2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de yemek istiyorum . En çok tahin pekmez yemek istiyorum. Şeker hemen geçse keşke. Doğum sonrası beslenme nasıl olacak çok merak ediyorum.

İnşallah sağlıkla ve zamanında gelirler. Spinal bir de epidural var sanırım. İkisinin farkını net anlayamadım doktoruma da henüz danışmadım aslında. Biraz araştırmak gerekiyor. Önceki doğumlardan tecrübesi olan aktarabilirse süper olur

YouTube da kağan kocatepe anlatmıştı farkını. Unuttum şimdi. Bizim hastane genel ya da spinal yapiyoruz dedi. O yüzden epidural hiç kafa yormadım ben.

Ben ilk gebelikte annemde kalmıştım 15 gün evimizin arası bı sokak şimdi kalmicam oonunda akrabalari boş birakmio küçücük bebekli eve herkes dolusuo hoşuma gtmio dokunmak istiolar almak istiolar bişey desen kırılıyorlar en iisi evim evimde bı başıma sakince takılırım inşallah bakalm ztn 2 günde ayaklaniyorum bunda nasıl olur bilmem ama ins tez toparlarım cunki bide kızım var 4 yaşında artk annemler kızımla ilgilenseler yeter ben rahat kafa sakinlik seviyorum eğer planlı olursada biseyler çorbami yemeklerini yaparım diyorum annemde getiririm dedi kayınvalidem yok ztn olsada balikesirden çıkıp gelmezdi hcc sanmam

Ben spinal oldum cnm katater yoktu bende yani öyle hatırlıyorum ama çok şükr baş ağrısı bel agrisi vs yaşamadım uzun ince bir iğneyle girdiler belden hemen bacaklar uyusmustu hissediomsn die sordular ztn bacaklarım kütük gibiydi kaldırıp bıraktılar küt die başladılar sonra hissetmedim hiç yani oğlum ölü doğdu kızımı gösterdiler ağladı fln ah neler neler sonda mi da odada takip indirmislerdi cikarirlarkende hissettim takarkende velhasıl kadın olmak zor yahu

Bende evde biri olunca dellenenlerdenim. Hiç sevmem yalnızlığa çok alışkınım ayağımın altında biri olunca sinir geliyor üstüme Sen hazır kayınvaliden yat diyorken ye iç yat gerçekten. Onlar gittikten sonra zaten enerjiye ihtiyacın olacak o arayı iyi değerlendir hakkını vere vere dinlen en iyisi sen

Birde kızlar, lohusalıkta ve emzirme süreci boyunca insan ağzını ıslatacak sıcak birşeyler arıyor sürekli. Ben lactamilin emziren anne bitki çayını alıyordum kuş burnulu. Tadı çok güzeldi ve ağzım kurudukça normal çay içeceğime onu içiyordum yine alayım iyi hatırladım. Birde hippin var böyle kurt kurt emziren anneye destek çayı onu da çok içtim onuda stokliyim. Birde doğadanın var aynı şekilde emziren anne çayı oda çok güzel. Ayy ben tamam artık herşeye süt gözüyle bakmaya başlamışım

Spinal arka boyundan veriliyor diye biliyorum epidural ise belden omurilikten oluyor. Ben spinalde daha fazla baş ağrısı yaşadıklarını duymuştum ama tecrübe etmedim bişey diyemem. Normal doğum yaptım ve epidural aldım çok memnundum ben onun bi baş ağrısını falan da yaşamadım hiç

Milkten diye bı çay daha var sanırım instgda link veriolar hep bende bı onu görmüştüm ondan alırım belki ama hoşaf komposto daha güzel sanki bolca kaynatıp içmek süt yapar

Öylemi ona da bakayım olmasi. Çünkü midem almiyor artik gunde iki kez kullanıyorum bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…