2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bebeklerin hareketleri nasıl sizin. Benimki iyice durgunlasti bugün kaç kez hareket etti bilmiyorum ama belli belirsiz bı iki kez hissettim sadece

Kızzzlaar o mesajı atmak bana da nasip oldu çok şükür 🙏 doğurdummm 🥰😍 saat 17.06 da aniden gelişti 7 cm den sonra açılma yarım saat içinde tam oluştu 15 dakika sürdü doğum biraz zor oldu ıkınamadım çünkü gücüm kalmamıştı sancı çekmekten ama sonra inanılmaz rahatladım😍❤️ kesi ve dikişim oldu sadece onlar ağrı yapıyor biraz . 39+6 da 2800 gram 47 cm doğdu boncuğum 🩷
Allaaammm çok süper, hayırlı, sağlıklı evladın olsun inşallah 🙏🏻🎈🥰

Kızzzlaar o mesajı atmak bana da nasip oldu çok şükür 🙏 doğurdummm 🥰😍 saat 17.06 da aniden gelişti 7 cm den sonra açılma yarım saat içinde tam oluştu 15 dakika sürdü doğum biraz zor oldu ıkınamadım çünkü gücüm kalmamıştı sancı çekmekten ama sonra inanılmaz rahatladım😍❤️ kesi ve dikişim oldu sadece onlar ağrı yapıyor biraz . 39+6 da 2800 gram 47 cm doğdu boncuğum 🩷
NurrBanuu NurrBanuu ben haber vermiş olayım bebiş geldi ☺️

Doğuma yakın hareketler biraz azalabilir diye okudum geçen gün. Senin sancıların da oluyor ara sıra doğuma yaklaşıyorsun muhtemelen
Umarım o yüzdendir. Son zamanlarda hareketleri azalmıştı ama bı kaç gundur hele yok denecek kadar az, endişe ettim bugün artık

Kızlar bebeklerin hareketleri nasıl sizin. Benimki iyice durgunlasti bugün kaç kez hareket etti bilmiyorum ama belli belirsiz bı iki kez hissettim sadece
Benimki durmuyor. Hatta nstde dr oturdu yanı başıma sürekli hareket ettiği için ölçemior diye. Bugün hatta usg de elini açıp kapadı çok tatlıydı ya. Doktorlar da baksana baksana diyorlar birbirine

İnşallah ama sanmıyorum ya çok sancım yok. Ne hayaller kuruyordum son anda geleceğm hastaneye 5 dakikada bir sanı olunca geleceğim😂 güzel dileklerin için teşekkür ederim ♥️😘
Hayırlısı böyledir belki hazır hastaneye gelmişken bebeğin doğmaya karar verir 😀 Bi gelişme olursa yaz mutlaka. Doğumun çok yakın senin de 🥰

Umarım o yüzdendir. Son zamanlarda hareketleri azalmıştı ama bı kaç gundur hele yok denecek kadar az, endişe ettim bugün artık
Senin önceki gebeliğin de öyleymiş ya normaldir diye düşünüyorum canım. Ama hareket konusunda doktorum en ufak şüphede hemen gel demişti. Hastaneye gitmek zor geliyor bazen ama hareket konusu önemli. Endişe etme ama tedbirli ol bence. Yarın muayene olsan iyi olabilir

Doğum yapıp Yataş juno kullanan arkadaşlar ; sanki bebeğimin boynu bunun içine gömülüyornuş gibi geliyor bana, güven duyamadım bir türlü, birde bu ayak desteği poposunun altına mı gelecek ayak desteğini çıkardım su an pek anlayamadım 😑

Senin önceki gebeliğin de öyleymiş ya normaldir diye düşünüyorum canım. Ama hareket konusunda doktorum en ufak şüphede hemen gel demişti. Hastaneye gitmek zor geliyor bazen ama hareket konusu önemli. Endişe etme ama tedbirli ol bence. Yarın muayene olsan iyi olabilir
Yarına da ayni olursa gidicem hastaneye. Allah'tan benim gittiğim doktor cumartesileri de hastanede oluyormuş keşke pazarları da olsalar kafamız ne rahat olurdu 😁

Doğum yapıp Yataş juno kullanan arkadaşlar ; sanki bebeğimin boynu bunun içine gömülüyornuş gibi geliyor bana, güven duyamadım bir türlü, birde bu ayak desteği poposunun altına mı gelecek ayak desteğini çıkardım su an pek anlayamadım 😑
Ben de o yatağı arkadaşımda görmüştüm. Kolik ve gaz açısından bana çok işe yarayacakmis gibi gelmişti ama güvenlik açısından o yatakta uzun süreli bırakamam diye düşünmüştüm
Arkadaşıma da söylemiştim zaten. Tedirgin olduysan düz ve sert zeminde yatirman daha güvenli. Ya da basit uygunlarindan bı reflü yatağı alabilirsin.

Kızlar maalesef hala doğuramadım 🥹 çok kötüyüm diyebilirim ama nolur kimse umutsuzluğa kapılmasın herkesin bünyesi farklı. Nst de sancım çıkmaya başladı açıklık 3 cm olmuş doktor 4 den önce yatış veremem dedi eve gönderdi 12 de gel dedi sıcak duşa gir çömel sancı geldiğinde dedi sancılarım çok sık ve şiddetli olduğu için hiç dinlenemedim geceden beri umarım bu gün akşama kadar doğurmuş olurum dua edin lütfen 🙏
Geriden geliyorum umarım doğurmuşsundır dualarım seninle 🥰🥰🙏

X