2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hangi model canım bir kaç değişik şey çıkıyor fotosu var mı hazirda telinde?

Soyle birşey almak istiyorum yorumlar da iyi senin de böyle miydi canim

Eklentiler

• 1701115960529.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 20
Bu daha mi konforlu ya canım? Bu sanki karyola içine yerlestirilerek kullaniliyor gibi görünüyor tek başına pek çıplak bir görüntüsü var
Konfor olarak düşünürsen yatasin juno modelini al canım o daha ergonomik ve konforlu bana göre. Ben daha uzun süre kullanılır diye bunu aldım. Yani bunu da istediğin gibi kullanabilirsin ben her yere taşıyordum, bazen beşik içinde bazen kendi yatağımda yanimda yatirdigimda gün içinde kanepe üstünde filan. Bütün reflü yatakları bı şekilde hafif taşınır zaten. Ben en çok gece kendi yanımda yatirirken kullanıyordum yüksek ya ezilmesin bebek diye. Ama dediğim gibi konfor bakımından bakacaksan juno daha pahalı ama daha konforlu, kolik ve gaz sancisi için onun yapısı daha ergonomik gibi geliyor bana. Bu da reflü için eğimli boğulma riskine karşın güvenli bı yatak

Sancıların çok şiddetli miydi peki nasıl hissediyordun kendini ben bazen diyorum kesin bu sefer doğacak suyum gelecek falan ama bilmiyorum da fazla ayırt edemiyorum yalancı mı doğum mu

Sancıların çok şiddetli miydi peki nasıl hissediyordun kendini ben bazen diyorum kesin bu sefer doğacak suyum gelecek falan ama bilmiyorum da fazla ayırt edemiyorum yalancı mı doğum mu
Evdeyken belli belirsizdi. Karnımdan girip belime geçiyordu. Belimden girip karnıma geçiyordu. Adet sancisi benzeri. Ama şiddetli degildi. Devlet hastanesi acılı e gittim. Muayene, nst hala hafifti
Eğitim araştırmaya gönderdiler. Oraya gittikten sonra artmaya başladı. İlaçla durdurdular. Daha d aolmadı. Bir hafta sonra direk suyum geldi.

Yok kuzum olur mu öyle şey. Belki ikisinden de uzun duracak bu bebeğin belli olmaz ki. Doğum sayısıyla ilgisi yok erken doğumun. Sen de biliyorsun ama bebiş biraz korkuttu seni o yüzden böyle diyorsun

Kuzummm burdayım ay eşim gelmişti iki gün onunla vakit gecirdim maalesef geri gitti ühühü herkes iyi mi ustun koru okumaya gozatmaya çalıştım herhalde herkesin bebesi hala içerde dimi
Yaa kıyamam siz ayrı mı duruyordunuz bahsi geçtiyse de hatırlamıyorum Tez vakitte kavuşursunuz inşallah Bebişler yerinde çok şükür. Sonuna kadar da duracaklar kararlıyız

Yaa kıyamam siz ayrı mı duruyordunuz bahsi geçtiyse de hatırlamıyorum Tez vakitte kavuşursunuz inşallah Bebişler yerinde çok şükür. Sonuna kadar da duracaklar kararlıyız
Evet yaa maalesef ben Türkiye'ye geldim hamilelik burda daha rahat geçer diye ay aman bebeler son 4 hafta filan da dayansinlar da en azından ya aminn

Yok kuzum olur mu öyle şey. Belki ikisinden de uzun duracak bu bebeğin belli olmaz ki. Doğum sayısıyla ilgisi yok erken doğumun. Sen de biliyorsun ama bebiş biraz korkuttu seni o yüzden böyle diyorsun
Valla bilmiyorum belki de olabilir artık ne düşüneceğimi şaşırmış haldeyim. En güzeli yarın kontrolümü bekliyim doktorumla güzel güzel konuşalım bakalım neler diyecek merakla bekliyorum

Tamam canım ona da bakayım simdi

Beni de eğitim araştırmaya gönderdiler enfeksiyon var dedi geri gönderdi 4 5 gündür hiç azalma olmadı sancım hala devam ediyor

Beni de eğitim araştırmaya gönderdiler enfeksiyon var dedi geri gönderdi 4 5 gündür hiç azalma olmadı sancım hala devam ediyor
Ben birşey fark ettim, ne kadar düşünürsem o kadar kasılmam oluyor o yüzden düşünmüyorum artık. Hasan canın konuşanları falan izleyip gülüyorum o arada unutuyorum bakıyorum rahatlamışım. Psikoloji de çok önemli sanırım. Kendini rahatlat hayır doğurmayacağım vaktinden önce gayet iyiyiz de. Kafada bitir bu işi. Tamam elbette bende arada telaş yapıyorum ama doğum eylemi de tıpkı emzirme eylemi gibi beyinde bitiyor. Ne sinyal gönderirsen öyle olur. Şu haftaya kadar herşey çok yolunda gidecek diye telkin et kendini yani bende öyle deniyorum şimdi denemekten zarar gelmez nasılsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…