2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Biz 2 aylık olduk şimdi ama çıngıraklar falan ilgisini çekmiyor hiç asla kafasını çevirip bakmıyor işitme testi de olduk ama ismine falanda dönüp bakmıyor sizinki tepki veriyor mu seslendiğinizde
Daha ismini tanımaz canım. Kartlara falan bizimki de bakmıyor. Tummy time hak getire zaten. Oyun halısına da yatmıyor. Gerçi iki hafta kaybımız var. Hasta olunca sadece uyumak istedi. Kuzumun derdi vardı.

Sanmıyorum. Lekelenme oluyor öyle. Benim de oluyordu yakına kadar. Seninle aramızda bir hafta var yanlış hatırlamıyorsam. 6 günlüğüz bbiz de.
Öyle mi tamam o zaman, rahatladım, hafifte ağrım var gibi oldu da acaba adet mi oluyorum dedim. Çok erken olmak istemiyorum sütü etkiliyor baya. Ara ara lekelenme normal o zaman

Oğlumu hatirladım sen yazınca. Bizimki de çıngirağı kafasına düşürürdü sürekli . Kaç aylıktı hatirlamıyorum ama hunharca şallar sonra çat kafaya düşürüp ağlardı. Halbuki ikizi efendi efendi sallardı.

Ya nasıl masum oluyorlar dimi bizimki henüz kafasına sert düşürecek kadar hızlı sallayamiyor, bilinçli de sallamıyor zaten kollarını sallarken iki çıngırdatıyor, sonra elinden düşüyor

Kizlar 2 aylık olduk, ama bugün çok az bı kaç damla kan gelmiş acaba adet mi oluyorum dedim. Ama adet gibi de değil, leke şeklinde. Başına gelen oldu mu
Evet lohusa kanamam bitti bi süre sonra benim başıma geldi hatta buraya yazmıştım ne olabilir diye sonra doktoruma yazdım bazen olabiliyor devam ederse gel bakalım dedi ama kesildi 1 hafta lekelenme şeklinde geldi ve bitti

Bu grup gelişim anlamında çok iyi gelecek bize. Benim ikizler erken doğunca her şeyi geriden gelirdi. Bizden bir ay küçük bir bebek vardı arkadaşın. 2 haftada bir görüşurdük. Her gorüsmede bebek bizimkilerin yapamadığı bir şeyi yapardı. Ben de iki hafta çalıştırırdım. Hah yakaladık derdim. Bir daha goruşürdüknki çocuk yeni bı şey daha yapıyor. Odevimizi alıp donerdik eve. Düşünüyorum o bebek olmasaydı ben hiç neyi yapmaları gerektiğini bilemezdim. O yüzden biz de burdan duyup duyup calıştırıröz artık bebekleri. Ama aylarına uygun olarak

Gupse özay aklıma geldi bırakayım hemen alta bende bazen öyle oluyorum çünkü bişey oluyor yapmıyor geriden mi geliyor acaba diyorum sonra bişey yapıyor aa bunun için daha erken dimi nasıl yaptı falan oluyorum

[/QUOTE]
Benim ikizlerden biri baya geç konuştu. Hep eşime diyordum bişey var bu çocukta doktora götürelim falan. Sonra bişey yapıyordu üstün yetenekli galiba diyordum. Eşim de bı normal göremedin şu çocugu diyordu

Evet lohusa kanamam bitti bi süre sonra benim başıma geldi hatta buraya yazmıştım ne olabilir diye sonra doktoruma yazdım bazen olabiliyor devam ederse gel bakalım dedi ama kesildi 1 hafta lekelenme şeklinde geldi ve bitti
Ne zamandi hatirliyor musun. Benim 40 çıkınca bı geldi bı kaç gün sonra kesildi. Şimdi 60 günlük olduk tekrar bı gelmeye başladı

Ne zamandi hatirliyor musun. Benim 40 çıkınca bı geldi bı kaç gün sonra kesildi. Şimdi 60 günlük olduk tekrar bı gelmeye başladı
Baktım şimdi doktora ne zaman yazmışım diye 40 ım 6 şubatta çıkmış 15 şubatta lekelenme olmuş 21 şubata kadar falan sürmüş devam etseydi doktora gidecektim kesildi bidaha da olmadı adet miydi başka bişey miydi hiç bilmiyorum ama adet gibi şiddetli değildi sadece lekelenme

E bu bennnnn baya baya ben

O dönem benim de olmuştu ama ona kırk başı diyorlarmis. İkinciye tekrar olunca adet mi acaba dedim de bu da lekelenme sanırım, devamı gelmedi henüz çünkü, umarım adet değildir

O dönem benim de olmuştu ama ona kırk başı diyorlarmis. İkinciye tekrar olunca adet mi acaba dedim de bu da lekelenme sanırım, devamı gelmedi henüz çünkü, umarım adet değildir
Benim de öyle randımanlı gelmemişti bi geldi bi 2 gün gelmedi sonra yine geldi gibi. Senin de öyledir bence adet olduğunu sanmıyorum inşallah da değildir dediğin gibi

gunde 1 kere mi

Kizlar 2 aylık olduk, ama bugün çok az bı kaç damla kan gelmiş acaba adet mi oluyorum dedim. Ama adet gibi de değil, leke şeklinde. Başına gelen oldu mu
Seninle tamamen aynı şeyleri yaşıyor olmam kan değilde kahverengi gibi geldi benim günlük ped takıyorum bugün 2. Gün sabahları oluyor çoğunlukla

Daha ismini tanımaz canım. Kartlara falan bizimki de bakmıyor. Tummy time hak getire zaten. Oyun halısına da yatmıyor. Gerçi iki hafta kaybımız var. Hasta olunca sadece uyumak istedi. Kuzumun derdi vardı.
Tummy tüme bizde de yok hayvan kartları var onları seviyor ama bide seslerini çıkarta çıkarta konuşuyorum seviyor gibi

Ahaha evet o ince detayı atlamamak gerek aylarına uygun olarak yoksa dert sahibi olmayalım durduk yere ben burdan neler beler öğreniyorum yazamasam mutlaka okuyorum iyiki varsınız yahuuu

Seninle tamamen aynı şeyleri yaşıyor olmam kan değilde kahverengi gibi geldi benim günlük ped takıyorum bugün 2. Gün sabahları oluyor çoğunlukla
Benim de kıpkırmızı değil kiremit rengi gibi kahveye daha yakın, demekki normal bu durum. Çok rahatladım valla. Benim adetim gelince sütüm baya azalmıştı ilk bebeğimde, daha çok erken diye endişe ettim.

Ya o kadar sinir oldum ki sorma olan benim çoçuğuma oldu arada. Hadi senin durumun neyse aynı evde muhakkak bulaş olacaktır sen niye hasta çocuğunu getirirsin ya bebek görmeye
Malesef cnm insanlarda kafa yok bunu idrak edecek sinirin çok normal bende uykusuzluktan harap oldukça kızımin isteklerine Tek seferde hepsi gelmiorki bu sefer bebekde zorlaniyor cnm sarsiliyo bide yazık ben cekiyorum peşine hapşırık gelio yine cem buğu. Damlatmadm hiç hava yapıp cektimo da çok faydası oluyor

Bende alayım madem eşim al dedi ama bende biraz geçti şimdilik dedim sonra yada lazım sonuçta evde bulunsun doktor ok ledi ise iyi bari demekki duyulmuş bir ürün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…