2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayyyyy aileyi merak ettim valla zengin sarısı saçlar falan ben açık tenliyim eşim esmer bize sürpriz valla beklemedeyiz

Ben de doğum sancısı nasıl bişeydir, bende hiç açıklık oldu mu, suyun gelmesi nasil oluyor bunlari merak etmisimdir, bu hamileliğimde öğrenmem umarım

Şimdiden başladim sıkmaya çömelmiyorum,egilmiyorum kaplumbaga benden hizli yürüyodur ilk defa bu kadar tuttum cocugu icerde 32-37-37 haftalik tutabildim digerlerini simdi herkes cok saskin
Ay mesajı da silemiyorum doğurdum mesajını gördüm herşeyi okuyup öyle yazayım şoktayım şu an

Harika. Aynen ne kadar dururlarsa içerde fayda.

Kizlae dogurdum ben hastaneye ulastiktan sonra 1 saat icinde oldu bitti hersey yazarim yine hepinize cok tesekkurler
Maşallah tam söylediğin gibi olmuş. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Biraz aceleci davrandı seninki. Yeni yılın ilk bebişi olacakken bu yılın son bebişlerinden oldu. Hayırlı olsun.

NurrBanuu yaa çok sevindim yavruna kavuştun. Saat sayıp dururken bebeğin bunu yapmasına inanamıyorum. Resmen ben ne dersem o olur dedi seninkiAllah sağlıklı güzel bi ömür nasip etsin analı babalı büyüsün. Hepimizin de kolay doğumları olsun böyle ezomanya gördün mü kız. Ne kadar uğraşsak içimizde tutamıyoruz bebeleri. Ya da tam tersi vaktinden önce doğumu getiremiyoruz. Salmaya karar verdim kendi adıma. Bebek karar veriyor gerçekten doğum zamanına

Bakalım ne desem yapamıyorum zaten çocuğuda kendime benzetememişimdir kesin ben
Merak ettim ben de. Neden öyle düşünüyorsun belki e senin kopyan olacak. Benim oğlan yüzde 80 ben kara kaş kara göz. Eşim sarı ela gözlü. Bakalım kız çocukları babaya benzer derler ne kadar benzeyecek. He bu arada aklında kalsın doğduktan sonra bizimle de paylaş yüz hatları sana mı eşine mi benziyor onu.

Sen geçen gün demiştin ya sancım oldu diye büyük ihtimalle o sancılar çıktı bugün. Artık herhalde normal.

Kız tabi bebek karar veriyor benim normal doğum 20 Ocak gösteriyordu bak doğurdum bi ay olacak nerdeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…