2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Arkadaşlar merhaba dün sezeryanla doğum yaptım kızıma kavuştum ama ayaklarım çok berbat durumda o kadar şişti ki patlayacak sanki ne yapabilirim bilgisi olan var mı
Yavaş yavaş inecektir artık. Doktorunuz ne diyor? Eviniize gelince tencerede kaynamış suya lahana yaprağı batırıp 2 dk sonra çıkarın ve az soğuduktan sonra ayağınıza sarın yaprakları yarım saat falan iyice sarılmış şekilde bekleyin ciddi anlamda alıyor ödemi. Üzerine de bişeylerle güzelce sarın kumaş vs. Ama öncelikle doktorunuzu dinleyin.
Bu arada çok geçmiş olsun. Gözünüz aydın. Hayırlı olsun

Maşallah kuzum. Su gibi bir doğum olmuş. Gözün aydın. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Darısı başımıza inşallah sancıları bir tarif eder misin kızından fırsat bulunca. Grupça bekledik senin doğumunu

Güzel fikir düşüneceğim. Teşekkür ederim.

Aynen ne ara sıra doğumlara geldi. Sen başlattin ilk sana sormak lazım
Şaka bir yana çok hızlı akıyor zaman. İnşallah kalan doğum bekleyen kızlar olarak biz de sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi.

Cok teşekkür ederim sizde de peki oldu mu hıc ışık çakması, ışığın yansıması gibi bişi oluyor gözde sanki ? Tam olarak tarif edemiyorum ama cok degısık bir sey . 5-10 dk sürüp gectı bende. Bir kez daha tekrarlanırsa gideceğim doktora.

Yaa ağlicam en yakın arkadaşım doğuma giriyor gibi hissettim çok heyecanlandım nasılsın ağrın var mı nasıl hissediyorsun kendini bize haber ver mutlaka Allah yardımcın olsun
Ya canımsın harika doğurdum valla dokuz cm kadar çok rahat geçti ağrılar oluyordu ama dayanılıyordu sonundada beni yatağa aldılar 1 saat demeden doğurdum valla kesik dikiş hiçbirşey yok çok şükür herkese su gibi doğumlar dilerim

Harika bir enerjin var ve kendim doğuruyormuş gibi sevindim sabrının sonu selamet oldu doğumunun harika geçeceğine eminim dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz
Canım benim dualarınızla o kadar güzel doğurdum ki anlatamam Allah hepinizden razı olsun kocaman kocaman kucakladım

Çok şükür sağ Salim atlattın sütün geldi mi ?bebek nasıl ?nasıl bir duygu içindesin ?çok heyecanlı

Allahım sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah

Asla ya sizde doğurun bekliyoruz grubumuza o kadar dua ettim ebem diyo ki Ocak anneleri ne kız diyoo

Ahahah gerçekten sabırla beni sakinleştirdiniz Allah razı olsun valla baya baya adet olacakmış gibi 50- 70 dakika arası 1,5-2 dakika sürün sancılarla başladı sonra ben 2 saat gibi uyumuşum sancıyla uyandım tekrar takip ettiğimde 5-6 dakika da bir gene 1,5-2 dakika düren sancılarım oldu sonrası da sancılar 1 dakikaya düştü sıcak bi duş alınca sancıların arası 15 dakikaya çıktı ama bi rahatladım. sonrasında hastaneye gelince muayene nst açıklık derken pırt doğurdum kesinlikle 7-8 cm açıklıktan sonra sık sık sıcak suyla duş almanızı tavsiye ederim o kadar rahatlıyor ve sancıların ağrısı azalıyor ki anlatamam benim doğurmamdaki en büyük etken o sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…