2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yok demedim o an hiç aklıma gelmedi sonradan dank etti

Haftasına göre iyi dedi önceki gittiğimde ki kilosunu doktorun dedigine göre bakınca 1350 falan oluyor kilo almış ama bilemedim kafama takıldı

Senin yatıp dinlenmen konusunda çok haklılar, uyuduğun her dakka süt uretiyorsun, her fırsatta beslenip uyumaliyiz, uyanıkken de her fırsatta emzirmeliyiz, bu durumda yemek, bulaşık, çocuğun ihtiyaçları vs başka birileri ilgilenmeli. Ayrica bebegi görünce degistikleri de doğru geçen anneme sordum neden büyük oğlumun doğumunda kendini öyle kaybedip durmaksizin temizlik yaptin diye, hala anlamsiz geliyor sevinç ve heyecandan sanırım dedi, kayınvalidem de durmaksizin kuran okudu ve tespih çekti , gelince ona da sorucam. İkisi de sanki garip bı psikolojiye girdi, kendilerini ne rahatlatiyorsa kendilerini deli gibi kaptırıp öyle deşarj olmaya çalıştı. Arada benim ikisine de carlayip kendilerine gelmelerini sağlamam gerekti. Lohusa olan ben, duyguları en tepede yaşayan onlar

Kızlar magnezyum kullaniyormusunuz ? Ben magnorm kullanıyorum suda çözünen. Ama artik midem kaldırmıyor. Hap seklinde kullananiz varmi
Ben de magnorm muadili aldım ama kasılmalarım artınca eski magnezyuma geri döndüm, magnesium diasporal aldık bugün yine. Suda cozunmesine gerek yok, tekli paketlerde toz halinde direk ağıza boşaltılıyor. Devlet karşılamıyor ama şuana kadar kullandığım en iyi magnezyum buydu.

Valla kızlar anlaşılmak birlerinin seni anladığını bilmek gerçekten çok farklı bir şey dediklerinizin hepsi çok güzel şeyler beni o kadar motvie ettiniz ki acaba ben yanlış mı yapıyorum diye kendimi sorguluyordum 3 gündür sonunda iç mahkememi kapattım bugün bebeğimi besledim uyudum dinlendim sütüm daha iyi herkesin yüzüne patır patır söyledm içimdekileri bende kalacağını onlar düşünüp empati yapsınlar çok teşekkür ederim hepinize highheellls ezomanya emilyinpariss NurrBanuu S Sariucurtma E Essa8619

İşte bu süpersin, bol bol dinlen ve emzir bırak ev ne hale gelirse gelsin hepsi gidince bi kadın alır dip köşe yaptırır keyfine bakarsın. Hepsi gidecekler biraz sabret ve bebeğinle kavuşmanın keyfini sür

Anneannem evlat patlıcansa torun candır diye o geldi aklıma

Yaa işte bende nasıl davranacağımi bilmiyorum . Kayınvalide dinlenmen yatman lazım diyor . Annem de sizin kimseye ihtiyacınız yok karı koca bile halledersiniz modunda İkisi ayrı uç ikisinin de başka şehirde evleri . İnşallah sorunsuz hallolur ya duruma göre şekil vericem bende . Abuk subuk şeyler içmem diye şimdiden söyledim . Tamam karismicam beni ilgilendirmez çocuk sizin dedi umarım böyle gider değişmez Doğumdan sonra Antep katmeri ( tatlı )yermiş taze anne içi temizlensin diye . Eşim çok karsi böyle şeylere . Getirirlerse sakin yeme diyor ben yoksam da dedim guzeli olursa yerim belki
Hepsi bir alem anlayacağın Allah bana sabır verir inşallah bu süreçte

Oooo katmer mi ben şekerden dolayı hasret kaldım hepsine. Bir doğurayım her şeyi yiyeceğim diyorum.

Benim annem et suyuna/ilik yada kemik suyuna çorbalar yapıyor. Ben onu çok temizliğe sokmuyorum 15-20 gün kdar kalıp giderim dedi tamam dedim. Yemeğimi yapar ben bebeğimi emziririrm anneme emanet eder evimi temizler duşumu alır tekrar bebeğimle ilgilenirim. Çünkğ temizliği anneye paslayınca o gittikten sonra allak bullak oluyorum herşey gözümde büyüyor nasıl olacak şimdi diyorum ve sadece kafamda bi düzen kurmak bile günler alıyor. Bırak yapsın ister ye ister yeme ama özellikle lohusa sürecinde gerçekten güçlü beslenmek çok önemli. Ben bazen kızıyorum ama gün geliyor vay be eskiler doğru söylüyormuş diyorum.

Canım çekerse yerim ben, şifa niyetine der hoşuma giden her şeyi gömerim valla, yeter ki yapan ya da ayağıma getiren olsun bol su içiren ne varsa getirsinler önüme, tatlı, tahin, lokum asla affetmem ama kanamalı durumum geçmeden ıhlamur bile içmem. Bitki çayları otlar gerçekten beni korkutuyor.

Ebebek fıs fatura pek vrmiyor maile gonderiyor isimlerini verirsen yada numaralarını değiştirirler belki cnm yinede sor dene tarihi daha geçmemiştir nasilsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…