Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Ay gerçekten en iyisini yapmışsın ya kız kardeşine çok kızıyorum elin adamı kim de olay buralara geldi triplere girdi milletn gelini yapar sizde damat arayı bozmuş Allah akıl versin umarım kardeşiniz de tavrını koyar kocasına
koymadığı için burnunu her şeye sokabiliyor hadsiz. benim eşim şok oluyor bu kadar her şeye nasıl karışabilir diye ama işte o imkanı verirsen insanın sınırı olmuyor.

gerçekten bilemiyorum çok yazık çok üzülüyorum onu yalnız bırakışına ama o farkında değil.
ben yas gectikce hic kaldiramiyorum zor insanlari ugrasacak dinleyecek sabrim dahi yok artik o yuzden sacma geliyor.. zaten kisa bir hayat yasiyoruz soyle mutlu kafamiz rahat yasamak varken, onla konusma, buna tavir al, suna laf sok, ara boz bilmem ne hiic tarzim seyler degil, kardesini zerre anlayamiyorum nasil tahammul ediyor

Yatakla araba dışında hiç bişey almadım. Doğuma iki ay var 😃
Başla başla hemen başla. 32. haftasına kadar her şeyini hazır eden arkadaşım 34te erken doğum yaptı bak daha iki ay önce :) Nasıl olsa yaparım deseydi bez bile bulamazdı bağlayacak 🤣

ben yas gectikce hic kaldiramiyorum zor insanlari ugrasacak dinleyecek sabrim dahi yok artik o yuzden sacma geliyor.. zaten kisa bir hayat yasiyoruz soyle mutlu kafamiz rahat yasamak varken, onla konusma buna tavir al suna laf sok ara boz bilmem ne hiic tarzim seyler degil, kardesini zerre anlayamiyorum
ben de aynıyım sıfır zahmet istiyorum ben iletişimde. konuşmak istemiyor musun ok. öyle mi anladın ok. gelmek istemiyor musun sen bilirsin şeklinde devam ettiriyorum ben hayatımı şu saatten sonra kimse de umrumda değil.

aynen sezaryande olsa iyilesiyor unutuluyor hersey. Tekrar dogum dusunenlere normal daha iyi tabiki ben dusunmuyorum tekrar bir kaza olmazsa 🤣 Biraz da kendi donemim baslasin istiyorum cilt bakimlari, spor, masaj, spa, tatiller, kiz kiza eglenceler cok ihtiyacim var tekrar hamilelik topunun altina bile isteye giremem zaten 😂
Yaaa bence de. Zaten 2 çocuğun olacak. Yaşlarımız da malum. Boşver kendine de zaman kalsın. Şimdi bu da 2-3 sene bayağı bir uğraştıracak. Ondan sonra da kendine dönersin mis gibi 🥰 Ben iki sene sonra tekrar düşünüyorum Allah nasip ederse. Sonra benim içinde game over 😂😂

Canım incia nin bir kremi var ben de onu aldım. Nemlendirmesi çok çok iyi hatta dün sabah sürdüm bugün bile nemli. İçerik için bir araştır istersen ama ben markayı seviyorum ve güzel yorumlar da duyunca almıştım.
Olur canım ona da bakayım. Lierac’tan sonra da onu denerim olmazsa.

Göğüs kafesi çevresi dediğin nere anam sırt ölçün mü genişledi? Herkes büyük alın demiş 80 alma bence ben 90 aldım normalde ben de 80b kullanuyorum 90 gayet normal oldu
Evet evet sırt kuzum 😅 nasıl ifade edeceğimi bilemedim. O zaman ben 95 falan alayım. Senin sırtın genişledi mi? Ben çok kilo aldığım için benim genişledi

Ben mag4 diye bi magnezyum kullaniyorum canım 1 aydır. Sabah ayrı gece ayrı ona rağmen kalçam ayrılıyor ama kramp 1 kere girdi 1 aydır daha
Ben de acaba magnezyum almıyorum diye mi ağrıyor diyordum ama onunla ilgili yok anladığım kadarıyla. İnşallah geçer ağrıların kuzum

Evet evet sırt kuzum 😅 nasıl ifade edeceğimi bilemedim. O zaman ben 95 falan alayım. Senin sırtın genişledi mi? Ben çok kilo aldığım için benim genişledi
Ay yok ya sanki genişlemedi ama emin de değilim eski sütyenlerimin memesi darlıyodu sadece sırtı falan iyiydi gibi

IMG20241004111910.jpg

Şundan aldımm

Ay kayınvalidemle konuştuk şimdi, sen bakabiliyorum diyene kadar bakarım dedi iyi bir rahatladım o 1 sene bakarım 2 snee bakarım şeyi geçmiş gibi biraz dkgkg eltimin bebesi kilo vermiş ona taktı kafayı çünkü o tarafa gidecek bence

Ben de acaba magnezyum almıyorum diye mi ağrıyor diyordum ama onunla ilgili yok anladığım kadarıyla. İnşallah geçer ağrıların kuzum
Ben üçüncü ay bittiğinden beri magnezyum kullanıyorum ona rağmen sancı ağrı çok yaşıyorum tabi içmesem ayın 25 günü ağrım olurdu galiba yine yüksek oranla çok sık olmadı ağrı kramp az çok etkisi belki vardır magnezyumun

X