2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ben diyorum ki kanguru alayım gündüz iş güç yaparken oğlumu kanguruya koyar benle birlikte gezer evin içinde, yatakta bırakınca 2 dk da kıyamet kopuyor şuan annemleyim ama tek olduğumda zannetmiyorum bana yemek ekmek yaptırmayacak gibi kanguru çözüm olur mu sizce ne düşünüyorsunuz

İlk aylarda slingi daha çok tavsiye ediyorlar daha ana kucağı hissi veriyor diye bende evin içinde sık kullanıyorum sıcakta çekilmiyor ama baya uzun duruyor içinde ki normal çde hiç sıkıya gelemez

İlk aylarda slingi daha çok tavsiye ediyorlar daha ana kucağı hissi veriyor diye bende evin içinde sık kullanıyorum sıcakta çekilmiyor ama baya uzun duruyor içinde ki normal çde hiç sıkıya gelemez
Sling ne zamana kadar kullanılıyor? Ortalama 1.5 ayından sonra tek olacağım

Valla açken de denedim tokkende emziklede hiç birinde bana mısın demiyor basıyır çığlığı
Bende tek benim ki öyle zannediyordum, ne zaman geçecek acaba. Cidden alt açma da kıyafet değişme de vs kıyamet kopuyor. Kucağıma alınca sakinliyor, ama bu seferde üşütüyorum onu o esnada. Kucağa almadan yapsak benim içim el vermiyor o kadar ağlamasına

Çok geçmiş olsun. Bebiş iyi olsun da mala gelen zarar yerine konur bi şekilde. İnşallah en güzel zamanda gelecek bebeğin

Aa doğurmuşsundur diye girdim bebiş yarın geliyormuş Sağlıkla gelsin inşallah güzel güzel sev göbeğini
Uyuyamıyorum . Sürekli uyanıp saati kontrol ediyorum. Kızım anlamış gibi çok hareketli. Heyecanımı paylaşıyor. (Tansiyonumu kaça çıkartıyorsam heyecan yaparak )

Çok geçmiş olsun canım ya. Kardeşin için sevindim ama. Hiçbir şeyi kalmaz senin doğuma kadar Allah izin verirse.

Geçmişler olsuun sana da kolaylıklar dilerim, doğumdan önce antrenman olmuş alarm kurup kalkmak evdde olmak süper ya kesinlikle çok daha az yorulursun ev işi yapsan bile. Tüm gün ayağında ayakkabı olması bile başlı başına problem bence.
Bisiklet olayı da kötü olmuş geçmiş olsun vala şu dönemde hele her şey çok daha kıymetliyken

Bizim satlar anıymış ya :) Ben de 22 ocağa diktim gözümü, hadi inşallah diyorum ikimize de

Bnmde 1 Mayıs sat cnm normalde doğum Şubat ama bnm planlı sezeryan her türlü ay sonuna gün verio doktor 28 dedi biz 25 dedik Perşembe randevum var daha mı erken alsak dicem 37.4 oluyor bnm istedgm hafta yani haftaya Perşembe doktorun dediği 25i 38.4 bende evhamlilikdan ölcem sürekli hareket kolluom yok kalsın derse 2 haftaya dogrurum artık inşallah.bu gecede Çorum da deprem oldu 4.2 fena sallandik yataktan zipladik Rabbim beterinden korusun

Hadi gozunaydin cnm zoru atlatmissin bisiklet için çok üzüldüm sizin evde olmadığınızı bilen biri yapmış bellki onada yar olmaz ztn hırsızlık yapanda bulur cezasını elbet insanlardaki deli cesareti resmen . Şimdi kizinla tatilin tadını çıkar uyumana bak işte yok ohhdinlene dinlene yap işlerini inşallah vaktiyle güzelce gelir minnosunda bnmde sat 1 Mayıs 25 i planladik ins 2 haftam kaldı şimdilik başka bidurum olmazsa

Uyuyamıyorum . Sürekli uyanıp saati kontrol ediyorum. Kızım anlamış gibi çok hareketli. Heyecanımı paylaşıyor. (Tansiyonumu kaça çıkartıyorsam heyecan yaparak )
Oy kıyamam ya planlı oluncada böyle oluyor demi bende böyle olurum hrlde tövbeler olsun ilkinde acil girmiştim 1 saat içinde noldugu bilemedim planlı olması çok güzel ama bir okdrda heyecanlı 3 4 saat olsun uyumaya calis bari

Tabi haklısın bende cam aldım lansinoh aldım şimdilik bakalm ins kullanmadan direk emziririz hametan aklımda olsun tşkler

Tabi haklısın bende cam aldım lansinoh aldım şimdilik bakalm ins kullanmadan direk emziririz hametan aklımda olsun tşkler

Amin canım geçmiş olsun rabbim korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…