2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Baya konsept hazırlamışsın anladığım kadarıyla ama ben gelen tek tek uğraşmYayım kimseyle gelen görsün gitsin istiyorum hiç kalabalık çekecek halfe değilim bu uykusuz günlerde gece 2 saat uyuduk sadece ölü gibiyim

Ay bebiş gelmiş bi tane daha şükürler olsun canım gözün aydın Sağlıkla büyüsün miniğin

Bebeğin kilosu normal canım. Rahat doğurursun inşallah

Ay hadi inşallah daha gitmedim doktora evde oyalanıyorum sancılar devam ediyor ama katlanmayacağım gibi değil
Canım bence acele etme hastaneye gitmek için. Durmak zordur biliyorum heyecanlısın ama sancın iyice düzene girip sıklaşmadan gitme bence Yolda falan doğmaz bebek merak etme ilk doğumun üstelik Hasteneye gitmeniz ne kadar sürüyor

Ne alemdesin devam ediyor mu sancılar

Bir hafta arayla hamile olduğumuzu öğrediğim arkadaşlarım doğurdu bir ben kaldım , gerçi onlar mecburi sezaryan oldular benimki miadı bekliyor heralde
Sabırsızlanıyorum
Senin kaç hafta oldu. Doğuracak gibi hissediyor musun. Benim 38+0. Gittikçe emin oluyorum kızımın 40tan önce gelmeyeceğine

Günaydın bacılar benim oğluş 7 günde 75 gr almış az değil mi? Belki de biyere kadar kilo kaybetmeye devam etti örneğin 5. Güne kadar son 2 gün 75 aldı , hiç bilmiyorım. Ama bana az geldi doktor normal gördü ama analık

Belki Total aldığı verdiğini çıkarınca o kadardır, kilo verip geri kendi kilosuna ancak gelmiştir.okuduğum kadarıyla hemen herkesin bebişi böyle oluyor önce bir yürek hoplatıyolar sonra toparlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…