2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar beni takip amaçlı hastaneye yatırdılar. İdrarda protein çıktığı için. Çok hazırlıksız geldim düşünmemiştim ya yatırırlar diye
Canım aslında hazırlıksız olmak bizim hatamız hepimiz için her an yatış olabilir. Bu gayet iyi bişey. Tedbir alınması en güzeli. Evde olsan haberin olmasa bu daha kötü. Senin için en iyisi bu emin ol

Evet canım ben de şehir hastanesine gidiyorum. Zaten ebelerin çoğunu da tanıyorum burada hastaneyi gezdirdiler bana. Çok güven veriyor bana da tertemiz hastane gayet ferah yepyeni herşey

Canım belki 1.5 saat yerine bir saate düşürebilirsin beslenmesini. Çabuk yakıyordur belki. Belki yapıyorsundur ama. Emzirdikten sonra birisi gazını çıkarırken sen sagmaya devam edersin. O zaman hem yaglı süt gelir. Hem sanki bebek emmeye devam ediyormuş gibi sütün artar. Bebek 1.5 saatte bir besleniyorsa sen de 1.5, 2 saatte bir sağ muhakkak artana kadar. Yani mama verdiğin öğünde sağmayı ihmal etme. Çunku o zaman bebek aldığından daha az süte ihtiyaç duyuyormuş gibi algılar vücut. Allah kolaylık versin.

Çok da kaybetmemiş aslında birkaç güne artıya geçer artık. Doktor bişey demedi mi ya da emzirme hemşireleri var hastanelerde. Ne zaman isterseniz gelin demişlerdi bize eğitimde

Çok da kaybetmemiş aslında birkaç güne artıya geçer artık. Doktor bişey demedi mi ya da emzirme hemşireleri var hastanelerde. Ne zaman isterseniz gelin demişlerdi bize eğitimde
İnan emmesi falan hiç umrumda değil belki sütüm yaramıyordur ama o kadar mama yiyip nasıl almadı çıldırıcam pazartesiye kadar beklicem eğer artış olmazsa doktor küveze alıcaz dedi

Bugün 5. Gün kontrolü vardı işte doğum kilosu 2570 hastaneden çıkarken 2400 oldu bugünde 2380
İlk zamanlar böyle sıkıntılar oluyor cnm bende yaşadım oğlumda sonra toparladi çok şükür tosuncuk oldu sen stres yapma elinden geldiğince emzirmeye çalış sütünü sag gerekirse mama takviyesi yap

Canım mama haricinde sagarak 30 ml de ayrıca süt veriyormus zaten ama ona rağmen kilo almıyor diye üzülüyor. Bir kaç güne toparlar diye düşünüyorum ama Perşembeye kadar kilo almaya başlar umarım
Aa memede çok vakit kaybediyoruz sagarak mi versek demiş orayi okuyunca direkt öyle önerdim ben de canım.

Kızlar şimdi size birşey söyleyeceğim, hastaneden geldim çamaşırım siyah olduğu için günlük ped takmıştım bi minicik damla kan gördüm. Hastanede tuvalete girmiştim orda gözüme çarpmadı sonrasında mı geldi anlamadım. Ama hastaneye gitmeden önce temizlenmiştim ondan mı dicem daha önce tuvalete girdim yoktu kafam karıştı ya noluyor sizce?

Devam ediyor mu kanama. Ben acile gittiğimde akan kanın tehlikeli olduğunu söylemişlerdi. Bi seferlik bişeyse önemli olduğunu sanmıyorum. Yeni muayene oldun kötü bi durum yok sonuçta

Önemli bişey olduğunu sanmıyorum ama doktoruna haber ettin mi?

Jilet kullanıp camasiri giydiysen belki kesik olmuştur nerden biliyorum benimde geçen muayeneye giderken oldu ve cilgina döndüm ama sonra fark ettim kesmişim

Devam ederse hastaneye git mutlaka.

Kızlar merhaba, tansiyonlarınız kaç çıkıyor ? Bana alfamet başlattı dr. 14/10’u gördüm. . Etrafımdakiler son haftalar hep yükseldiğini söylüyor ama gebelik zehirlenmesi şüphesi var dedi dr.
Benim evde yüksek çıkıyordu idrarda protein çıktı diye dün hastaneye yatırdılar çok şükür daha da çıkmadı protein de tansiyonum da.

Günaydın kızlar. Dünden beri nst kan tahlili idrar tahlili yapıyorlar. Protein çıkmadı daha sonra. Çok şükür taburcu ediyorlar beni. Burda tansiyonum da çıkmadı. Sanırım evde tuzlu yediğimden ya da hareket fazla ettiğimden çıkıyordu. Ama protein neden tek seferlik çoktı idrarda onu anlamadım. Neyse sonuç olarak çıkıyorum bugün. Bir de hastane şehir hastanesi. Hemşireden doktoruna hepsi iyiler,ilgililer. Odalar tertemiz,tv banyo herşey var. Özelden tek eksiği odalar 2 kişilik. Sancısı başlayan sancı odasına tek kişilik alınıyormuş orda da doğum yaptırıyorlar. Bir de bebek sesleri çok tatlı ya hepsi.

Çok şükür çok geçmiş olsun, evde de dikkat edersin ah o bebiş cıvıltıları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…