2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sorma biz de hiç düşünmedik. 13 yıl sonra gelen mucizem. Bir de kesin erkek olur ikinciyi yaparsak diyorduk ve hep erkek isimlerini buluyorduk oğlumla. Elisa türkçe isimmiş. Anlamı da cennet kapısında bekleyen melek mi öyle bir şeydi. Ya da yanlış ta hatırlıyor olabilirim.

Kac gündür bakamadım kızlar doğru düzgün oğlum hasta onla uğraşıyorum, doğum yapan kuzularımız olmus, Allah analı babalı büyütsün inşallah
Geçmiş olsun çabucak toparlar oğlum umarım. Benim oğlan da hasta, dahası bana da bulastirdi, okulda bı kaç arkadaşta covid çıktı. Şimdi oğlumu doktordan getirdik. Benim de eklemlerin çok fena. İkimiz birden yakalandık anlayacağın. Öğlenden beri ev bakıyoruz, dönüşte hastaneye uğradık anca bu saatte eve gelebildik. Aglicaktim artık.

İdil Çağla bence güzel çünkü a harfi var içinde. Harflerin de enerjisi var ona da bakmak lazım aslında.

Çok geçmiş olsun. Bir de çalışıyorsun. Allah yardımcın olsun.

Ben ne zaman yemek yemiştim hatırlamıyorum ama öyle aç kalmamistim hiç. İlk sıvı ile başlayıp sonra normal yemeğe geçmiştim sanki. Büyük tuvalete çıkmam için bı ilaç getirmişlerdi simsiyah, onu icirmislerdi meyve suyu ile aman Allahım kesin müshil verdiler bana tuvalette yere yatak serip yatsam olacaktı yani

Bana ilaç vermemislerdi. Verseler hatirlardım. Çok uzattılar benim petiborü. Bunla mı sutüm gelcek diyordum. Yemek geliyordu odaya. Seviniyordum. Meğer refakatçiye geliyormuş bana petibör uzatiyorlardı.

Ben de çok sevdim, dediğiniz gibi evimizin neşesi gibi bir his veriyor içini ısıtıyor insanın ama annelerimiz eski isim, güzel değil felan dediler..
Siz begendiyseniz koyun kimseye bakmayın . Eşimin beğendiği bir isim var . Ne kendi ailesi ne de benim ailem hiç begenmedi . Onlar istediğini düşünsün ,ben koyarım

Ben de çok sevdim, dediğiniz gibi evimizin neşesi gibi bir his veriyor içini ısıtıyor insanın ama annelerimiz eski isim, güzel değil felan dediler..
Ben de eşimle tartışıyorum ismini ben koyacağım senden zaten soyadını alacak diyorum. Annem rahmetli severek koymuş ismimi. Ondan sadece ismim kaldı bir tek hatıra. Eşime kalsa nurhayat mihranur Şeyma Nur Pakize Şukufe. Ortak karar vermek te çok zor. Neşe ismi güzel bemce yanına harfleri uygun olan bir isim daha ekleyebilirsiniz.

Olmasin zaten canim yoktur insallah Allah korusun. Sen sadece tedbir amacli kontrole git icin rahat etsin. Stres de iyi degil. Ben birseyi kafaya takinca asiri mutsuz oluyorum. :)

Kızlaarrr doğurdum ben :) biraz solunum problemi var ama çok şükür yanımda gözetim altında. Hepinize sağlıklı hayırlı doğumlar :)
Yaa canım Allah analı babalı büyütsün , bebişler gelmeye başlamış valla
Allah analı babalı büyütsün canım. onlarca ay konuştuk ettik aman ne zaman derken doğmaya başlamışlar ay çok duygulandım valla

