2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
39+5 olduk canım. Herkes aynısını söylüyor ama kızım olacak😀
Bugün arkadaşımla konuştum diyor kızım tam 41 haftalıkken gittim diyor ve tembel teneke halâ gelemeye niyeti yoktu diyor. Sonra zaten mecburi sezeryanla doğum yapmış. Bence tam tersi ya erkekler çok enerjik fıttırık oluyorlar daha erken geliyorlar. Oğlum 38+5 te gelmişti yarın 38+5 oluyor kızım bakalım.

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Bekliyordum seni. Çok geçmiş olsun cnım. Maşallah bebişe de. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. 🙏

çok çok geçmiş olsun! Gözünüz aydın. Mutlulukla büyüsün. 🌸🧿

Benim an itibariyle 20şer dakika arayla üst üste 4 tane sancım oldu. Hiç bu kadar istikrarlı ve sert olmamıştı. Bi de sanki büyük tuvalet ihtiyacım varmış gibi bi his var. Bu giriş doğuma giriş mi bilmiyorum. Umarım öyledir.
Amanıın o hissi ben doğumun en yaklaştığı an yoğun hissetmiştim, galiba geliyor gelmekte olan 😍

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Ayy maasallah 🥰🥰
Ağrıların da geçer inşallah bir an önce 🙏🙏

Bugün arkadaşımla konuştum diyor kızım tam 41 haftalıkken gittim diyor ve tembel teneke halâ gelemeye niyeti yoktu diyor. Sonra zaten mecburi sezeryanla doğum yapmış. Bence tam tersi ya erkekler çok enerjik fıttırık oluyorlar daha erken geliyorlar. Oğlum 38+5 te gelmişti yarın 38+5 oluyor kızım bakalım.
Ya benim de ablamın ilk kızı 37 de doğdu, 2. Kızı 40 hafta dolunca suni sancıyla doğdu vala. Bi de 2. Kolay olur derler 😁 evi de merdivenliydi her gün kaç kere in çık, eğilir yerleri silerdi filan ama tık yoktu. Gelmeyen gelmiyor napsan da anacım 😁

Gecmis olsun canim. Gözünüz aydin.Sağlikli hayirli uzun ömürlü olsun.🌸

Hayırlı uğurlu olsun bebişin sende kurtuldun 🥰 umarım bi an önce toparlanırsın bebişin de kilosu baya iyi maşallah

Merhaba, ben cuma günü 38+4te planlı spinal sezeryan ile oğlumu dünyaya getirdim.3,460gr boyu da 50cm.Evdeyiz saglikliyiz çok şükür.Tabloda benimde yerimi doldurursunuz artık:)Doguramayanlara da hayırlı doğumlar,doguranlara da çok geçmiş olsun bebeklerini güle güle büyütsünler inşallah.
Hayırlı olsun gözünüz aydın, sağlıkla büyüsün. 🤗

Maşallah canım hayırlı olsun.Sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah.💞

Benim 40 günü geçti bazı insanları öldüresim geliyor 😂 oysaki eskiden hiç böyle düşünmezdim onlara karşı
Kendi öz annemle bile çatışıyorum bugün doğum günü pasta almaya çıktım 1 haftadır mahvettim kadını. Şuan Hem vicdan yapıyorum hem kendime göre çok haklıyım 💆🏻‍♀️ ve anlaşılmadığımı düşünüyorum hissettiğim en baskın duygu bu

çok çok geçmiş olsun! Gözünüz aydın. Mutlulukla büyüsün. 🌸🧿

Benim an itibariyle 20şer dakika arayla üst üste 4 tane sancım oldu. Hiç bu kadar istikrarlı ve sert olmamıştı. Bi de sanki büyük tuvalet ihtiyacım varmış gibi bi his var. Bu giriş doğuma giriş mi bilmiyorum. Umarım öyledir.
Nasılsın şuan merak ettim seni?

Kızlar hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Alıntılayamadim ayrı ayrı kusura bakmayın. Sütüm gelmedi yine, ama moral bozmak yok yarına tuşlara basıyorum. Bugün tansiyonum ağrıdan dolayı çok yüksek seyretti 15 ten aşağı düşmedi. O yüzden süt olayına yoğunlaşmami istemedi doktorlar. Bugün tansiyonu gozlemleyelim yarın damla çay pompa ne istersen yaparız dediler. Tabi her mama öncesi meme teklif ediyoruz ama suan için tutturamadik memeyi, süt gelince tutar dedi çocuk hemşiresi. Boşta olsa veriyorum meme, yalnız bu büyük oğlan gibi değil hep uyuyor ve az mama içiyor. Tansiyonum da akşam 4 ten sonra düşmeye başladı burada, şimdi 13 civarı. Düşmeseydi kardiyoloji doktorunu çağıracaklardi, şükür düştü ağrılarım bı nebze hafifleyince

Ya benim de ablamın ilk kızı 37 de doğdu, 2. Kızı 40 hafta dolunca suni sancıyla doğdu vala. Bi de 2. Kolay olur derler 😁 evi de merdivenliydi her gün kaç kere in çık, eğilir yerleri silerdi filan ama tık yoktu. Gelmeyen gelmiyor napsan da anacım 😁
Desene her bebek farklı her gebelik farklı.
Yandık valla 😂 eşim de artık dalga geçiyor doğurmaya niyetin yok diye. Bu erkekler neden bu kadar sabırsızlar ya.
Suni sancı açılma olmadan verilince açılma oluyor mu biliyor musun? Sancım var benim açılma olmuyor ya. 2 cm olsa bile suni isterdim hemen.

Kızlar hepinize teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Alıntılayamadim ayrı ayrı kusura bakmayın. Sütüm gelmedi yine, ama moral bozmak yok yarına tuşlara basıyorum. Bugün tansiyonum ağrıdan dolayı çok yüksek seyretti 15 ten aşağı düşmedi. O yüzden süt olayına yoğunlaşmami istemedi doktorlar. Bugün tansiyonu gozlemleyelim yarın damla çay pompa ne istersen yaparız dediler. Tabi her mama öncesi meme teklif ediyoruz ama suan için tutturamadik memeyi, süt gelince tutar dedi çocuk hemşiresi. Boşta olsa veriyorum meme, yalnız bu büyük oğlan gibi değil hep uyuyor ve az mama içiyor. Tansiyonum da akşam 4 ten sonra düşmeye başladı burada, şimdi 13 civarı. Düşmeseydi kardiyoloji doktorunu çağıracaklardi, şükür düştü ağrılarım bı nebze hafifleyince
Çok geçmiş olsun Bence doktorun haklı. Yarın gelir inşallah sütün. Bebiş nasıl? Sen nasılsın ağrıların ne durumda?

Maaşallah gözünüz aydın olsun sağlıkla büyüsün. 😍🤗

X