2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Dün benimde sol belimden kasığıma doğru bir ağrı oluyordu. Yalancı sancımı diye düşündüm. Bebeğin hareketleri bayağı aktifti. Ondan endişelenmedim
Ben de bunu merak ediyorum gerçek sancı olunca bebek hareket etmiyor mu?Ilki sezaryen olduğu icin sanci olmamıştı.İki gün önce gece belim çok ağrıdı ama daha çok ayağa kalktığımda yürürken.Geliyor herhalde artık dedim.Sonra dinlenince geçti.O gün ev işi yaptım yordum kendimi ondan da olmuş olabilir.

Eyvah oğlan bekleyenler yandık battik ozmn
Valla zamanla deneyim kazanırız herhalde ben bazen açarken anlıyorum böyle bi ıkınıyor gülüyor falan açıyorum ıslak mendille bi siliyorum üstten sonra kapatıyorum bi 10-15 sn sonra yapıyor yine öyle değiştiriyorum ama geceleri o kıyafet değiştirme bez değiştirme mahvediyor bide benimki prematüre ben herşeyini büyük almıştım üstüne olan 3-5 parça kıyafeti var çevirip çevirip onları giydiriyorum yıkanmaktan eskidiler bak daha şimdi altını alıyordum ıslak mendili değdirdim yeni bezi altına yerleştirdim hoop sallaya sallaya yine yaptı daha cırtcırt bantlarını bile açmamıştım en büyük kurtarıcı yıkanabilir silinebilir alt açma örtüleri bu tabloda erkek annelerine şiddetli tavsiyem

Kızlar lohusa şerbeti yapacakmısınız? Wğee yapacaksanız tarifiniz varmı acaba?
Ben netten bakmadım ama. Elma , ayva, reyhan ve hibisküs çubuk tarçın koyarım diyorum. Ama netten de bakacağım daha güzel bir tarif varsa onu denerim ya da farklı malzeme eklerim. Doğum öncesi yapıp buzluğa atmak istiyorum aslında. Yoksa yapacak kimse yok.

Kızlar ya LCW dan oğullara pijama takımı alayım dedim. LCW hariç bir sürü marka var hiç duymadığı. Yorumlarda da pazar malı gibi falan okudum. Guvenemedim kapattım. Hiç alan var mı farklı marka LCW uygulamasından? Ben gidip bakamiyorum da kumaşına falan. H&M den alayım dedim. Onu. Da sitesinde www2 yazıyor. Güvenemedim kendi sitesi mi fake mi diye. Canım sıkıldı. Kapattım.

Merhaba benimde planlanan 2 ocak sezeryan. Bebeğim birazcık zayıf ama doktorum bebek beklerse bekleriz dedi. Her gebelik her bebek kendine özgü bence bekleyip beklemeyeceğini yaşayıp göreceğiz☺
Bana da doktor 2 Ocak için gün verdi.39+1 oluyoruz 2 Ocak'ta. Ben de merak ediyorum bekler mi o zamana kadar.Sağlıkla gelsinler inşallah.

Ben alırken marka olarak genelde LCW'yi filtreleyip seçiyorum canım. Bebek için LCW uygulamasında Aziz Bebe markalı bir tulum bir de takım aldım güzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…