2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar sizde her akşam bence ben bu akşam doğuracam diye uyuyo musunuz? Sabah olduğunda bugün de doğurmamışım diye uyanıyorum sanki haberim olmayacak :)))
Yok ben de Cimenlere_uzansam Cimenlere_uzansam uzansam gibi hiç dogurmayacakmisim gibi hissediyorum. 😁 Sanki hep hamile devam edecekmisim gibi 🤦

Ortalık karismayacaksa ben dert yanacagim. Odemle birlikte bu hamileliğimde ayaklarım aşırı şişti ve büyüdü 😬 geçen fotoğrafını atmıştım ayaklarımın resmen mayalı somun gibiler, hele bileklerim nasıl kalinlasti. Ayaklarımı taniyamiyorum. 40 kalmasa da 39 ya da 38 e sabitlenir gibi geliyor bu sefer. İlkinde 36 dan 38 e çıkmıştı, bunda 37 den 40 a çıktı.
Neyse ki fotoyu attığın zamana denk gelmedi bu muhabbetler 😁😁

Kızlar sizde her akşam bence ben bu akşam doğuracam diye uyuyo musunuz? Sabah olduğunda bugün de doğurmamışım diye uyanıyorum sanki haberim olmayacak :)))
Ben her an suyum gelicek sanıyorum veya özellikle duşa korkarak giriyorum ya orda iken gelirse ben de anlamazsam diye aceleyle yikanip cıkıyorum 🤣🤣🤣

Zavallı ayaklarım çok laf yedi zamanında ama 40 numara giyiyordum hala 40 giyiyorum. Bu saatten sonra da şişmez inşallah 🤣🤣 Ay neler yaşadık grupta ya resmen doğuruyoruz artık tek tek nereden nereye 😍
Ben o ayak muhabbetinden sonra yok oldum gruptan 😂 nasıl bi konuydu o ya hala aklıma geldikçe gülesim gelir 😂😂 neyse son zamanlarımda bari düştüm buraya hemen bakıyorum kim napmış ne etmiş şurda bi avuç kadınız geçinemiceksek yuh bize 😂

Ben her an suyum gelicek sanıyorum veya özellikle duşa korkarak giriyorum ya orda iken gelirse ben de anlamazsam diye aceleyle yikanip cıkıyorum 🤣🤣🤣
Anlaşılmayacak gibi değil, foşşşşşşşş diye bi anda ılık ılık geliyor birde yapış yapış tam olarak saf su gibi değil elbette, gelince durmuyor da o sebeple nerde olursan ol anlarsın korkma 😅

Her gece 00.00 da rutinim var saate bakıp ohhh be bir gün daha büyüdük olaysız atlattık aferin oğlum diyorum 😂

Sanırım senin boyun 172 idi dimi. 39-40 numara senin için gayet ideal, Allah boyuna göre vermişte benim boy 163 olunca böyle sis ayaklar bilekler, botların fermuarını çekemiyorum 🙈
Olsun canım geçici bişey doğumdan sonra gidecek zaten fıs diye ☺️ Sen 40 giysen de bişey olmuyor zaten sonuçta normal bi boyut. Ben çok korktum 43 numara falan olursa naparım diye 🤣

Ben o ayak muhabbetinden sonra yok oldum gruptan 😂 nasıl bi konuydu o ya hala aklıma geldikçe gülesim gelir 😂😂 neyse son zamanlarımda bari düştüm buraya hemen bakıyorum kim napmış ne etmiş şurda bi avuç kadınız geçinemiceksek yuh bize 😂
Ama gülünmeyecek gibi değil ya sorma🤣 O ara baya bi kişi dağıldı grupta. Kimse doğru düzgün yazmaz oldu. 3. Trimestera geldik birbirimize ısınana kadar 🤣Doğurmadan düzelttik grubu Allahtan 🤣

Kızlar kilo konusunda şimdi bi ebe buldum dr ultrasonda 2600 demişti 2570 doğdu ertesi gün 2360 oldu hastaneden çıkarken de 2400 dü bugün 10. Günümüz 2600 olmuş 15. Gün bebeklerin doğum kilosuna ulaşması beklenirmiş drlar önlem amaçlı biraz korkuturlar ama takılacak bişey yok 15. Gün doğum kilosunda değilse korkman lazım dedi içim rahatladı valla benim biraz doğum yapan kızlar sizinde içiniz rahatlar belki 🤷🏻‍♀️ @gsym rosaline16 rosaline16 @damlakcbs @NominalVaryasyon @Hayalimsin3803
Bakalım yarın biz kaç olacağız zayıflamıştı kızım

Normal doğum isteyen en azından planlayan arkadaşlar tummm amerikan sosyal medya kullanicilarini izliyorum hurmanin yani sıra ahududu yaprağı çayini şiddetle oneriyorlar ve ananas yemeyi. Ben haftaya 36.bitimine doğru başlıycam ucune de. Tabi bebek önceden gelmezse 🤣🤣
Ben haftalarca hurma yedim, merdiven indim çıktım. 42. Haftada doğurdum 😂😂😂 sağlıkla gelsin bebekleriniz ❤️🧿

Hahaha ayy en azından yirtiksiz atlatmaya yariyormus diyorlar ama bilmiyorum ki :KK43:
Bu vücut yapısına deri özelliğine ve çocuğun boyutuna bağlı. Ben şanssız taraftaydım :)) gönlünüzden geçtiği şekilde doğurursunuz umarım, mutlu mutlu kucağınıza alırsınız bebeklerinizi. 🧿🧿🧿

X