasalar hızlı geçecek ama böyle stresten uzadıkça uzuyor

Ben söyledim, keseye pek inanmıyorum ama ultrasondan ultrasona değişiyor . Benin bazı ultrasonlarda yuvarlak bazılarında ince uzun çıkıyor değişiyor nedense. O yüzden erkek diyorum ramziye göre de erkek
Aynen kıpırdattokca kese seklı degısıyor, ben de keseye gore tahmını saglıklı bulmuyorum bakalım ne cıkıcak cınsıyet

Şehir mersin ama çok cahilim galiba diğer kese ve kalp atışından neyi kastettiniz hiç anlamadım 11 hafta 1 günlük birde onu biliyorum uygulamadan
Keseyi gördüğünüz zaman kaç haftalıktı, kalp atışını gördüğünüzde kaç haftalıktı ve de programda yazıyordur ne zaman doğacağı onları soruyor

Kızlar benide eklerseniz sevinirim
Sat: 24 Nisan
Kese: 5+2
Kalp atışı: 7+1
Tahmini doğum: 30.01.2024
İlk çocuk.

O gün ay boğa burcunda boğa burcu dişil burç olduğu için kız çıkıyor yine linki de bırakayım gün gün ay hangi burçta yazıyor kendin de bakabilirsin 2023 AY TAKVİMİ
Benim tahmini gun 25 26 nisan ama ay takviminde o gunler yok 27 nisan aslan
Ondan onceki gunler olmali onda da yengec yaziyor sanirim
Yengec disil mi cano

Arkadaşlar dün bacağıma doğru bir ağrı girmişti ağrı değil de batma hatta.. neyse ayakataydım birden bişi aktı ve kanamam oldu.. doktora gittik 7+6 olması gerekirken 8+6 çıktı kalp atışı var 2.5 cm kanama alanı var..ama bebeği benim göbek deliğimden gördü o normal mi bilmiyorum kanama alanı çok çok aşağı vajina dudaklarının hizasında … iğne yaptılar ve fitil… o anlık kanamanın dışında olmadı ama tedirgin oldum ilk başta şimdi akışına bıraktım…kalktım işe geldim hatta … hayırlısı neyse o olsun inşallah

Geçmiş olsun canım kalbi duymuşsunuz şükür fitil iğne toparlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…