2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
60 yüksek değil mi ben de hep 30 40 larda çıkıyor ona bile çok diyor doktorlar. Maşallah kilosu çok iyiymiş benim bebeğim 2700 olmuş çok zayıf çok üzülüyorum doktor bi hafta geriden geliyor dedi
Genelde 30-40 larda çıkıyordu ama bu haftadan sonra artık 60-70 lerde çıkar, ilk gebeligimde de öyleydi, normal diyordu doktor, son güne kadar bekledi oğlum. Bu bebeğim bekler mi bilmiyorum 3 kilo baremini geçmiş, doğum bu andan itibaren bebeğinin isteğine kalmış dedi. Sanırım bebekler 3 kiloyu tamamlayınca doğmak istiyor olabilir. Oğlum 3 kiloyu geçtiğinde de beklemişti, sezaryenle 40. Haftada aldı doktor. Ama ikinciler biraz daha sabırsız olurmuş. Nasip artik

İkinci için hangi haftayı söyledi doktorunuz benim 39+1

İkinci için hangi haftayı söyledi doktorunuz benim 39+1
Ayın 8 inde görüşelim gün belirleyelim dedi. O günkü muayeneye göre karar verecek galiba ama 38+6 39+2 arasi düşünüyor sanırım. 20 Ocak a kadar alalım dedi. 20 Ocak cumartesi oluyor. Pazar pazartesi hastanede değil doktorum. Saliya kalırsa da riske atmış oluruz sanırım. Zaten evimle hastane arası uzak. Ayın 8 indeksi kontrolde alınabilecek en erken tarihi alalım dicem doktoruma.

Valla gamze aklıma gelmedi de bir ara çok canım ayva istedi bende yedim bolcabenim bebeğimde 38+1 de 2850 olmuştu hep 1 hafta geriden geldi. 39+2 de doğum olacak o zamana kadar 3 kg olur dedi doktorum. İlk başlarda bende çok üzülüyordum ama artık çok sorun etmiyorum sağlıkla gelsin yeterki.Birde ben tatlı 6-7 ay hiç yemedim bebek zayıf olunca doktor ye demişti hep ben aldım kiloları

İstediğiniz bir tarih var mı

Benimkide yaaa burun ve dudaktan oluşuyor resmen ay iyice merak ediyorum yaaa nasıl bişeyler doğurcaz acaba doğuranlar size bi soru beklediğiniz gibi mi çıktı bebişler
Geçende de konuşmuştuk bütün bebekler koca burunlu diye ama hepsi de aynı anda büyük burunlu doğmaz herhalde, USG hilesidir diye ümit ediyorum

Geçende de konuşmuştuk bütün bebekler koca burunlu diye ama hepsi de aynı anda büyük burunlu doğmaz herhalde, USG hilesidir diye ümit ediyorum
Bende öyle düşünmek istiyorum yoksa estetik parasını kenara koyucam zaten babamızda kıl yumağı umarım ona benzemez diye çok dua ediyorum yoksa estetiğin yanı sıra lazer parasıda atıcam kenara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…