2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben balıkesirliyim canım hatta Balıkesir’e taşındık ailem burada diye. İzmirde pek kimsem yok bebeğe bakarken yalnız yapamayacağımı düşündüm açıkçası. Listede İzmir kalmış. Kalbim de izmirde zaten hala Ben de Ankara 2013 mezunuyum. Yolumuz bi yerde kesişmiş midir acaba Epiduralle pozitif doğum yapan da çok var. Kötü bişey getirme aklına. Her doğumun riski var. Ama bunları düşünüp içini karartma. Her türlü zorluk çekeceğiz zaten. Güvendiğin bi doktorla görüşüp kararını ver buradan çok etkilenme. Kadın olarak gücümüze inanmamız gerekiyor

Ben de öyle umuyorum evde sancımı çekip gitmek. Benim daha var da 37+0 oldum bugün. Eşim başladı artık doğur diyor nerdeyse 1 yaşına girecek çocuk dişle doğacak diyor

Yorgunluktan olduğuna bağlıyorum ben artık, çok tuhaf ama gerçekten doğuruyorum sanmıştım

Kız sen bunu daha önce niye demedin ben burada odemden patliyorum diye ağladıkça ayaklarım bacaklarım derileri gerildi parladı resmen gerim gerim gerilmekten, dertlerim yirtilacak diye korkuyorum. Mayalı hamur gibi ellerim ayaklarım. Ben de yapayım lahanayı biraz inse kardır. Doğumdan sonra da şişiyor zaten anesteziden dolayı.

Ay maşallah ya , bu enerjiyle biz de doğuralım artık ben de bebemi kucaklamak istiyorum heyecanlandım

Annemin beş doğumu oldu sonuncu sezeryan hepinizde sancılar başlayınca sıcak su da oturdum artık sıklaşmaya başlayınca babanı arayıp hastaneye giderdim diye anlatıyor.
İnşallah biz de böyle tatlı anıları olan doğumlar geçiririz

İnan hatırlayamadım ben çocukken babannem öyle lahana yaprağını sardığını dün halam söyledi öyle aklıma geldi. Çünkü babamın ayağı çok şişmişti. Ben 7-8 yaşlarındaydım. Aklımda olsa niye söylemeyeyim aşk olsun. Bir de lahana çorbası da iyi ödem attırıyor ama 3 litre su içmen lazım. Ve sürekli tuvalette oturacaksın bu riskli bence bunu uygulama direkt yaprağı ayağına uygula ılık olsun yakmayacak şekilde ve üzerinden de bişey sar

kesişmiş ben de Ankara 2011 mezunuyum. özelden de yazıcam sana.

Doğru söylüyorsun. Sürece teslim ediyorum kendimi. Başka bi doktorla anlaştık. Doktorum, kızım ve vücudum ne derse onu dinleyip her seçeneğe açık olacağım. Hepimiz için güzel şeyler olsun.

Çok kolay olacağına inanıyorum, sen de bilinçaltı çalışmalarına basla, bak ezomanya en başından beri hevesle pozitif şekilde doğuma odaklanmisti, ne kadar kolaylıkla oldu. Şu dakikadan sonra zorlanirsam, suni sancı ağır gelirse, vaktinden çok sonraya kalırsa gibi düşünceleri yasakliyoruz grupça sana

Ben direk sarayım diğeri riskli geldi bana, doğum iznimi tuvalette geçirmek istemiyorum

Kızlar bebeğim ilk güne göre biraz fazla kilo vermiş, sütüm var ama sanırım tam kavrayamıyor biraz alt çenede gerilik var dedi o yüzden memeyi tam kavrayamıyor bugünde fazla kilo vermesi olursa eğer mama takviyesine başlayabilirmisız ,Hemsire de dün ilk gün olduğu için sütun tam yeterli olmamış olabilir önemli olan bugün dedi, birde bizde Rh uyuşmazlığı olduğu için sarılığa yakalanma riski fazla o yüzden beslenmesi ve kilosu çok önemli zaten 2800 küsur doğdu minnoşum , biraz moralim bozuldu

Kız tabiki de çok güzel bir bebek doğuracaktın melek onlar daha melek ne kadar güzel bir duygudur şimdi demi hakkınızda hayırlısı olsun bebeğinle bol bol vakit geçir acısını çıkar içerde durduklarının

Doktor gördü normal dedi ama bi an önce insin istiyorum çok rahatsız edici oldu

Hayırlı olsun . Maşallah teker teker dökülûyor grup. Allah analı babalı buyütsün inşallah sağlıkla

Benim ogullarım 4 aylıkken sünnet oldu. Narkoz vermediler. Lokal de uyuşturmadılar. Biz de çok şaşırmıştık. İlla bişey sürmüşlerdir ama sormak hiç gelmedi aklıma. Çabucak iyilesiyorlar zaten küçük olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…