2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
2700 olmuş kiloya o kadar takılma 5 gün önce gittiğim kontrolde 17 günde 140 Gr almıştı bugün 5 günde 400 Gr almış sağlıklı ölçümler olduğunu zannetmiyorum bu haftalarda Eciş bücüş duruyorlar zaten tam ölçüm alamıyorlar bence 🙏🫶☺️
2.5 üstü çok iyi artık normal doğum ağırlığına girmiş. Eciş bücüşler ya sorma nasıl bu kadar dar alanda bu kadar hareketli oluyorlar. Ne kadar aktivite yapabilirsin ki yani dimi 🤣🤣

Kızlar 37+0 olduk çok şükür.Doktor kontrolüm vardı bugün.Bebeğin kilosu 3070, boyu 48-49.Haftasıyla uyumlu dedi.Nst iyi çıktı.Haftaya son kez kontrole çağırdı.🥹 Son kez diyince duygulandım.Bir sıkıntı olmazsa sonraki hafta 2 Ocak'ta sezaryen için gün verdi. Daha dün gibi grupta bulantılarımızdan bebeğin cinsiyetinden konuşurken artık son aydayız doğum yapanlarımız bile oldu.Ben bugünleri çok özleyeceğim.🥹 Hepimiz zamanında sağlıkla kavuşalım inşallah.🙏
Ah ya duygulandım ben de şimdi. Gerçekten ben de özleyeceğim 🥰

Kizlar beni goren ne kadar şişmişsin diye hayret ediyor. Orantili benim ödemim sadece ayakalarimda degil. Mesela artik 2 tane burnum var:-)bunu da yazdim ama bi cekinmedim degil insallah buyuk burun sevmeyen kimse yoktur bi ara buyuk ayak mevzusu cikmisti malum:KK70:
Ay çok güldüm ya açma o defterleri şimdi🤣🤣🤣

Ahaahahah şımartıyorsun beni 😂🤩 ha bugün ha yarın derken 36 haftalık oldum bize kocaman bi alkış 👏👏👏👏👏💃💃💃💃 bide görenlerin daha doğurmadın mı sen sorusunu aşabilsem 😂 ağızlarının ortasına kürekle vurasım geliyor 😂😂😂
Ay o bizde de var. Annem her arayana bugğn yarın doğurur dediği için 1 aydır herkes benden haber bekliyor 😂😂

2.5 üstü çok iyi artık normal doğum ağırlığına girmiş. Eciş bücüşler ya sorma nasıl bu kadar dar alanda bu kadar hareketli oluyorlar. Ne kadar aktivite yapabilirsin ki yani dimi 🤣🤣
Ah sorma ben 155im kızıkam 50 cm geçmiş üçte birim bebek zaten nerede ne oynuyorsun organlarım resmen isyanda 😂🙈

Kızlar 37+0 olduk çok şükür.Doktor kontrolüm vardı bugün.Bebeğin kilosu 3070, boyu 48-49.Haftasıyla uyumlu dedi.Nst iyi çıktı.Haftaya son kez kontrole çağırdı.🥹 Son kez diyince duygulandım.Bir sıkıntı olmazsa sonraki hafta 2 Ocak'ta sezaryen için gün verdi. Daha dün gibi grupta bulantılarımızdan bebeğin cinsiyetinden konuşurken artık son aydayız doğum yapanlarımız bile oldu.Ben bugünleri çok özleyeceğim.🥹 Hepimiz zamanında sağlıkla kavuşalım inşallah.🙏
Ay Allahım gözyaşım pıt 🙈 bende kendimi yıllardır hamile hissediyorum hala kustuğum için günler geçmek bilmiyor gibi geliyor 🙈🙈 kuzenim hamile bir baktım 23. Haftaya gelmiş bile ben hala doğurmadım 😂 bende artık doğum başlamış eşyalarını al gel demelerini bekliyorum dört gözle 🙈🙈 attık doğurmak istiyorum 🫶

Kizlar beni goren ne kadar şişmişsin diye hayret ediyor. Orantili benim ödemim sadece ayakalarimda degil. Mesela artik 2 tane burnum var:-)bunu da yazdim ama bi cekinmedim degil insallah buyuk burun sevmeyen kimse yoktur bi ara buyuk ayak mevzusu cikmisti malum:KK70:
Evet bu burun neden büyür çok merak ediyorum 🙈🙈

Benim de var eksiklerim. Mesela hala hastane çantası hazır değil, şimdi okuldan geldim, yemek yiyorum birazdan uyku çöker kalkınca yaparım derim kalkınca da oğlan gelecek yemek hazırla et akşam yaparım derim, akşam da bu saatte ne çantası yarın gündüz gözüyle hallederim derim. Keşke doğumu da böyle kendi istediğimiz gibi erteleyebilsek 😬
Öyle valla. Keşke herkesinki planladığı ve istediği günde olsa. Herkesinki saglıklı, mutlu huzurlu emerek eve gelse 🤲Benim oncekinde çocuklar şimdiye kuvözden çıkmıs eve bile gelmişlerdi. Düsündükçe bugün de yırttın diyorum😊

