2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gece gece koltuklarimmi sildim evde çocuk olunca kalem boya herşey oluyor üstüne oglanda gelmeden silimde örtü örtüm artık bari dedim🙈belimi agritmisim tabi , sonra kızımla yatalım dedik yatakta depreme yakalandık korktu braz komşu teyzenin torunları kosturmuslar dedm artık napim, epey salladı geçen senede Maraş Hatay'ın artcilari bizi çok sallamisti o günden beri kızımla yatıyorum etkileniyo hemen yaşadığı için 😣 Rabbim beterinden korusun tüm Türkiye'yi 😣🤲

Ay iyi ki varsın. Güldürdün beni seni de Allah güldürsün. Zaman geçmiyor ağırlaştım başka sorunlar da var herhalde o yüzden görüyorum 😃 bir de her anne doğum yaklaştıkça nasıl olacak diye düşünür ya panik yapar heyecan yapar. Ondan herhalde.
Büyüdükçe çıkacakmış gibi his oluyor sigmiolar artık 🙈😄 bnmkide ayakları iice mideme kdr dayadı tam dönüo hrlde bu aralar resmen ayakları ağzımda hissedio gibiyim😄

Ahaha aşk olsun bizi sormuyor musun yani teyzesi 🙈 söylüyorum kızıkama hemen
Ay uyku sersemi tabi ki seni de merak ediyordum. Siz normal doğuranlar kervanına biz de talibi z ya. Pek giremiyorsun Çok sevindim canım o kadar normal bence. Ama nasıl yeni doğmuş bebeğin evde olması, sürekli uyuması. Ben mi doğurdum bu güzelliği diyor musun?
Ay şuana kadar normal doğum yapanlar hep pozitif gitti inşallah biz de pozitif doğum yaparız da sizinle bebek konuşalım artık ya 😀😍

Geçmişler olsuun sana da kolaylıklar dilerim, doğumdan önce antrenman olmuş alarm kurup kalkmak ☺️ evdde olmak süper ya kesinlikle çok daha az yorulursun ev işi yapsan bile. Tüm gün ayağında ayakkabı olması bile başlı başına problem bence.
Bisiklet olayı da kötü olmuş geçmiş olsun vala şu dönemde hele her şey çok daha kıymetliyken :KK43:

Bizim satlar anıymış ya :) Ben de 22 ocağa diktim gözümü, hadi inşallah diyorum ikimize de 😍
Teşekkür ederim canım. Geçen nisanda baya masraflı bakım yaptırmıştık yazın gezeriz iki yıldır tüp bebek tedavileri sebebiyle hiç süremedim diye, sonra hamile kaldım ve yine hiç kullanamadık. Neyse nasip, biri duruyor diğeri de belki bulunur içimde bir umut var. 🤗
İnşallah 22 ocakta ikimiz de yazarız buraya çok güzel rahat bir doğumum oldu diye. 🥰

Hadi gozunaydin cnm zoru atlatmissin bisiklet için çok üzüldüm sizin evde olmadığınızı bilen biri yapmış bellki onada yar olmaz ztn hırsızlık yapanda bulur cezasını elbet insanlardaki deli cesareti resmen . Şimdi kizinla tatilin tadını çıkar uyumana bak işte yok ohh😇dinlene dinlene yap işlerini inşallah vaktiyle güzelce gelir minnosunda bnmde sat 1 Mayıs 25 i planladik ins 2 haftam kaldı şimdilik başka bidurum olmazsa
Sağol canım. Polisler de bisikleti bulamazsak da hırsızı kesin yakalarız, civarda duyulur bu ve korkar kendilerini çekerler bir süre buralar daha huzurlu olur, iyi ki karakola geldiniz dediler.
Hadi inşallah sizin de tam istediğiniz zamanda en sağlıklı şekilde gelir minnoş. 🥰

