Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bi benim mi dünyaları yiyesim geliyor ya :)

Baya meyveler, kuruyemişler, etler, balıklar, tavuklar hiç bi şeyden tiksinmiyorum. Aşırı iştahım var ya. Hiç öyle salata ile geçiştirdiğim olmadı korkuyorum ucunu alamayacağım diye. Dikkat etmeye çalışıyorum artık
Yok canım, normal olan sensin. Asıl bende bir anormallikler var bence 😅

Baya meyveler, kuruyemişler, etler, balıklar, tavuklar hiç bi şeyden tiksinmiyorum. Aşırı iştahım var ya. Hiç öyle salata ile geçiştirdiğim olmadı korkuyorum ucunu alamayacağım diye. Dikkat etmeye çalışıyorum artık
Ben de aynıyım maalesef …

Canım kızlaaar 🌸 Biz bu gebelikte balayı zamanına ne zaman geçeceğiz 😂hayır yani ikinci tirimestirdaydım vallahi bulantı tiskinti tam gaz devam. Üstüne başka şeyler eklendi bel baş ağrısı akıntıda artış. Hangi haftada rahatlarız birazda olsa. Mesela soğan kokusu beni bitiriyor hala düzelmedi evde soğansız hep yemekler. Böyle olup düzelen var mı? Yada önceki gebeliklerinde hangi haftalarda bu tiskinti falan geçti?
Bu konuda ümidim kalmadı ya 😅. 2. Trimester en rahat olanı diyorlar ama bulantı, tiksinme, halsizlik bende de tam gaz devam 😃 bir de bel ağrısı eklendi

yok bi de ben varım, şu hamilelik döneminde asla tutamam tutamıyorum çünkü kendimi
olmuyor. ağzım hiç boş durmuyor ya..öğlenden beri girip okuyorum kızlar sözleşmişler ekmek yok o yok bu yok😂 imkanı yookk🤣

yok bi de ben varım, şu hamilelik döneminde asla tutamam tutamıyorum çünkü kendimi
olmuyor. ağzım hiç boş durmuyor ya..öğlenden beri girip okuyorum kızlar sözleşmişler ekmek yok o yok bu yok😂 imkanı yookk🤣
Ahahaha onlardan biri de benim ama az önce komşu havuçlu cevizli kek getirmiş mesela 😅 neyse ama dedik ki yarın başlayacağız o yüzden bugün yiyebilirim 😅😅 nereye gider bu bilmiyorum 😁😁

Canım kızlaaar 🌸 Biz bu gebelikte balayı zamanına ne zaman geçeceğiz 😂hayır yani ikinci tirimestirdaydım vallahi bulantı tiskinti tam gaz devam. Üstüne başka şeyler eklendi bel baş ağrısı akıntıda artış. Hangi haftada rahatlarız birazda olsa. Mesela soğan kokusu beni bitiriyor hala düzelmedi evde soğansız hep yemekler. Böyle olup düzelen var mı? Yada önceki gebeliklerinde hangi haftalarda bu tiskinti falan geçti?
canım benim tek bişeye olmuştu, birinde kıyma diğerinde de tavuk. o da gebelik bitene kadar geçmemişti. şuanda da hiç bişeyden tiksinmedim maşallah ne bulsam yiyorum😐

Bu konuda ümidim kalmadı ya 😅. 2. Trimester en rahat olanı diyorlar ama bulantı, tiksinme, halsizlik bende de tam gaz devam 😃 bir de bel ağrısı eklendi
Arkadasımın 5 bucuk aya kadar tiksinme çıkarma oldu. Onu gördükçe ben korktum çok şükür onun gibi olmadım. Kız tam rahatladı bu sefer 7. Ay da bebesini aşağıda taşıyormuş kasık ağrısı falan bi rahat edemedi kızcağız

Pişman olacak bi şey yok ya gerçekten hiç öyle düşünme. Yedin bitti gitti. Yediğin iki lokma sucuk sana hiç bi şey yapmaz. Yarasın bebişe :) bu işte psikoloji yediğin şeylerden daha önemli bence o yüzden hiç sıkmayın canınızı
Sucuk salam için özellikle yemeyin diyolar ama nefsimizi Koreltmek lazım

