2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ortalık karismayacaksa ben dert yanacagim. Odemle birlikte bu hamileliğimde ayaklarım aşırı şişti ve büyüdü geçen fotoğrafını atmıştım ayaklarımın resmen mayalı somun gibiler, hele bileklerim nasıl kalinlasti. Ayaklarımı taniyamiyorum. 40 kalmasa da 39 ya da 38 e sabitlenir gibi geliyor bu sefer. İlkinde 36 dan 38 e çıkmıştı, bunda 37 den 40 a çıktı.

Ahahah hatırlıyorum , bi anda büyük ayaklar tü kaka olmuştu :)))) yalnız ben hiç şişmedim kızımda kocamandı benim burnumda ama bu sefer ayaklarım fena şişmemiş ama büyümüş,
Benim iki hamileliğimde de burnum sişmedi, kızlarda burun sisermis öyle derler, benim ikisi de erkek. İlkinde ellerim ve parmaklarım sismisti, bunda da ayaklarım şişti.

Benim ilk doğumumda alttan muayene sonrası gün duyum gelmişti gecesine nişanım
Al işte bunu ben hep savundum ama doktorlar inatla hayır diyor. Kızımda 38+1 de doktora gittim nst de sancı çıkmadı. Çatı muayenesinde rahimde yumuşama ve kısalma çıkmadı. Doktor senin daha var 10 günü daha bulur dedi. Eve döndüm ertesin gün nişanım ardından suyum geldi. Bence de gerçekten tetikliyorlar ya

Biz buna itiraz edemiyor muyuz ya istemiyorum belki ben öncekinde örneğim var suyum geldi

Neden alttan muayene yapıyor ki Allah Allah ya durtmeye ne luzum var busekilde bu ebeleride anlamak mümkün değil inşallah tez zmnda evinize gelir bebeğiniz canım içini ferah tut sağlıcakla büyüsün

Akşam hicbise yapamıyorum ben eşim çay meyve servisi yapio genelde yatıyorum mutfağa girip tezgahı bı toparlarsam şükrediyorum kızımı uyutuyorum geri devriliyorum kızım 4 yaşında uslu şükür yormuo beni oğlan nasıl olacak bakalm 1 ayımız kaldı 37 olursam sukredicem gündüz çok rahatım bende işlerimi o Aralık'ta yapmaya çalışıyorum bende yarın bavulu hazirlicam inşallah çok kıyafet almadım doğduktan sonra bedenine uygun alırım diyorum Trendyoldan kendime pijama atlet vs aldm onlarida yikayim eklim taammiz

Hhahahahahaah altıma işicem ya gülmekten sksbdbsbsddb ay o ne olaylar cikmisti ya alahanahshshshs

Ben daha 33 um cnm benimde bugün okdr azdiki hareketi korktum bian sert hareketler azaldı dün geceden itibaren. ins 3 hafta daha en kötü dururuz erken doğmaz paşa

Normal doğum isteyen en azından planlayan arkadaşlar tummm amerikan sosyal medya kullanicilarini izliyorum hurmanin yani sıra ahududu yaprağı çayini şiddetle oneriyorlar ve ananas yemeyi. Ben haftaya 36.bitimine doğru başlıycam ucune de. Tabi bebek önceden gelmezse

Zavallı ayaklarım çok laf yedi zamanında ama 40 numara giyiyordum hala 40 giyiyorum. Bu saatten sonra da şişmez inşallah Ay neler yaşadık grupta ya resmen doğuruyoruz artık tek tek nereden nereye

Benim takipli olduğum hastnede eğitimde de söylediler bugün 36 yla birlikte ben de başladım hurmaya ahududu yaprağı bulursak onu da deneyebilirim

Egzersizler ve perine masajı var bi de. Özellikle squat ve merdiven çıkmak

Zavallı ayaklarım çok laf yedi zamanında ama 40 numara giyiyordum hala 40 giyiyorum. Bu saatten sonra da şişmez inşallah Ay neler yaşadık grupta ya resmen doğuruyoruz artık tek tek nereden nereye
Sanırım senin boyun 172 idi dimi. 39-40 numara senin için gayet ideal, Allah boyuna göre vermişte benim boy 163 olunca böyle sis ayaklar bilekler, botların fermuarını çekemiyorum

Valla bende 24 Ocak 2024 istiyorum ama inşallah o güne kdr bekleriz ztn 40 haftam 8 şubata denk geliyor normalde 1 ay daha 37 38 görürsek neden olmasın inşallah Ocak sonu alırız demişti doktorumda ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…