Selam hanımlar. Benim de doğum izni bugün başladı şükür. Kızkardeşim geldi, bugün burun ameliyatı oldu ben yanında refakatçi olarak durdum akşam taburcu ettiler çok şükür beklediğimden daha iyi durumda, inşallah kısa sürede güzelce toparlanır.
Akşam eşim işten çıkıp hastaneden bizi aldı eve bir geldik bisikletlerimiz kayıp! 😱14. katta daire kapısının önünde doğalgaz borusuna bağlıydı eşimle ikimizin bisikletleri, sitede heryerde kamera, çalışanlar olduğu için rahattık bir buçuk yıl oldu buraya geleli hiç güvenlik endişemiz olmamıştı. Oradan kilidi kesip almışlar, birini taşıyamamışlar sanıyorum ki yangın merdiveninde bırakmışlar, daha pahalı olan gitmiş. Bir de gece gece karakola git, olay yeri gelsin incelesin vs. derken bunlarla uğraştık saatlerce.
Ara ara kardeşimin kremi yıkaması buzu var gece boyu alarm kurup onunla ilgileneceğim. Yorucu bir gündü ama atlattık şükür minnoş kızımla.
Onun dışında herşey yolunda gibi, bebişin hareketleri falan iyi, ben de ne kadar da olsa iş günlerinde daha çok yoruluyormuşum bugün çok iyiyim onu farkettim. Ev işleri, bebeğin dolap düzeni vs. onlarla ilgileneceğim artık.
Yarın kontrolümüz var bakalım ne durumdayız. 🤗 Aylar sonra eşimin de bir günü boş ve yarın o da gelecek bebeğimizi görecek, heyecanlıyız.
SAT ile doğum gününün yakın olacağı konuşuldu grupta, benim de SAT 24 nisan, kendi içimde bir ay önce falan kızıma 22 ocak diye randevu belirlemiştim kendimce, inşallah o gün doğar diye, bakalım umarım o tarihten önce gelmez. 🤗
Benden haberler bu kadar, umarım her gün her birimizden çok güzel haberler alırız peş peşe. 🥰
Hayırlısıyla sağlıkla gelsin. Bisiklet için üzüldüm nasıl çalarlar bir de güvenlikli yerde.

Gece gece koltuklarimmi sildim evde çocuk olunca kalem boya herşey oluyor üstüne oglanda gelmeden silimde örtü örtüm artık bari dedim🙈belimi agritmisim tabi , sonra kızımla yatalım dedik yatakta depreme yakalandık korktu braz komşu teyzenin torunları kosturmuslar dedm artık napim, epey salladı geçen senede Maraş Hatay'ın artcilari bizi çok sallamisti o günden beri kızımla yatıyorum etkileniyo hemen yaşadığı için 😣 Rabbim beterinden korusun tüm Türkiye'yi 😣🤲
Çok zor gerçekten onun travması ben hiç böyle büyük bir deprem yaşamadığım halde ara ara özellikle geceleri çok düşünüyorum ben çok ortada bir yerdeyim ilçe olarak binanın altı da hep kum bulunduğum yerde yüksek ama altı boş zemin olarak burada deprem olmuyor ama bolu istanbul tekirdağ çanakalle kırklareli neredeyse marmara bölgesindeki her depremi hissediyoruz aynı ilçede aşağı tarafta annem oturuyor hiç bişey hissetmiyor bizim zeminden dolayı geçen boludaki depremi bile hissettik azda olsa bebeğim daha küçük ama şimdiden odasını nasıl ayırıcam diye düşünüyorum

Çok zor gerçekten onun travması ben hiç böyle büyük bir deprem yaşamadığım halde ara ara özellikle geceleri çok düşünüyorum ben çok ortada bir yerdeyim ilçe olarak binanın altı da hep kum bulunduğum yerde yüksek ama altı boş zemin olarak burada deprem olmuyor ama bolu istanbul tekirdağ çanakalle kırklareli neredeyse marmara bölgesindeki her depremi hissediyoruz aynı ilçede aşağı tarafta annem oturuyor hiç bişey hissetmiyor bizim zeminden dolayı geçen boludaki depremi bile hissettik azda olsa bebeğim daha küçük ama şimdiden odasını nasıl ayırıcam diye düşünüyorum
Balıkesirde fayın tepesinde oturuyoruz direkt. Aklıma getirmek bile istemiyorum ama aynı endişe hep var bende de 😕

Sevgili anneler ve anne adayları hepinize merhaba. Grubu takipteyim ama ilk defa yazıyorum. Benim de sat 10 nisan bugün 39+2 olduk. Ne açılma var ne sancı benim kızım da galiba dişli doğacaklar kervanına katılacak 🤪 bu arada benim bebişim 37. Haftaya kadar dönmemişti. Doulam bana bu görseli gönderdi 3-4 gün yaptım ve bebişim döndü belki bazı annelere fikir olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
IMG_2018.png

Sevgili anneler ve anne adayları hepinize merhaba. Grubu takipteyim ama ilk defa yazıyorum. Benim de sat 10 nisan bugün 39+2 olduk. Ne açılma var ne sancı benim kızım da galiba dişli doğacaklar kervanına katılacak 🤪 bu arada benim bebişim 37. Haftaya kadar dönmemişti. Doulam bana bu görseli gönderdi 3-4 gün yaptım ve bebişim döndü belki bazı annelere fikir olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Eki Görüntüle 3367233
Bende internet üzerinden birkaç böyle egzersizler gördüm ama yapmaya çekiniyorum ya

X