Maşallah canım Alışır emmeye de bir an önce yanında olmasına çok çok sevindim

Ben çay içmiştim terleye terleye eşim bir şeyler getirmişti ama yüzüne bile bakmamıştım. Sen nasılsın canım soramadım.
İyiyim sadece bebek hareketlerinde biraz azalma hissediyorum şu sıra. Hiç hareket etmiyor değil ama bi cılız sanki. Ara ara kasılma ve bel ağrısı da yaşıyorum ama akıbetimizi hiç bilmiyorum bekliyorum kontrol günümüzü. Perşembe günü kontrolümüz

Ben 2020 yılında leep ameliyatı oldum 3 kadran alındı çok az kazıdım dedi doktor güzel iyileşti bu gebeligimden önceki tüp bebek sürecinde doktor ikiz transfer edip riske girmeyelim demişti doğal yolla hamile kaldım detaylı ultrasonu yapan doktor leep olmuştun değil mi ondan kısa geldi bana ama 25 in altındaysa riskli kabul ederiz dedi özelde ki doktorda eliyle muayene etti yumuşamış ve kısa pazartesi günü gel dikiş atalım dedi 10 bin TL fiyat verdiler pazartesi günü başka bir doktora gideceğim ona göre karar vereceğim ama çok korkuyorum ben bebeğimi çok bekledim çok rahattım hamilelik sürecinde çalışıyorum zaten aktif olarak şimdi ne yapacağımı bilmiyorum hiç

Güzel bi haftada öğrenmişsiniz serviks kısalığını. Biraz daha geç öğrenseniz dikiş atılamazdı. Bence bu içinize su serpsin. Dikiş ve istirahatle vaktini beklersiniz merak etmeyin. Hatta birkaç forumda 36. Haftada dikişleri aldıranları çok okudum artık normal doğum zamanlarına geldikleri için. Dikiş ve istirahat sizi normal zamana götürecektir korkmayın. 2.7 çok kısa değil sizin haftalarınızda olup 1.5 lerden 35-36 ları görenler var.

İdil Çağla bence güzel çünkü a harfi var içinde. Harflerin de enerjisi var ona da bakmak lazım aslında.
Benim kızımın adında 3 soy adında 3 toplam 6 adet a harfimiz var dozu fazla gelmiş beni mahvediyor akıl fışkırması yaşıyoruz

Bize de onu doğuma girmeden yapıyorlar ıkınırken bi kaza olmasın diye ama ikincide yapmadılar ne oldu doğum esnasında bilmiyorum kızımda bi yandan lağman yapıp bi yanda ben tuvaletteyken ebeler sakın ıkınma sakınnn bak sakın diye kapıya tıklatıyorlardı dakika başı. Ya dedim hem sıçırtıyorsunuz hem rahat bırakmıyorsunuz tamam anladım ıkınmıcam yaşım da ufak tabi cahil cesareti allahtan gülüp geçtiler

ay böyle uzun zaman beklenmiş hamileliklerde benim aklıma direkt kız ismi olarak Hayal yada Rüya gibi isimler geliyor. Hayaldi gerçek oldu gibisinden düşünüyorum
Ama şu aralar İlay ismi çok moda ve anlamı “ülkenin en güzeli “ demek. Çok hoşuma gidiyor nedense

Sağol cnm size de geçmiş olsun, eylülden beri sürekli hasta benim paşa, geçen hafta antibiyotik bitti hala burnu akıyor, agzinda cok fena yaralar çıkmis ne yemek yiyor ne uyuyor sürekli kucağımda anneee deyip ağlıyor.. 2 yaşında daha bide derdini de anlatamıyor doğru düzgün.. Bende yeni toparlıyorum bi şişe öksürük şurubunu bitirdim.. Sizin ev işi de hallolur inşallah bian önce

Onunla gecmis olsun canim insallah tez zamanda hüma kuşunla evine sağlıkla dönersiniz

Ahh çok şükür gözünüz aydın sağlıkla mutlulukla büyüsün, bebişker çoğalıyoorr inşallah bi kaç güne toparlar hemen. Ayy içim tuhaf oluyor doğumlar oldukça böyle kokuları burnuma geldi

Hayırlı olsun canım sağlıkla buyut küçük paşayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…