2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Amiiinn. Sağlıkla kucağımıza alalım tek isteğim bu

Yolcu yolunda gerek

Çok teşekkür ederim maşallah sana panik olmadan iyi idare ettin süreci. Eşin ne yaptı o panik yapmıştır ama. Bir de hastaneye gidince lavman yaptılar mı sana o aklıma takılıyor bu aralar.
Valla değme doğum koçlarına taş çıkarttı ben doğumuanede değil yatakta doğurdum evde gibiydim yani yanı başımdan hiç ayrılmadı son sancılara doğru annemleri falan odadan çıkartım ben üzülüyorlar diye konsantre olamadım ben ebeden rica ettim o kovaladı sürekli squat çektim eşim belime masaj yaptı doğum sancılarında elimi hiç bırakmadı sürekli yapabilirsin ezgi kafasını görüyorum saçları çok güzel bi daha ıkın çıkacak çok az kaldı sürekli böyle diye diye doğurdum doktor bile tebrik etti valla göbek bağımızı eşim kesti haketti bunu

Ay 41 kere size. İnşallah böyle uyum içinde büyütursunuz yavrunuzu sağlıkla huzurla

Çok teşekkür ederim maşallah sana panik olmadan iyi idare ettin süreci. Eşin ne yaptı o panik yapmıştır ama. Bir de hastaneye gidince lavman yaptılar mı sana o aklıma takılıyor bu aralar
Ben sadece kahvaltı yapabildim çünkü tabikide midem bulanıyordu lavmanı ben kendim istedim ama bişey çıkmadı doğum anında da çıkmamış ama dediğim gibi ben bişey yiyemedim sadece çikolata yedim oda enerjim olsun diye

Hmm ağzımda acı bir tat deyince hemen bir flashback geldi önceki hamilelikten. Ben suyumun geldiği sabahın akşamında diş hastanesi aciline gitmiştim. Ağzimda acı bir tat var dolgum mu akıyor acaba diye

kesinlikle katılıyorum zaten sen doğurmayı değil o doğmayı seçiyor emin ol valla sen sadece iki ıkınıp itiyorsun olay bu

Hmm ağzımda acı bir tat deyince hemen bir flashback geldi önceki hamilelikten. Ben suyumun geldiği sabahın akşamında diş hastanesi aciline gitmiştim. Ağzimda acı bir tat var dolgum mu akıyor acaba diye
İçime bi umut yeşerttin şimdi Allahım nolur artık o gün bugün olsun

kesinlikle katılıyorum zaten sen doğurmayı değil o doğmayı seçiyor emin ol valla sen sadece iki ıkınıp itiyorsun olay bu
Evet doğum saatine kadar kendileri karar veriyor. (Normal doğumda) anneler yaptıkları egzersizle sadece doğumu kolaylaştırır. Ama kadere müdahale edilemiyor, saati dakikasına kadar önceden belirlenmiş bı senaryodayiz. Benim oğlum sabah 8 de dogacakti ben yanlışlıkla unutup bir yudum su içtim diye oglene ertelenmisti sezaryen saati. Demekki onun 13.24 ye dünyaya gelmesi planlanmis.

Mide yanmasından uykusuz bir gece daha kızım 4 saat sonra uyanacak ama ben hala uyuyamadım. Sağa dönsem dert sola dönsem dert valla napacağımı şaşırdım
Mide koruyucu tavsiye ederim bende çok kötüydüm bana iyi geldi, doktoruna sorabilirsin

Yaa tühh keşke kiz olsaydı bu diyenler peki, sanki bizim elimizde cinsiyet
Ay bana da şey diyorlar doğmadı mı daha niye doğurmuyorsun.
Bi de ilk zamanlar oğlun var bu kız olsun çok sinileniyordum. Erkek de kız da Allah'ın bize verdiği bir evlat sonuçta.

Ay bana da şey diyorlar doğmadı mı daha niye doğurmuyorsun.
Bi de ilk zamanlar oğlun var bu kız olsun çok sinileniyordum. Erkek de kız da Allah'ın bize verdiği bir evlat sonuçta.
Bide bunu en yakınlarından duymak insanı üzüyor, ben bi ara depresyona girmiştim neden 2.oğlum olcak kiz olsaydı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…