Ben de çok özleyeceğim. Lütfen doğumdan sonra da sık sık girin olur mu?

benim çantam da hazır değiil 😬 hatta rüyamda doğurmuşum üşüyorum polar sabahlığımı arıyordum sokaklarda :KK70:
her şey yıkandı ütülendi mis, ama şimdiden hazırlayıp kendimi doğum yaklaştı stresine sokamayacağım, ben 36-37 civarı hazır ederim çantamı :)
önceden gelecekse de gelsin yani napayım, ev hastane arası 10 dk halleder biri illa ki diyorum :) ama istnbulda olsam bu kadar rahat olmayabilirdim.
Ben bugün bikac eksik ekledim. Bebeğin cantası patlayacak gibi oldu. Bı çanta daha eklemek zorunda kalabilirim

Ocak ayının ilk bebeklerinden olacak demekki, sağlıkla gelsin 🙏 bana da tam tersi bu hamileligim çok uzun geldi, sanki yillardir hamile gibi hissediyorum kendimi, artık zaman hızlı geçsin de ben de doğurup hafifleyim istiyorum
Bulantı zamanları diyorsun ya ben sanki o bulantıları fii tarihinde yaşamışım ve ondan beridir asırlar geçmiş hala hamileyim gibi hissediyorum.
Amin🙏Evet inşallah oğluşum acele etmezse yeni yılın ilk bebeklerinden olacak.🥰 Hastalıklar ev telaşı derken zorlu geçirdin canım ondan uzun gelmiştir.Az kaldı hafifleyeceğiz inşallah.🙏
Ay Allahım gözyaşım pıt 🙈 bende kendimi yıllardır hamile hissediyorum hala kustuğum için günler geçmek bilmiyor gibi geliyor 🙈🙈 kuzenim hamile bir baktım 23. Haftaya gelmiş bile ben hala doğurmadım 😂 bende artık doğum başlamış eşyalarını al gel demelerini bekliyorum dört gözle 🙈🙈 attık doğurmak istiyorum 🫶
Ben hiç kusmadım ilk zamanlar bulantı oldu ama uzun sürmedi. Senin son ana kadar sürmüş zor gerçekten ama bitti sayılır canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah.🙏

Ah ya duygulandım ben de şimdi. Gerçekten ben de özleyeceğim 🥰

Ben de çok özleyeceğim. Lütfen doğumdan sonra da sık sık girin olur mu?
Tabii ki doğumdan sonra da burada olacağım inşallah.🥰 Bu gruptan çok şey öğrendim. Hatta ilk gebeligimde de keşke böyle bir grupta yer alsaydım dediğim oldu çünkü o zamanlar çok deneyimsizdim.Her an bir olumsuzluk olacak düşüncesiyle stres içinde geçirdim.Burada benimle aynı sıkıntıları yaşayanları görünce rahatladım.Bebişlerimizi büyütürken de karşıliklı fikir alışverişi yapmayı çok isterim. 💞

Yaa böyle kendim gibi bu tarz şeyleri assla unutmayan insanları seviyorum, hay çok yaşa 😂😂😂 hiç tarzım değil büyük burun ama neyse düşünmemeye çalışıciim 😅😅
Ben bugün bikac eksik ekledim. Bebeğin cantası patlayacak gibi oldu. Bı çanta daha eklemek zorunda kalabilirim
Hadi yaa, ben ilkine bi kabin boy tarzı daha küçük hatta bi valizle gitmiştim. Bi de bebek çantası almışmıydım tekrar hatırlamıyorum.
Neyse sorarım burdan kaç takım ne koydunuz diye hazırlaacağım vakit. Gerçi o zamana büyük çoğunluk doğurmuş olacak muhtemelen, ben sonlardayım çünküü ☺️

Ayy büyük ayak konusunu ben açmıştım.Ilk gebeliğimde ayak numaram 38'den 40'a çıktı dedim.Nerden bilebilirdim ortalığın karışacağını.🤣 Keşke söylemeseydim diye de o dönem kendimi suçlamıştım.😂

Ayy büyük ayak konusunu ben açmıştım.Ilk gebeliğimde ayak numaram 38'den 40'a çıktı dedim.Nerden bilebilirdim ortalığın karışacağını.🤣 Keşke söylemeseydim diye de o dönem kendimi suçlamıştım.😂
Ahahah hatırlıyorum , bi anda büyük ayaklar tü kaka olmuştu :)))) yalnız ben hiç şişmedim kızımda kocamandı benim burnumda ama bu sefer ayaklarım fena şişmemiş ama büyümüş,

X