2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hastaneye bu saydıkların olur dediğin gibi kış vakti hastaneyr gelen olmuyor zaten ben evde 40 mevlidi yapıcam onun için demiştim napılabilir diye

Hastaneye bu saydıkların olur dediğin gibi kış vakti hastaneyr gelen olmuyor zaten ben evde 40 mevlidi yapıcam onun için demiştim napılabilir diye
Mevlid mi AA pardon yanlış anlamışım ben mevluddde epeyce hazirlanmstm süs vs masa pespembe idi kızımda annemlerde yaptım evden hazırlandık bayag ama börek pide dışardan sipariş ettik salata meze türü hepsi bzdendi

Geçmiş olsun canım benim. Görümcemin oğlunda da kulağında et beni var, ona da ilk doğduğunda işitme problemi olabilir ödeyip test istemişlerdi, erkek bebeklerde daha sık görülen bir durummuş kulakta et beni. Şükür bir sıkıntı çıkmamıştı, inşallah sizde de yoktur işitmede bir sorun.
İnmemiş testis de kendiliğinden düzelebilir diye biliyorum, o yüzden bir yıl süre vermişler zaten. Farkedilmiş olması daha önemli, ilerleyen dönemlerde daha zor olabilirdi. Ama acı vermeyen bir durum olduğunu biliyorum, o yüzden alt değiştirirken falan çekinecek bir durum yoktur. Belki gazı oluyordur minik beyefendinin, o yüzden altı açılınca kasılıyor olabilir.
Maaşallah mama desteği olsa da sezaryen sonrası hemen süt verebilmişsin sarılık olmamış hiç ne kadar güzel.
Kendine dikkat et, dikişlerdeki sertlik umarım sıradan bir durumdur, doktorun da istediğinden daha iyi çıkar umarım rahatlatır seni.
Bebişle her gününüz bir öncekinden mutlu ve huzurlu geçsin inşallah.

Gözünüz aydın, çok geçmiş olsun.

Ayy hadi inşallah doğur artık naptın ne durumdasın gittin mi hastaneye haber ver mutlaka bize

Küçük olan bende de 5-6 dr hamilelikte normal dedi. Geçmiş olsun canım

Çok üzüldüm son haftalara gelip de kaybetmek çok zordur sanırım Allah uzak eylesin hepimizden biz ne kadar düşünürsek düşünelim her şey bir anlık olana çare olmuyor maalesef

Bir iki güne kalmadan doğurursun. Benim ilkte böyleydi. Dr gitmiştim açılma yoktu eve yollamışlardı. O gün durmadan sancı oldu. Ertesi yine gittim 2-3 cm açıklık olmuş ve öğleden sonra saat 4:15 tr doğurmuştum. Şöyle ilk bebeklerde 2 3 gün sürebiliyor.

Maşallah hayırlı olsun gözün aydın. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

NurrBanuu

Ah canım benim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için inmek üzere olan testisi silerken ters hareket yaparım düzelmesini engellerim diye aklım çıkıyor. Sarılık, 14.6 ya kadar çıktı. Hastanede mama takviyesi başlandı daha, ama şükür çok ileri seviyeye gelmeden atlattık. Ay şapka takarken bile dikkat etmeye çalışıyorum et benine çarpmamak için. Hepimiz için her şey çok güzel olsun

Yok değil yani katlanılabilir bi ağrı sanki şimdide 5-7 dakika arasına düştü psikolojik mi acaba ya
Herşeyi psikoloji etkiliyor ben hastanede sancı çekerken nst makinası bozukmuş bebeğin hareketlerini gösteriyor sancıyı normal gösteriyor senin sancın doğum sancısı değil dediler gaz sancısı olabilir bebek hareket edince sancı çekiyorsunuz dediler bide ben nazlı biriyim herkes inandı ben dahil bütün gece uyumadım sancıdan kavrandım ertesi gün sabah başka makine geldi onu bağladılar benim sancılar 70 75 çıktı 80 doğru gidiyor millet şok oldu eğer doğum sancısı olduğunu bilseydim bu kadar dayanmazdım

6 ayından sonra et benini yaktırabilirsiniz dediler, narkoz alacak mecburi. Sünneti de o esnada yaptırırız diye sormadık hiç, tek narkozla iki iş hallolsun çocuk 2 kere narkoz almasın diye. Hiç demediler sünnet ettirin vs diye öyle olsa söylerlerdi ama 1 aylık kontrolünde sorayım doktoruna belki de doğrudur söylediğin. Annemin var olması zaten şükür sebebim bu arifelerde cidden, depresyona girmediysem annem sayesinde

Ay hadi inşallah daha gitmedim doktora evde oyalanıyorum sancılar devam ediyor ama katlanmayacağım gibi değil

Çok geçmiş olsun canım. Her şeyin çözümü var artık. Tıp o kadar ilerlei ki. Canını sıkma hiç.

Ay hadi inşallah daha gitmedim doktora evde oyalanıyorum sancılar devam ediyor ama katlanmayacağım gibi değil
Suyun nişanın gelirse git bence katlanamayacal bir ağrı sancı değilse 1-2 saat oyalan bi bak. Ben 2-3 cm ile gittim suni sancı vermişlerdi. Şuanki aklım olsaydı evde beklerdim diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…