Ahahaha onlardan biri de benim ama az önce komşu havuçlu cevizli kek getirmiş mesela 😅 neyse ama dedik ki yarın başlayacağız o yüzden bugün yiyebilirim 😅😅 nereye gider bu bilmiyorum 😁😁
keşke burda da komşuluk kültürü olsa yaa ne şanslısınız 😃😃
ah birisi de bana bi sarma sarıp getirse var ya ne mutlu olurum

Baya bi kilo-popo muhabbetleri dönmüş, bugün anca bakabildim foruma 😅 Ben 1,63 boy 55 kiloyla gebe kaldım 13 hafta bitimine kadar 1,5 kilo almıştım ve göbeğim de çok azdı popom falan da büyümedi ama belim kalınlaşmıştı. 14 haftaya girdiğim gibi karnım pırtladı ve toplamda aldığım kilo aniden 2,5 oldu jdjdjd 😅😅 Ben dereotu nane fesleğen ve tatlılar dışında bişeyden tiksinmedim, kusmam hiç olmadı.
Canım ne isterse yiyorum ben ya, çiğ et-yıkanmamış meyve sebze vb dışında kısıtım yok. Her gün yarım saat de yürüyorum günde 3 lt de su içiyorum 😅 Bu arada erkek bebiş 🫠🫠 20240923_224014.jpg
1 günde büyüdü gibi oldu🥹

Baya bi kilo-popo muhabbetleri dönmüş, bugün anca bakabildim foruma 😅 Ben 1,63 boy 55 kiloyla gebe kaldım 13 hafta bitimine kadar 1,5 kilo almıştım ve göbeğim de çok azdı popom falan da büyümedi ama belim kalınlaşmıştı. 14 haftaya girdiğim gibi karnım pırtladı ve toplamda aldığım kilo aniden 2,5 oldu jdjdjd 😅😅 Ben dereotu nane fesleğen ve tatlılar dışında bişeyden tiksinmedim, kusmam hiç olmadı.
Canım ne isterse yiyorum ben ya, çiğ et-yıkanmamış meyve sebze vb dışında kısıtım yok. Her gün yarım saat de yürüyorum günde 3 lt de su içiyorum 😅 Bu arada erkek bebiş 🫠🫠Eki Görüntüle 3482925
1 günde büyüdü gibi oldu🥹
Benim de senin kadar karnım 🧿

Yok bende bir şey çıkmadı çok şükür şöyleymiş aslında 12 haftaya kadar eğer kadın vermezse mecburen erkekten alıyorlar. Bir de sağlık ocağında ankara'dayım ben saat 10'a kadar alıyorlar ama her yerin farklı olabilir genelde Sabah saatlerinde alıyorlar kanı. Bence yine de eşinle git 12 hafta olduğun için belki ondan alırlar kanı. Hiç de stres olma bence biraz sosyal medyada popüler olduğu için fazla gözümüze batıyor fazla gibi gözüküyor aslında değil. Olma riski çok düşük yani bence için rahat olsun 🥰

Galiba sma testini son iki yıldır devlet yeni evlenen çiftlere yapıyormuş ben öyle duydum öncesi yokmuş. Bir de eski sonuçların elini burada girilmesi falan sıkıntılı ya belki yapılmıştır ama e-nabız da yoktur 🤔

Bizim de aşağı yukarı 10 günde çıktı aslında biraz gecikebilir demişti bize sağlık ocağındaki doktor hatta birayı bulabilir demişti ama 12 gündü falan çıktı sanıyorum yakın zamanda çıkar sizinki de.
Çok teşekkürler ya içim rahatladı:)

Ben akşam taze fasulye, lavaş ekmek ve humus yedim. Peşinden şeftali muz ceviz fındık. Bugünü kapattım bu sırf akşam mesela aahaja

Ben akşam taze fasulye, lavaş ekmek ve humus yedim. Peşinden şeftali muz ceviz fındık. Bugünü kapattım bu sırf akşam mesela aahaja
Ben de fırında somon sebze ve bol yeşillikli salata yedim yarım kola kaçamağı yaptım😄😄 az öncede muz yedim şimdi soda içiyorum

X