2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay yerim ben onları ya

Evet ketıl çok lazım bir şey. Doğum sonrası sıcak çay, su o kadar iyi gelmişti ki bana terleye terleye içmiştim. Yorgunluk çayı gibi. Kız kardeşimin doğumundan sonra eşi getirmişti iki bardakla. Bir de bebek için dediğin gibi şişe yıkamak için bile kaynamış su lazım.

ya bu benim de aklımdaa, hatta lego beğendim yılbaşı temalı gibi de, sepette bekletiyorum her zamanki gibi böyle hem yeni yıl hem abla olma hediyesi bir arada bi şeyler hoşuna gider dedim. :)
Zam gelmeden alsan mi acaba? Gerçi kasımın son haftası indirim de olabilir.

Yaa o benim de aklımda ama sorun şu ki evde ketl yok. Sırf hastane için de alınmaz. Acaba termosla sıcak su gotürsem ne kadar dayanır

Valla ben de ilk duyduğumda komik gelmişti koca ketilin ne işi var hastane odasında diye ama dedigin gibi doğum sonrasında istediğin zaman çay kahve icebilmekte çok güzel oluyor. Sezaryen sonrası ben baş agrisi olmasın diye kahve içmiştim, bı de temizliginden emin oldugum suyla mama yapmak daha güzel tabi, suyun ne olduğunu da biliyorsun, nerde kaynatildigini da.

Yaa o benim de aklımda ama sorun şu ki evde ketl yok. Sırf hastane için de alınmaz. Acaba termosla sıcak su gotürsem ne kadar dayanır
Stanley 24 saate kadar sıcak tutuyor. Ama diğer termoslari bilmiyorum. Kahve makinesi götüren arkadaşlar olmuştu. Suyu kaynatmasa da ısıtıyor. Evden kaynatılmış suyu şişeye doldurup goturmuslerdi, sadece ilitmak için kahve makinesini kullanmislardi. Su Sinbonun plastik makineleri var ya. Belki kardeslerinde ya da annenlerde vardır sende yoksa da bı sorarsin

Ben de kendime güvenmiyorum sonuna kadar kararlı olamıyorum normal doğumda. Hele ki kendiliğinden gelmezse suni sancı falan hiç istemiyorum çantaya gecelik koymak gerekmez mi normal doğumda. Ben şimdiye kadar 1 pijama 1 de gecelik aldım ama annem 1 tane daha gecelik al diyor kan olur diye

Doğru diyorsun. Ketl için de sorabilirim. Teşekkür ederim

Aman ozaman bende çok koyayım benim ilkim kızdı pek yapmıyordu öyle şeyler şimdi oğlan yapar belki dediğiniz gibi

Eklentiler

• IMG_6655.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 54
Çok selam söyle fazla ozletmesin lütfen zaten bir elin parmakları kadariz şurda bu arada benim de bir buçukta randevu bekliyorum

Çok selam söyle fazla ozletmesin lütfen zaten bir elin parmakları kadariz şurda bu arada benim de bir buçukta randevu bekliyorum
Güzel haberlerinizi bekliyoruz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…