2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar delireceğim, bebiş memede uyuyor ayrılmak istemiyor hiç emme ile durma arasında sürekli, göğsüm yumuşadı baya ben de nasıl uyku uyurum bilmiyorum, emiyor kaka yapıyor tekrar emiyor asla uyumuyor bu arada.. Böyle birşey yaşayan var mı? Nasıl geçti bu durum? Bir de çok sık uykusunda sanki korkmuş gibi oluyor, göğsü çok inip kalkıyor bunun için de yapacak bişey yok mu canımdan can gidiyor resmen 😥
Bu benim oğlan 😅 emiyor gazını çıkaramadan tekrar acıkıyor o ara kaka yapıyor 2 saatte bir kaka yapıyor bez değiştirmekten yoruldum.

Canım kızlarr ben de doğurdum 😍
3’te hastaneye girdik, evrak kürek nst lavman suni sancı derken 17.29 da kızım doğdu 🥰 sancılarım yüksek değildi ama açılma devam ediyordu öyle olunca az bi doz verdiler anında ilerledi zaten. Bi baktı 6 cm, sonra birden arttı sancılar acayip ıkınma hissi hemşireyi çağırın dedim, geldiği gibi biz yallah doğumhaneye 😂 bi ıkınmada çıktı sanırım, girmemle bizimkilerin sesi duymaları 5-10 dk arası sürmüş.
Allaha çok şükür ikimiz de iyiyiz, yanımda mıyırdanıyor şimdi 🤗
Tomriscik 39+4 te 3060 gr 48 cm doğdu NurrBanuu NurrBanuu cuğum 🥰
Masallah canim🥰 saglikla buyusun Tomriscik🌸
Kızlar bende doğum yaptım ama çok zorlu bi doğumdu hayatımın en zor günüydü herkes doğum yapsın hikayemi anlatıcam bende ama herşeye rağmen kızımın kokusu dünyalara bedel ❤️
Gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun 🌸 ayin kacinda kac haftalik dogdu?

3’te hastaneye girdik, evrak kürek nst lavman suni sancı derken 17.29 da kızım doğdu 🥰 sancılarım yüksek değildi ama açılma devam ediyordu öyle olunca az bi doz verdiler anında ilerledi zaten. Bi baktı 6 cm, sonra birden arttı sancılar acayip ıkınma hissi hemşireyi çağırın dedim, geldiği gibi biz yallah doğumhaneye 😂 bi ıkınmada çıktı sanırım, girmemle bizimkilerin sesi duymaları 5-10 dk arası sürmüş.
Oy maşallah maşallah. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı olsun canım. Senden de bu performans bekleniyordu. Bence grubumuzun normal doğum yapanların hepsinin doğumu çok pozitif geçti. Hepsi en fazla 6 saatte doğurdular. Sezeryanla doğum yapanlar da çok şükür güzel doğumları oldu. Sırada kaç kişi kaldı 3-4 mü? Onlar da sağlıkla doğursunlar inşallah.

Kızlar bende doğum yaptım ama çok zorlu bi doğumdu hayatımın en zor günüydü herkes doğum yapsın hikayemi anlatıcam bende ama herşeye rağmen kızımın kokusu dünyalara bedel ❤️
Sen sağ kızın sağ çok şükür en önemlisi de bu. Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤️

Duymadim o markayı ama d vitamini ilaç değil ki, yağ sonuçta, içeriği temizse doktorun da onerdiyse onun dediği markayı kullan bence.
Ya bilemedim. Ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım ya. Doktora d vitamini kullanayım mi demiştim. Dur bi şimdi . Bir sürü ilaç kullanıyorsun demişti.

Maşallah maşallah ne güzel haber bu. Allah analı babalı buyütsün 🤲

Kızlar selam. Eşim benim istediğim isim önüne kendi ablasının ismini yazdırmış ben kesinlikle istemiyorum ama yazdırmış bi de çok uyumsuz uzun oldu. En sevmediğim isim hatta en son geçen sene konuşmuştuk bana geçmiş olsun diye aramadı bile. Bir ay dolmadan mahkemeye başvurup gerekçesiz değiştirilebiliyormuş. Yakınında çevresinde değiştiren oldu mu ya da avukat tanıdıklarınız varsa rica etsem nasıl bir yol izlemeliyim sorabilir misiniz? Ağlamaktan sütüm kesilecek ya. Eşim benim söz hakkım yok mu diye trip atıyor. Bana geçmiş olsun bile demeyen kadının ismini bir ömür kullanmak zorunda mıyız ya. Cimenlere_uzansam Cimenlere_uzansam canım senin var mı bir fikrin?😕😭
Çok üzüldüm canım. Ama nolur yıpratma kendini. Hepsi düzelir ama bebeğinle geçirdiğin zaman geri gelmeyecek. Sana özelden yazayım 😔

Ay çok şükür nihayet doğurdun 🤣 güzel de bi doğum olmuş gözün aydın🎈🎉 Sağlıkla mutlulukla büyüsün kuzucuk 🙏🏻❤️

Geçmiş olsun canım. Zamanla geçecek o günün etkisi. Bebeğinin mis kokusunu içine çek doya doya. Tüm ağrıların sızıların tedavisi bebeğinin kokusu 🙏🏻❤️❤️

Kızlar ya oğlum bu aralar neredeyse hiç uyumuyor uyuduğunda da yarım saat anca uyuyor sonra mızırdanarak uyanıyor geri uykuya geçirmeye çalışıyorum ama olmuyor ağlamaya başlıyor bi tek kucağımda 2-3 saat uyuyor onu da gece almaya çalışıyorum var mı böyle olan yoksa bu da mı bi dönem anlayamadım

X