2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen öyle gerçekten bilmiş insanlar beni sinir ediyor hep bi olumsuzluk, erkek olduğunu diyince hayırlı olsun demek yerine Allah yardimcin olsun diyenler vs

Benimki son günlerde ekstra hareketsiz, kimilmadamaya üşeniyor o derece, bu durumda planlı sezaryen vaktini bekler o zaman
Sen nasılsın gittin mi doktora ? Nişan değilmiş dimi ?

Benimki çok hareketli valla hatta şu an Anadolu yakasına eşimin kuzenine davetliyiz oraya gidiyoruz . Dün de dışardaydim . Doğumla bagdastirmadim . Ay sonu diye kodladim beynimde umarım işe yarar

Ben buna inanmıyorum ya. Kız bebek bekliyoruz . Sıfır mide yanması var bende . Eşim de tüylü bir adam saçlı doğarsa kızımız hiç şaşmam
Sadece karnım var mesela her gören erkek mi diyor . Hoş zaten hiçbir zaman zayıf değildim de Yani bir tane bile hurafe tutmadı şimdiye kadar

Kızlar selam kimse doğuramıyor hala ne kadar sinir bozucu üzerim de bir gram enerji kalmadı kafamı kaldıramıyorum resmen midem bulanıyor sürekli ağzım da kötü bir tat var son günler geçmiyor artık dayanamıyorum ağlamak istiyorum kendimi çok yetersiz hissediyorum hiç bişey yapmaya mecalim yok kimseye bir şey demek istemiyorum nazlanıyorum gibi düşünmelerini istemiyorum ama artık dayanacak gücüm gerçekten kalmadı biraz içimi dökmek istedim kusura bakmayın

İyiyim şuan, bidaha gelmedi pembe su, sanırım o biraz zorlanmadan kaynaklı oldu, dün evi toplayim da temizlikçi gelince rezil olmayim demiştim ama iki eğil kalk yapınca hemen dur napiyorsun dedi bebek bana sanırım. Benimkinin hareketleri hiç belli olmuyor bı dönem durgunlasiyornbi dönem içerde dans ediyor. Yine durgun döneme girdi sanırım salı günü randevum var bakalim ne dicek doktorumuz.

Hareketler tesadüfi geliyor bana da . Kendini çok yormamaya çalış İyi olmana çok sevindim

Ahahaha bende öyle oldu kuşum ama herkeste aynı mı bilemiyorum

Gerçekten ya hamilelikte ne kadar olumsuz şey varsa hep kıza atmışlar. Sabah sabah yine kuruldum Bende hiçbiri olmadı canım kızım prensesler gibi hamilelik yaşattı bana
Maşallah onlara. Ekşi yeyince bile ayşe doğuruyormuşsun düsensene. Tatlı yiyince de Hakkı. Benim ilki ikiz erkekti. Tatlıdan midem bulanıyordu. Ama bu kizımda canım çekiyordu. Hoş yiyemiyorum ama sonuçta iki erkeğin cektiremediğini tek basına kizım çektirdi

Alıntilama yapmak için başa @ koyup ismini yazmaya baslıyorsun çıkiyor kendi çoğunlukla. Olmazsa ismini tam yazınca da oluyor.

Sağlıkla al canım benim kucağına en son bana 3 kilo demişlerdi 2700 doğdu

Eskiler çocuk midede bulunuyor saniyorlarmış heralde

Aynen öyle gerçekten bilmiş insanlar beni sinir ediyor hep bi olumsuzluk, erkek olduğunu diyince hayırlı olsun demek yerine Allah yardimcin olsun diyenler vs
Çok cahilce yorumlar yapabiliyor insanlar. Şımarıkca hatta. Yok gözü şu renk olsun. Boyu şuna bebzesin kilosu buna. Öyle şeyler söylediklerinde ellerimi kaldırıyorum yüksek sesle Allah'ım sen onun kusuruna bakma sağlıklı hayırlı ver yavrumu diyorum. biraz kendine gelen oluyor.

Aynen öyle katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…